Fair play

  • Rozpoczynający wątek Rozpoczynający wątek DeletedUser4062
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
  • Tags Tags
    fairplay

DeletedUser4062

Guest
Mam pytanie do Administratorki.Dlaczego na środku mapy jest wioska barbarzyńska z 1k pkt ?
iY6uQj.jpg
 
Zanim serwer startuje ktoś z supportu musi wejść przetestować serwer. Jak widać ktoś tu zapomniał usunąć swoją wioskę :D
 
i gdzie tu równe traktowanie, czujemy się oszukani ci co dalej wylądowali od takich miejsc i farmimy po 50 surowca z ataku
 
Nic nie zaradzicie xxdd
Zaradziliscie cos z barbami na Zipser ? nie ! wiec tutaj tez nic nie zrobicie :D
Zrobili, naprawili, budynki pozbijali, szkoda że o murku zapomnieli :D
Barbarka była 1.2k zbili do 180 pkt (ratusz na 3, murek na 3 xD no i surki na 5)
Teraz wyczyścili ją całkowicie, tzn ma 10 pkt i sam ratusz na 1 (reszta budynków równe 0)

A 2 wioska Wysłannicy nadal pięknie się świeci z ponad 100 pkt, przez co inny osobnik ma przewagę :D
I jak tu się z nim ścigać o_O
 
A mnie nadal ciekawi, czy ta wiocha będzie na amen usunięta, czy taka zostanie. Aktualnie ona nie ma w żaden sposób jak się rozwinąć ponieważ, potrzebuje surowców, zeby one były potrzebuje kopalnie, zeby były kopalnie musi być farma, zeby była farma musi byc wystarczająca ilość surowca na magazyn, a żeby był magazyn potrzebne są surowce, a co dalej, to macie wyżej :p
 
Podepnę się pod temat, jakim cudem Ci ludzie są w takich prowincjach gdzie są tylko oni i TYLE wiosk barbarzyńskich? To się ma nazywać uczciwa gra?według mnie to jest jakaś kpina.
KwHDfFE.jpg

2JRqXrt.jpg

8kYtolh.jpg

pjMHQOA.jpg
 
siema. smieszni jestescie :) gdzie napisalem, zeby do mnie pisac? po drugie skad wniosek, ze te barby maja byc "zrobione" przez kogos? jedna jakas wyrwana z kontekstu wiadomosc i od razu wielkie halo robicie. nie udalo wam sie mojej wioski zdobyc, to probujecie mi bana zalatwic? tak pogrywa nhe?

no i po trzecie: co, wam tez robilismy barby na polnocnym wschodzie? serio? jaka tu logika?

na moje oko probujecie wszelkich sposobow, zeby wygrac ten swiat. do tego stopnia sie znizyliscie, zeby wygenerowac u nas w okolicy barby a potem zwalic na mnie. przeciez to zenujace jest panowie...
 
Powrót
Do góry