Opinie Dyskusja na temat wersji 1.22

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Nowa aktualizacja pojawi się w środę 12.08.2015 lub w czwartek 13.08.2015.

Wasze opinie są dla nas bardzo cenne. Dlatego zapraszamy do komentowania!

Listę zmian znajdziecie w tym temacie.
 

DeletedUser

Guest
O, ten nowy wygląd profilu sojuszu wygląda bardzo ciekawie. Wreszcie jakaś pozytywna zmiana :)

Naprawiono pare uciążliwych błędów, ale co z najważniejszym? (czyli koszmarnie kiepską wydajnością gry i zawieszaniem się, oraz problemem punktów defensywnych?)
 

DeletedUser506

Guest
Naprawdę w takim teamie muszą pojawiać się takie błędy jak Profil "Plamienia" oraz Poziom "Plamienia" ? Brzmi to dwuznacznie i śmiesznie zarazem :)

Pozdrowienia z Guylai Var ! ;)

http://i.imgur.com/fEZt8UL.png

 

DeletedUser

Guest
Cannabis plemie z najlepszej uprawy... masówką pełna noobów pff

A żeby nie offtopowac całkiem - ja znalazłem inny bład - Po kliknięciu ,,Więcej informacji'' pkt defensywne są zamienione z ofensywnymi...
 

DeletedUser506

Guest
Pff, twoje plemię bez jakiejkolwiek historii i sukcesów :p

Po za tym zniknęły osiągnięcia w tabeli osiągnięć :/
 

DeletedUser793

Guest
Czy na światach 9 oraz 10 zostaną w jakiś sposób zapełnione dziury w prowincjach? Strasznie źle to wygląda i ciężko się przyzwyczaić do takiej gry. Jakiś konkretny przeciwnik jest 2 prowincje dalej, powinno być gęsto - a nie nudno.

Pozdrawiam, NiruŚ.
 

DeletedUser1286

Guest
Aktualizacja beznadziejna... Wystarczyło zastąpić nieaktywną zakładkę, a nie wrzucać wszystko w profil plemienia. Ucięty opis plemienia przez to, brzydko to w ogóle wygląda. Nowości i wydarzenia też miały lepsze miejsce wcześniej. A teraz to taki za przeproszeniem śmietnik się zrobił. Zero ładu, zero składu. Nie podoba mi się to wcale. Szlachetny planista też powinien wrócić i zostać w końcu wdrożony.
I o co chodzi z tym Poziomem Plemienia? - To też mogło być dodane do innej zakładki, a nie wpisane w profil plemienia (jak już musi być).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1184

Guest
Zawsze jak jest coś robione to znajduję się wiele błędów i coś psują :/ Wystarczy naprawić stare błędy a nie dodawać nowe. Po co komuś zmiany w profilu plemienia jak gra staje się beznadziejna przez wiele bugów i niedociągnięć. Dodatkowo chcecie zrobić syf w rekrutacji i rozbudowie. Po co? Aby ludzie więcej kasy wydawali.

POPRAWCIE TO CO TRZEBA ZROBIC A NIE WPROWADZACIE NOWE PEŁNE BŁĘDÓW I NIEPOTRZEBNE RZECZY.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Profil plemienia był planowany od bardzo dawna. Tak samo jak zmiany, które wejdą w aktualizacji balansującej. Będzie można ją testować na becie i jeśli coś nie będzie Wam odpowiadało to zgłaszajcie. Wtedy będzie jeszcze możliwość cofnięcia czegoś co zostało zaplanowane do wprowadzenia.

Jeśli chodzi o zgłaszanie błędów to zapraszam do działu błędy na forum. Opis oraz screen i błąd zostanie zgłoszony.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser1286

Guest
No to może już nic nie wprowadzajcie, a przywróćcie poprzednią wersję :) Zgodzę się z Dumin'em, że należy poprawić inne błędy w grze, a nie "ulepszać" to, co było zrobione dobrze.
 

DeletedUser1184

Guest
Jak tak bardzo chcecie wprowadzać zmiany to róbcie to na nowych światach i nie psujcie już rozgrywki starym wyjadaczom. Tracicie sporo graczy. Zamiast pozyskiwać i utrzymywać graczy (poprawiając błędy) dodajecie zbędne ulepszenia. Warto przed planowaniem czegoś zapytać graczy czy to chcą. Nie stawiajcie nas przed faktem dokonanym bo to jest drażniące. Grałem w wiele gier, ale z czymś takim rzadko się spotykałem. Zazwyczaj do gry dodawane są rzeczy, które pomagają graczom i są chętnie przyjmowane (z pomysłów graczy) a nie wzięte od suportu. Zamiast przyśpieszać rekrutacje warto by było rozdzielić koszary (zabrać z nich konnicę i dodać budynek "Stajnia"). Wiele osób już wam pisało, że ta gra idzie ku upadkowi. Lecz wy ich nie słuchacie i do tego dążycie.

POMYŚLCIE O GRACZACH A NIE O SOBIE
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Tu Cię zaskoczę bo większość pomysłów jest brana właśnie od graczy. Nie tylko polska wersja może proponować zmiany.
 

DeletedUser1184

Guest
Polska strona powinna decydować o sobie a Niemcy czy Anglicy o sobie. Jak podadzą pomysł "zróbmy trzecią wojnę światową" i wam się spodoba to myślicie, że reszta kraju też będzie za?
 

DeletedUser

Guest
A gdzie jest opcja: "Rozwiąż plemię"? Zaginęła w tajemniczych okolicznościach....
 

DeletedUser

Guest
Wysłannico kochana, a odpowiesz wreszcie na pytanie czy te zmiany w balansującej akutualizacji będą wprowadzone tylko na nowych serwerach czy na starych też?
 

DeletedUser

Guest
Sorry, za powolną reakcję, ale mam tam tylko opcję "opuść plemię", a jestem założycielem plemienia, założyciel z plemienia sojuszników też nie ma tej opcji....
 

DeletedUser1184

Guest
Sorry, za powolną reakcję, ale mam tam tylko opcję "opuść plemię", a jestem założycielem plemienia, założyciel z plemienia sojuszników też nie ma tej opcji....
Tak jak pisałem. Więcej psują wprowadzając nowe kicze niż naprawiają.


Gra jest jedna i ma różne wersje językowe.
Gra jest jedna, ale warto zauważyć, że mamy inne poglądy niż jakiś rusek albo szwab.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Sorry, za powolną reakcję, ale mam tam tylko opcję "opuść plemię", a jestem założycielem plemienia, założyciel z plemienia sojuszników też nie ma tej opcji....

Zgłoś się do supportu.


Edit:

Po wymianie zdań z deweloperami otrzymaliśmy informację, że brak przycisku "rozwiąż plemię" jest zamierzony. Przycisk "rozwiąż plemię" będzie widoczny tylko wtedy, gdy gracz jest założycielem plemienia i jednocześnie jedyną osobą w plemieniu. W innym przypadku będzie dostępny jedynie przycisk opuszczenia plemienia. Jeśli założyciel chce opuścić plemię musi pierw przekazać prawa założyciela innemu członkowi plemienia, a następnie opuścić plemię.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry