Opinie Dyskusja na temat wersji 1.25

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Nowa aktualizacja pojawi się w poniedziałek 21.09.2015.

Aktualizacja aplikacji Android pojawi się w 15.10.2015.

Wasze opinie są dla nas bardzo cenne. Dlatego zapraszamy do komentowania!

Listę zmian odnośnie wersji przeglądarkowej znajdziecie w tym temacie, a zmiany dotyczące aplikacji mobilnej znajdziecie tutaj.
 

DeletedUser

Guest
Bardzo podoba mi się dodanie akcji szpiegowskiej do rozkazów.
Super użyteczne ułatwienie.
 

DeletedUser1286

Guest
Bardzo dobre posunięcie z wdrożeniem takich opcji. Chciałbym, aby ta gra bardziej upodobniła się do Tribal Wars 1, czyli żeby powstało tu coś takiego jak na przykład ukryte forum, dzięki któremu można się o wiele łatwiej porozumiewać z poszczególnymi osobami, czy też założyć forum międzyplemienne, oraz stajnia, gdzie szkoli się jeźdźców, a w koszarach tylko piechotę. Byłoby to na prawdę dobre. Więcej nie potrzebuje do szczęścia.

Już nie wspomnę o przywróceniu profilu plemienia do poprzedniej wersji :)
 

DeletedUser1404

Guest
A kiedy nastąpi naprawa błędu dotyczącego Mozilli Firefox. Kiedy bez problemowo będzie można korzystać i grać przez Mozzila Firefox. Nie każdemu jest na ręke instalować inną przeglądarkę ;p
 

DeletedUser1218

Guest
@Sir Gorni

Jeżeli problem został już zgłoszony to w dziale błędy "podbij go", a jeżeli nie jest opisany to sam stwórz taki temat. Na pewno szybciej zostanie dostrzeżony twój problem.
 

DeletedUser

Guest
Ja nie mam problemów z Mozillą. Gram na niej od zawsze!
 

DeletedUser

Guest
Coś nie działa ta aktualizacja 1.25 ;) Mam 10 wiosek w prowincji, w innej 11 a nie mogę zmienić nazwy prowincji :)
 

DeletedUser20

Guest
To chyba chodzi o to, żeby nie dało się zmienić nazwy prowincji mając w niej tylko jedną wioskę, która jest pierwszą i jedyną w całej prowincji. :)

Od aktualizacji pojawia mi się coś takiego podczas logowania na inne konta przez tryb współpracy (jestem założycielem, więc to być może kwestia tego):
N532WtI.png


Druga rzecz to wiadomości masowe. Jak jest za dużo graczy, nie da się odpisać, bo widać tylko nicki uczestników rozmowy.
tLGq6Lp.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Od aktualizacji pojawia mi się coś takiego podczas logowania na inne konta przez tryb współpracy (jestem założycielem, więc to być może kwestia tego)

Sprawdzałeś na innej przeglądarce? Zawsze się pojawia/przy próbie logowania na każde konto?

Druga rzecz to wiadomości masowe. Jak jest za dużo graczy, nie da się odpisać, bo widać tylko nicki uczestników rozmowy.

Czy zmniejszenie w przeglądarce coś zmienia? Można zwinąć listę?
 

DeletedUser20

Guest
Sprawdzałeś na innej przeglądarce? Zawsze się pojawia/przy próbie logowania na każde konto?
Tak. I na Chrome, i na Operze się pojawia. Zalogowałem się na kilka kont do których mam dostęp przez tryb współpracy i pokazało się za każdym razem. Na drugim serwerze gdzie nie jestem założycielem jest to samo.

Czy zmniejszenie w przeglądarce coś zmienia? Można zwinąć listę?
Zmienia, tylko, że w tym przypadku musiałem zmniejszyć na Chrome do 33% i to było całkowicie nieczytelne. Nie da się zwinąć.

Jeszcze odnośnie tych wiadomości masowych to pojawia się na końcu listy graczy ta informacja o Zbyt dużej ilości uczestników do wyświetlenia, ale i tak wszystkich wyświetla. Tu inny przykład:
A9iO8SI.png
 

DeletedUser1267

Guest
Bardzo dobre posunięcie z wdrożeniem takich opcji. Chciałbym, aby ta gra bardziej upodobniła się do Tribal Wars 1, czyli żeby powstało tu coś takiego jak na przykład ukryte forum, dzięki któremu można się o wiele łatwiej porozumiewać z poszczególnymi osobami, czy też założyć forum międzyplemienne, oraz stajnia, gdzie szkoli się jeźdźców, a w koszarach tylko piechotę. Byłoby to na prawdę dobre. Więcej nie potrzebuje do szczęścia.

Już nie wspomnę o przywróceniu profilu plemienia do poprzedniej wersji :)
popieram w 100 % zwlaszcza ukryte forum
 

DeletedUser41

Guest
Druga rzecz to wiadomości masowe. Jak jest za dużo graczy, nie da się odpisać, bo widać tylko nicki uczestników rozmowy.
tLGq6Lp.png

jak ktoś chce to niech mi wyśle zapro do rozmowy masowej to sprawdzę co może powodować błąd tylko pisać mi na jakim świecie poszło zapro
 

DeletedUser438

Guest

Tymczasowe rozwiązanie wiadomości masowe jak by nie działało to pisać do scriptpf to ogarnie bo ja dzisiaj mało czasu :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20

Guest
Wyslannica napisał:
Szpiedzy są teraz widoczni jako komendy, podczas patrzenia na inne wioski.
Z tego co widzę, to jednak tego nie udało się wprowadzić, a szkoda, bo to najciekawsze było w tej aktualizacji.
 

DeletedUser1235

Guest
po ostaniej katualizacji gra sie wiesza o duzo czesciej niz przed aktualizacja
szbiegow nie widać
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Szpiegów jak najbardziej widać. Wystarczy zerknąć na mapę po wysłaniu szpiega.
 

DeletedUser20

Guest
Szpiegów jak najbardziej widać. Wystarczy zerknąć na mapę po wysłaniu szpiega.
Masz na myśli te przesuwające się rozkazy na mapie? Przecież to zawsze było... A w aktualizacji chyba miało chodzić o pokazanie ich w informacji o wiosce - tak jak widać wysłane ataki czy wsparcia.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Niestety nie wszędzie działało to tak jak powinno. Aktualizacja dotyczyła przeglądu na mapie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry