Opinie Dyskusja na temat wersji 1.10

Status
Zamknięty.

DeletedUser302

Guest
Xanthos;n8612 napisał:
Urisiel Jesteś mam nadzieję poważny i inteligentny więc nie rozumiem Twojego zdziwienia i pytania.

Tylko powinno to być na zasadzie - zapłać, a ułatwimy Ci grę, dodamy kilka features'ów a nie zapłać a będziesz kozakiem na świecie i topka gwarantowana.


Mam wrażenie, iż również jesteś poważny i inteligenty ale nadal nie odpowiedziałeś na moje pytanie - proszę pokaż mi gdzie jest napisane ,że Inno coś nam narzuca? każe tudzież żąda?
Poza tym to co napisałeś powyżej to masło maślane. Przecież Premium właśnie po to jest - aby być "kozakiem" i ułatwić szybszy rozwój i większe możliwości na "Topke".

Od dawien dawna było tak w każdej grze i nie widzę w tym nic dziwnego.
I nadal nie zmienia to faktu, że gracze BEZ Premium mogą osiagnąć taki sam wynik. "Pieniądze to nie wszystko"


I żeby tego było mało, to jeszcze gra naszpikowana jest licznymi błędami, a support to święte krowy którym wszystko wolno. Nie macie za grosz szacunku do graczy. Taka jest prawda.

Nie wiem co chcesz powiedzieć przez to,że Support nie szanuje graczy. Po raz kolejny odpowiadamy, iż my na jakiekolwiek błędy w grze nie mamy wpływu - tym zajmuje się bezpośrednio zespół twórców. My możemy jedynie zgłaszać wykryte problemy w celu szybszej ich eliminacji.

Dalszą rozmowę proszę na priv, każdy kolejny post nie na temat dyskusji odnośnie aktualizacji 1.10 zostaną przeze mnie usunięte.
 

rvdesti

Łucznik na koniu
Xanthos;n8612 napisał:
Urisiel
I żeby tego było mało, to jeszcze gra naszpikowana jest licznymi błędami, a support to święte krowy którym wszystko wolno. Nie macie za grosz szacunku do graczy. Taka jest prawda.

Jesli to co napisałem jest dalej dla Ciebie za trudne, to już bardziej nie pomogę Ci zrozumieć tego co napisałem wcześniej.

Wydaję mi się, że nie do końca rozumiesz naszą pracę lub źle odbierasz to jak ją wykonujemy. Naszym zadaniem nie jest naprawa błędów oraz nie "my" jesteśmy winni tego, że jakieś błędy w grze się pojawiają. Popatrz na to z innej strony. Codziennie to my "obrywamy" od graczy za to, że coś w grze nie działa i zawsze obwinia się za to obsługę gry lub opcje premium. Dziennie otrzymujemy kilka zgłoszeń odnośnie tego samego problemu i jest nam niezmiernie przykro, że nie możemy udzielić satysfakcjonującej dla graczy odpowiedzi. Z każdą aktualizacją część błędów zostaje naprawiona oraz pojawiają się nowe opcje w grze.
 

DeletedUser

Guest
Tak to już bywa, że obsługa gry "obrywa" za twórców :) Niestety, niedługo minie 6 mies od startu otwartej bety, błędów przybywa po każdej aktualizacji. W miejsce 1 naprawionego, pojawiają się 3 nowe. Nowe opcje w grze, to głównie wodotryski, Nie ma tam nic, co sugerują sami gracze, nieszczęsny bonus nocny, masowa rekrutacja, wyburzanie budynków i wiele innych.
 

DeletedUser727

Guest
destination;n8638 napisał:
Wydaję mi się, że nie do końca rozumiesz naszą pracę lub źle odbierasz to jak ją wykonujemy. Naszym zadaniem nie jest naprawa błędów oraz nie "my" jesteśmy winni tego, że jakieś błędy w grze się pojawiają. Popatrz na to z innej strony. Codziennie to my "obrywamy" od graczy za to, że coś w grze nie działa i zawsze obwinia się za to obsługę gry lub opcje premium.

Ludzie którzy odbierają te zgłoszenia od graczy wiedzieli na co się piszą. Dajcie namiary na kogoś kto jest odpowiedzialny za taki a nie inny stan gry, a tam będziemy wylewać swoje żale :)
Ale faktem jest również to że przy którejś tam z wcześniejszych aktualizacji znajoma po błędzie gry otrzymała zwrot surowców za szlachcica i coś tam jeszcze, a teraz przy zbugowanym rynku jestem do tyłu o dużą ilość surowców, i support pisze że nie ma możliwości zwrotu.

destination;n8638 napisał:
Z każdą aktualizacją część błędów zostaje naprawiona oraz pojawiają się nowe opcje w grze.
nowe opcje ale także nowe błędy -> patrz rynek który działał i nagle przestał :(

A co do wersji 1.10, to czy wiadomo już kiedy zostanie ona wprowadzona ?
 

DeletedUser522

Guest
Witam, co z wersją mobilną? To jakaś kpina, gracze którzy mają telefon z androidem mają aplikacje, aplikacja na iOS już jest lub będzie, a ja jako posiadacz telefonu z systemem Windows 10 Mobile nie mam jak grać. Nie zawsze mam czas wejść na komputer. Teraz najważniejszy jest rynek mobilny, a wy go zaniedbujecie..
 

DeletedUser302

Guest
MKevas;n8802 napisał:
Witam, co z wersją mobilną? To jakaś kpina, gracze którzy mają telefon z androidem mają aplikacje, aplikacja na iOS już jest lub będzie, a ja jako posiadacz telefonu z systemem Windows 10 Mobile nie mam jak grać. Nie zawsze mam czas wejść na komputer. Teraz najważniejszy jest rynek mobilny, a wy go zaniedbujecie..

Nikt nie zaniedbuje rynku mobilnego.
Po prostu zapewne tworcy wychodza z zalozenia, iz WM nie jest na tyle popularny aby poswiecac w obecnej chwili na niego czas. Nie mowie ,ze to sie kiedys nie zmieni.
Priorytetem bylo wydac wersje na Androida oraz IOS z wiadomych wzgledow - procent uzytkownikow tych platform jest ogromnie przewazajacy nad WM.
Pozostaje miec tylko nadzieje, ze to sie kiedys zmieni bo jak sam zauwazyles - rynek mobilny to przyszlosc.
 

DeletedUser1005

Guest
drugi raz ta sama sytuacja. Nie mam koron = oferta dnia jednostki - oferta eltarna (dzień w dzień) czy jakoś tak. Kupiłem korony = kilka dni z rzędu + odświeżanie za korony i co wychodzi? Tak zgadliście cały czas normalne oferty.Bardzo śmieszne, ostatni raz wydałem złotówki.
 

DeletedUser522

Guest
Urisiel;n8837 napisał:
Nikt nie zaniedbuje rynku mobilnego.
Po prostu zapewne tworcy wychodza z zalozenia, iz WM nie jest na tyle popularny aby poswiecac w obecnej chwili na niego czas. Nie mowie ,ze to sie kiedys nie zmieni.
Priorytetem bylo wydac wersje na Androida oraz IOS z wiadomych wzgledow - procent uzytkownikow tych platform jest ogromnie przewazajacy nad WM.
Pozostaje miec tylko nadzieje, ze to sie kiedys zmieni bo jak sam zauwazyles - rynek mobilny to przyszlosc.

Nie chodzi mi tu o aplikację, wg mnie najpierw powinna zostać wydana wersja przeglądarkowa mobilnej wersji, a dopiero jakaś aplikacja na systemy mobilne. Tym bardziej, że nie wymaga to dużo pracy. Na IE11 w moim telefonie działa TW bez zarzutu (pomijając ładowanie) jednak zasłania wszystko mi podgląd (ekran 4,7')- wystarczy zrobić skalowanie obrazków.

http://zapodaj.net/6100c4997a94b.png.html
 

DeletedUser

Guest
A to dziwne, bo wydawało mi się, że gra jednak nie działa ma przeglądarce mobilnej, jeszcze jak nie udostępniono aplikacji na androida, z poziomu przeglądarki dało się tylko zalogować do gry i nic więcej, wyskakiwał komunikat o błędzie. :p
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Tak jak już kiedyś pisałam TW2 w odróżnieniu od TW jest w technologii flash, a co za tym idzie nie będzie działać na przeglądarkach mobilnych, ponieważ nie posiadają one wtyczek flash. Dlatego też tak szybko powstała aplikacja na Androida i na iOS.
 

DeletedUser522

Guest
testerius;n8855 napisał:
A to dziwne, bo wydawało mi się, że gra jednak nie działa ma przeglądarce mobilnej, jeszcze jak nie udostępniono aplikacji na androida, z poziomu przeglądarki dało się tylko zalogować do gry i nic więcej, wyskakiwał komunikat o błędzie. :p

Bo to android, wielu twierdzi że Windows Phone jest kiepski bo nie ma nic ciekawego tylko kafelki. Sam wiem jak podczas pierwszych miesięcy się wkurzałem po przesiadce.
Jednak WP ma do zaoferowania więcej - stabilność, szybkość i naprawdę dopracowany system.
A tak apropo to IE 11 w telefonie podobno nie wspiera wtyczek flash, a jakoś TW2 działa;p
 
Status
Zamknięty.
Do góry