Opinie Dyskusja na temat wersji 1.25

Status
Zamknięty.

DeletedUser1267

Guest
aktualizacja do wersji 1.19 zapowiadala (bylo to w lipcu) ze nie aktywni gracze beda zmieniac sie w wioski barbarzynskie owszem paru takich graczy zostalo zmienionych ale reszta pomimo tego ze sa nie aktywni ponad 2 miesiace nie
 

DeletedUser

Guest
aktualizacja do wersji 1.19 zapowiadala (bylo to w lipcu) ze nie aktywni gracze beda zmieniac sie w wioski barbarzynskie owszem paru takich graczy zostalo zmienionych ale reszta pomimo tego ze sa nie aktywni ponad 2 miesiace nie
Teraz nie mogę tego znaleźć, ale na angielskim forum było wytłumaczone że dopiero po 30 dniach nieaktywności konto trafia na nazwijmy to listę do usunięcia, i codziennie z takiej listy są losowane konta które zostaną pokolorowane na szaro. Zgaduję że ilość kasowanych kont jest jakoś dynamicznie liczona, więc trzeba mieć po prostu trochę cierpliwości.
 

DeletedUser

Guest
A to nie jest tak, że owszem konta są kasowane, ale dopiero po 30 dniach i jeżeli nie ma na nich koron?
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Korony nie mają znaczenia.

Wioski graczy nieaktywnych będą zmieniać się w barbarzyńskie po upływie 14 dni. Natomiast wioski graczy, którzy grają aktywnie i zrobią sobie przerwę dopiero po upływie 30 dni.
 

DeletedUser

Guest
Korony nie mają znaczenia.
Może z założenia tak miało działać ale jest inaczej. Mam podgląd na aktywność współplemieńców i kilka osób jest nieaktywnych ponad 2 mies. Jestem pewny że nie było logowań w tzw międzyczasie, więc nie rozumiem dlaczego system ich nie skasował. Czyżby kasował tylko bezplemiennych?
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Działa to na wszystkich graczy. Nawet na założycieli plemienia co powoduje spory problem dla reszty graczy.
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli działa to na pewno nie po 30 dniach a nawet nie po 60....a i raz piszecie że do 30 dni a drugi że po 30 dniach, po 30 dniach to równie dobrze może być 100.
 
Status
Zamknięty.
Do góry