Opinie Dyskusja na temat wersji 1.22

Status
Zamknięty.

DeletedUser20

Guest
Jedną z rzeczy, które rzeczywiście zależy od wersji językowej to kwestia czasu serwera - support na serwerach międzynarodowych nie będzie o to zabiegał, bo mu jest niepotrzebny (przynajmniej jego zdaniem), ale u nas... Ale pisałem o tym gdzie indziej i nikt z supportu się nie wypowiedział, więc skłonny jestem przyznać rację @dumin23 co do opinii, którą wyraził w innym temacie :mad:

Poza bonusem nocnym wszystko jest identyczne w różnych wersjach i dobrze, że tak jest. To jest jedna gra.

Żałować można tylko, że zamiast stworzenia mapy świata, przeglądu szpiegów czy współdzielonego forum z innym plemieniem, odświeżany jest profil plemienia... Kryjące się za tym funkcje wyglądają ciekawie, aczkolwiek nie była to rzecz niezbędna do tej gry i spokojnie można było to przesunąć na koniec listy pomysłów do zrealizowania.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Jedną z rzeczy, które rzeczywiście zależy od wersji językowej to kwestia czasu serwera - support na serwerach międzynarodowych nie będzie o to zabiegał, bo mu jest niepotrzebny (przynajmniej jego zdaniem), ale u nas... Ale pisałem o tym gdzie indziej i nikt z supportu się nie wypowiedział, więc skłonny jestem przyznać rację @dumin23 co do opinii, którą wyraził w innym temacie :mad:

Czas serwera był zgłaszany kilkakrotnie jednak w obecnej chwili nie jest planowane jego wprowadzenie. Co nie oznacza, że w przyszłości się nie pojawi.
 

DeletedUser1168

Guest
Profil plemienia jak i urozmaicenie funkcji plemienia fajna sprawa.. Ale mniej ważna.

Moim zdaniem są ważniejsze rzeczy które powinniście wprowadzić :) Tak jak kolega @Kropeq10 pisze
BTW po ostatniej aktualizacji szwankuje BBcode po kordach wioski. Zauważyłem tez ze powiadomienia o nowych raportach/wiadomościach się nie zawsze wyswietalaja
Przydałaby się tez możliwość Linkowania tematów Forum plemienia we wiadomościach prywatnych/grupowych.
 

DeletedUser1267

Guest
  • "Wioski będą pojawiać się w ich prawidłowych Prowincjach." to niby jest poprawione a nie jest wiec jeśli coś poprawiacie i piszecie że poprawione to zróbcie to tak jak należy
 

DeletedUser1286

Guest
Zamierzacie coś zrobić z tym profilem plemienia? Już się przyzwyczaiłem, że jest nieczytelne (zwłaszcza w aplikacji), ale jednak wolałbym poprzednią wersję - wszystko na swoim miejscu...
 
Status
Zamknięty.
Do góry