Fair play

DeletedUser1459

Guest
siema. smieszni jestescie :) gdzie napisalem, zeby do mnie pisac? po drugie skad wniosek, ze te barby maja byc "zrobione" przez kogos? jedna jakas wyrwana z kontekstu wiadomosc i od razu wielkie halo robicie. nie udalo wam sie mojej wioski zdobyc, to probujecie mi bana zalatwic? tak pogrywa nhe?

no i po trzecie: co, wam tez robilismy barby na polnocnym wschodzie? serio? jaka tu logika?

na moje oko probujecie wszelkich sposobow, zeby wygrac ten swiat. do tego stopnia sie znizyliscie, zeby wygenerowac u nas w okolicy barby a potem zwalic na mnie. przeciez to zenujace jest panowie...


1. Jak mamy ciebie przejąć skoro obecnie poza 3 graczy nikt na serwerze nie ma akdemii
2. Dziwnym trafem po powstaniu barbar wasi gracze zaczęli się tu resetować.
3. Próbujemy wszystkich sposobów ? Z tego co wiem to ty zrobiłeś z połową serwera koalicję a i tak wam nie wychodzi.
 

DeletedUser4047

Guest
a, bym zapomnial. na wczesniejszych swiatach gdzie grales w innym plemieniu Arkoidzie tez robilem barby? i tez pod waszym nosem, zeby wam bylo latwiej farmic? a dlaczego nie robilem u siebie, zeby zyskac przewage?

/e a co nam niby nie wychodzi? chcesz pogadac o polityce i p swpjej slownosci? to ci powiem co na zipser pisales: chciales miec soj ze mna, z bandits. po czym jak otworzyli Deve, to zaczales mnie zbywac jak o tym pisalem. poczuliscie sie na tyle pewni, ze postanowiliscie wygrac swiat sami. a jak sobie radzimy? :) ciezko na chwile obecna powiedziec. dopiero swiat sie zaczal.

wam moge tylko powiedziec: niech wygra lepszy. a moze sie przekonasz, ze warto byc slownym.
 

DeletedUser395

Guest
No przepraszam, moja wina. Powiedziałeś, żeby pisac do Twojego kumpla - jeden pies, każdy wie o co chodzi. Jedna wiadomosc wyrwana z kontekstu, ale jakże wiele mówiąca :) Wielkie halo... No Panie kochany, wszyscy źli dookoła, ale my krystaliczni :D ? Jak widac jest inaczej.
Logika ? Nie każdy myśli logicznie, nie od każdego jest to wymagane, ale pisanie takie jak zrobił "Kertho" przecież to jawne podżeganie pod lincz na nas, a widac tutaj, kto robi takie akcje ;) Nie udało się przejąc wioski... no tak, serwer ma 8dni i się nie udało, serio :D ? Dobra... ja chyba pójdę się ujarac, bo beka dobra, to przynajmniej będzie jeszcze weselej :)
 

DeletedUser4047

Guest
zamiast uczciwie powalczyc, to szopke odstawiacie. nie umiecie sie normalnie bawic? tylko jakies klamstwa wypisujecie? wiecie w ogole co to honor? nigdy nie robilem i nie bede robil barbarek. na zipser wygralem z toba bez tego, wiec i tu jest szansa :)
 

DeletedUser2807

Guest
jak bysmy chcieli to bysmy cie zjechali wiec nie pitol , jezeli grac uczciwie nie potraficie to nie grajcie .
 

Załączniki

  • atak.jpg
    atak.jpg
    182,6 KB · Wyświetlenia: 73

DeletedUser395

Guest
zamiast uczciwie powalczyc, to szopke odstawiacie. nie umiecie sie normalnie bawic? tylko jakies klamstwa wypisujecie? wiecie w ogole co to honor? nigdy nie robilem i nie bede robil barbarek. na zipser wygralem z toba bez tego, wiec i tu jest szansa :)
Zipser to Zipser, Deva to Deva :) nie łączmy jednego i drugiego, bo to całkowicie inne serwery ;)
I to nie my odstawiamy szopkę. Kertho zasugerował że to my, a w kontrze poszedł dowód, że to nie jest tak jak myśli ;) Kłamstwa ?

Pytanie - czy wyprzesz się, że pisałeś tą wiadomosc ? Wyprzesz się tego, że w taki sposób nakłaniasz innych do naginania zasad ? :)
 

DeletedUser4047

Guest
Zipser to Zipser, Deva to Deva :) nie łączmy jednego i drugiego, bo to całkowicie inne serwery ;)
I to nie my odstawiamy szopkę. Kertho zasugerował że to my, a w kontrze poszedł dowód, że to nie jest tak jak myśli ;) Kłamstwa ?

Pytanie - czy wyprzesz się, że pisałeś tą wiadomosc ? Wyprzesz się tego, że w taki sposób nakłaniasz innych do naginania zasad ? :)
Kertho tak napisal, to zeby odwrocic uwage supportu, zrobiliscie barby u nas. moj post nie swiadczy o tym, ze namawiam kogos do generowania barbar :)
 

DeletedUser395

Guest
No nie, nie namawia "chcecie miec barby to piszcie do neworder" nie no, w sumie racja, to zniechęcanie graczy do pisania :D No proszę cię... To jest tak śmieszne, że aż żałosne w tym momencie ;) Nie mam nic do Twojej osoby personalnie, ale kurde... Bądźmy poważni, bo póki co to widzę, że sobie robimy jaja :D
 

DeletedUser966

Guest
Nie wiem kto i jak robi takie coś ale fakty są dwa:
1.Większość naszego plemienia jest na płd-wsch a barbarki są głownie na pn-zach ,więc niby skąd taka sugestia że pijoq mieszał w tym palce?
2.Suport nic z tym nie zrobił
I szczerze nawet nie miałem zamiaru nikogo osądzać z NHP bo i inne osoby też są w okolicach, a tylko zasygnalizować że taka patologia ma miejsce.
pozdrawiam
 

DeletedUser2028

Guest
dobra są to są, jak w supporcie się nie podobają barbarki które są nie wiadamo z kąd, to niech usuną je a jak już pozostaną to nie zaczynajmy tu przepychanek słownych jak na zipser było pokażmy kto lepszy w walce a nie kłócąc się jak małe dzieci o zabawke w piaskownicy, niech wygra lepszy
 

DeletedUser4066

Guest
Alhambra jest moim pierwszym swiatem, szczerze mowiac mialem po nim nie grac,bo to co tam sie dzialo i dzieje , to nie ma nic wspolnego z fajna gra!!! Wszystkie strony plakaly i placza ,jedni na drogich zwalaja ,a tu widze Ci co najbardziej plakali juz robia to samo;(
co moze Deve tez juz chcecie zamykac jak Alhambre tam??
Tydzien po starcie a plemiona urosly jak na drozdzach ,sami starzy wyjadzacze ,jak nowi gracze maja miec szanse z Wami???
A do tego zachowujecie sie jak stare baby na targu,;P
 

DeletedUser4066

Guest
Moim zdaniem nie powinno byc dopalania plemienia za korony,to chore zeby tydzien po starcie plemiona byly na 17,19 i 23 poziomie!!!!!
Bo zamiast 5 top plemion bylo by 50innych mniejszych na rownych warunkach, i to by dawalo szanse kazdemu,a nie tylko Elicie!!!!
Ktora i tak przechodzi na inny swiat stadami a jak cos nie wychodzi to zwala na innych!!!
I psuje gre wszystkim ;) Moim zdaniem jestescie slabi skoro tak robicie ,tylko w tlumie na starcie umiecie pokrzyczec,jak inni nie maja szans,ale jak takich jak Wy juz jest wiecej to macie problem, i przez to niszczycie Swiaty!!!!
 

DeletedUser2603

Guest
rzygam jak czytam to forum xD jedni na drugich drudzi na tych pierwszych xD weźcie sie kurła ogarnijcie trochę i grajcie. Barby pstro barby sro bla bla bla sadzacie na sobie psy a na następnym świecie będziecie grali razem xD
Korony? każdy robi z kasą co chce :>
 
Do góry