DeletedUser4062
Guest
Mam pytanie do Administratorki.Dlaczego na środku mapy jest wioska barbarzyńska z 1k pkt ?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
Zrobili, naprawili, budynki pozbijali, szkoda że o murku zapomnieliNic nie zaradzicie xxdd
Zaradziliscie cos z barbami na Zipser ? nie ! wiec tutaj tez nic nie zrobicie![]()
nie tylko ciebieMnie ciekawią wioski "Ave partia" na południu i zachodzie oraz wioski "Wysłannica" i "BONZO" na północy.
"BONZO" eh.. i wszystko jasne..