Konkurs Konkurs - wykreślanka.

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Rzadko nadarza się taka okazja, więc postanowiliśmy z niej skorzystać. W tym miesiącu ponownie mamy piątek 13-tego i to właśnie tego dnia wystartuje kolejny konkurs.

Przejdźmy do sedna, oto jego zasady:
  • Wśród wielu liter będzie trzeba odszukać wyrazy, które tam zamieściliśmy,
  • Wszystkie słowa związanie są z grą Tribal Wars 2,
  • Żeby wygrać trzeba odnaleźć wszystkie zamieszczone słowa,
  • Wykreślanka pojawi się w tym temacie 13.03.2015,
  • Odpowiedzi prosimy przesyłać poprzez prywatną wiadomość do destination.
  • Liczy się kolejność nadesłanych odpowiedzi.
Nagrody:
  • Pierwsze miejsce - 500 Koron
  • Drugie miejsce - 250 Koron
  • Trzecie miejsce - 100 Koron
Życzymy wszystkim powodzenia!

Wasz Tribal Wars 2 Team
 

DeletedUser109

Guest
Dobrze by było gdyby była informacja ile jest tych słów:)
 

DeletedUser198

Guest
Słowa oraz ich ilość pozostaną tajemnicą do czasu ogłoszenia wyników konkursu.
 

DeletedUser1005

Guest
Mam nadzieję, że pojawi się o jakieś "ludzkiej" porze a nie jak większość będzie w pracy/szkole :D
 

DeletedUser188

Guest
metasheep;n8974 napisał:
Mam nadzieję, że pojawi się o jakieś "ludzkiej" porze a nie jak większość będzie w pracy/szkole :D



powiedział 14 min po północy
 

DeletedUser198

Guest
Piątek 13-tego, godzina 13:00 startujemy z konkursem. Wyrazy są ułożone PIONOWO, POZIOMO ORAZ MOGĄ SIĘ ŁĄCZYĆ. Odpowiedzi należy przesyłać do mnie na pw. Należy podać wszystkie odnalezione wyrazy lub zaznaczyć je kolorem w dowolnym programie.

wykreslanka_13_03_kopia.jpg
 

DeletedUser109

Guest
Spóźniłem się i wątpię żebym znalazł wszystkie;p
Z góry gratki dla zwycięzcy;]
 

DeletedUser109

Guest
Jasne, próbuj:] Nawet jak wysłało już 10 osób to masz szanse że znajdziej o 1 hasło więcej:]
 

DeletedUser

Guest
No właśnie wysłałem, ale nadal szukam kolejnych haseł - być może czegoś zapomniałem. :p
 

DeletedUser198

Guest
Dalej można wysyłać poprawne odpowiedzi. Dobrze się przyjrzyjcie. Nie patrzcie na to o której został opublikowany konkurs. Liczą się tylko poprawne zgłoszenia.
 

DeletedUser

Guest
jak zwykle pewnie i to jest ustawione- szkoda czasu bo i tak wiadomo ze wygra 'znajomy'
 

DeletedUser1005

Guest
wysłane, chyba wszystko znalazłem, szkoda że tak wczesnie wrzucone, no ale cóż, może się uda :D
 

DeletedUser198

Guest
przem1311;n9057 napisał:
jak zwykle pewnie i to jest ustawione- szkoda czasu bo i tak wiadomo ze wygra 'znajomy'


Ja znajomych wśród graczy nie posiadam :) a konkurs nadal trwa i czekam na poprawne zgłoszenia. Wynik konkursu zostanie udokumentowany. Zabawa ta jest dla graczy a nie dla mnie...
 

DeletedUser

Guest
A podałbyś ile ich jest? albo np że jest więcej niż 10 lub 15. nwm? A ktoś wysłał już poprawane? :D
 

DeletedUser198

Guest
Ilość wyrazów jest tajemnicą musi być trochę trudniej :p tak to by było za łatwo :D. Sprawdzajcie każdą możliwość w pionie i poziomie od lewej do prawej. Słowa związane tylko z grą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry