Opinie Dyskusja na temat wersji 1.10

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Nowa aktualizacja pojawi się w środę 25.02.2015.

Wasze opinie są dla nas bardzo cenne. Dlatego zapraszamy do komentowania!

Listę zmian znajdziecie w tym temacie.
 

DeletedUser727

Guest
Ranking - który jak do tej pory działa - ma zostać "naprawiony", dlaczego czuję że jutro już nie będzie działał ?

A kiedy pojawi się poprawka umożliwiająca poprawne masowe wybijanie monet z wiosek z gildią złodziei ?
 

rvdesti

Łucznik na koniu
Wszelkie informacje na temat naprawianych błędów pojawiają się w opisach aktualizacji.
 

DeletedUser727

Guest
OK.
Rozumiem.
Umiem czytać, mam tylko problem ze zrozumieniem tego co czytam bo ....

w opisach kolejnych updatów pojawiają się ...

zapowiedzi naprawy błędów które nie występują (obecnie ranking) tadaam :)

Natomiast zgłaszane przez graczy błędy są wpisywane na listę poprawek gdzieś ....

tak w okolicy końca roku.(patrz rynek na którym znikają surowce) - a support radośnie odpisuje graczom "tak to znany błąd, ale nie ma możliwości / nie chce nam się / nie umiemy oddać tego co straciłeś"
 

DeletedUser

Guest
Czy na świecie Castel del Monte poprawiono nazwę prowincji KANFINGSUR? Ponieważ są dwie takie prowincje - koordy dla jednej z wiosek: 500/562 i hen daleko jest druga prowincja o takiej nazwie z przykładową wioską o koordach 454/527 :)
 

DeletedUser727

Guest
A tak w ogóle to wejdzie ten patch (a jak tak to kiedy ? ), czy tylko takie gadanie ?
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Niestety poprzez problem jaki został znaleziony na Becie, gdzie aktualizacje pojawiają się najwcześniej reszta wersji Tribal Wars 2 wstrzymuje się z aktualizacją w oczekiwaniu na naprawę.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Czy odpowiadamy za błędy, ciężko powiedzieć. My je zgłaszamy. W każdej wersji jest Beta, na której aktualizacje wchodzą najwcześniej. Aktualizacje nigdy nie są robione na wszystkich wersjach językowych w tym samym czasie, żeby tak jak w tym przypadku "wyłapać" krytyczne problemy.
 

DeletedUser727

Guest
Przepraszam za skrót myślowy, odpowiedź z supportu jest zawsze taka "to jest wersja beta, błędy mogą tu występować" (no bo to beta) i twórcy żadnej rekompensaty dla graczy nie przewidują. Nawet tego co gracze stracili w wyniku tych błędów - o rekompensacie (za stracony czas i nerwy) nie wspominając.

A tu się dowiadujemy że istnieje jakaś inna beta (czyżby beta bety gry ?) na której jest wszystko (podobno) testowane.

Skoro tak to skąd pojawiały się krytyczne wpadki po wprowadzeniu wcześniejszych poprawek (takich jak wysypany ranking, znikające surowce przy wymianie itp) ?

No chyba że to już nie jest wersja beta (bo nie wydają tu gracze beta-kasy) i gra powinna działać jak należy .... nie no poniosło mnie prawie-darmowy działający produkt :)
 

DeletedUser

Guest
leokr Oczywiście że zgadzam się z Tobą!

Na wszystkich beta-testach na jakich grałem do tej pory gracze dostawali mega zastrzyk wirtualnej waluty do wydania. Miało to oczywiście na celu wychwycenie dodatkowych błędów ale także dawało to komfort graczom i była to forma rekompensaty za błędy.
Jeśli producent gry ogłasza że jest to beta, gdzie wystepuje mase rażących błedów i każe sobie płacić za różne dodatki w grze to jest to jest to mocno nie fair. Wiele ludzi płaci, a inni mimo że początkowo nie chcieli płacić i tak są zmuszeni żeby nie odstawać od tych co płacą. Niestety od jakiegoś czasu w grze plemiona nie liczy się poziom umiejętności a grubość portfela gracza.

Jeśli tak rażące błędy (jak znikanie surowców czy ciągłe wylogowyanie - brak odpowiedzi, lub mega zamółka która nie pozwala graczom przełączać się między wioskami) występują podczas gry, to nie powinna się ona nazywać BETA tylko ALFA i tym bardziej nie powinno się żądać od ludzi wydawania kasy, bo to my gracze w tym momencie pracujemy dla was testując wasz gówniany produkt.

Pozdro
 

DeletedUser911

Guest
A to jest jakaś informacja gdzieś, że my gramy w wersje testową gry?
Wersja beta, to z tego co pamiętam wystartowała już jakiś czas temu, cały czas myślałem, że gramy w wersje normalną dlatego też strasznie się denerwuje na te wszystkie podstawowe błędy.
 

rvdesti

Łucznik na koniu
Oprogramowanie jak każde inne nie jest wolne od błędów. Taka jest polityka, że za błędy nie ma rekompensaty i wielu innych darmowych grach jest tak samo.
 

DeletedUser

Guest
Jeśli to nie jest wersja beta tylko oficialna wersja to jeszcze gorzej o was świadczy - tyle powiem. Bezmiar błędów, zamułka, i ciągła zwiecha to coś co mnie zaczyna zniechęcać do tej gry choć bardzo podoba mi się podoba TW2.
 

DeletedUser

Guest
Nikt nie żąda ale sztucznie mobilizuje do płacenia, np wszelkiego rodzaju wyścigi szczurów, kto pierwszy do 2000k pkt.
 

DeletedUser302

Guest
Lord Vader;n8608 napisał:
Nikt nie żąda ale sztucznie mobilizuje do płacenia, np wszelkiego rodzaju wyścigi szczurów, kto pierwszy do 2000k pkt.

Konkurs posiada podział -
3x gracze używający korony
3x gracze bez koron

Więc gdzie tutaj mobilizacja? Możesz dostać nagrodę nie wydając nawet jednej korony.

Podział jest z wiadomych względów. Zawsze jest ktoś kto DOBROWOLNIE używa koron. Gdyby konkurs generalizował i brał po uwagę wszystkich graczy, wtedy przewaga premium nad zwykłymi graczami była by niepodważalna. A tak nie jest,,,

Zakup waluty Premium jest CAŁKOWICIE dobrowolny.


Chciałbym również zauważyć, iż ten temat nie jest poświęcony dyskusji o płatnościach, premium itp.
 

DeletedUser

Guest
Kiedyś dawno dawno temu było w czasach Plemion i pierwszych światów było inaczej. Jedno konto premium za kilkanaście złotych, ale za to jak ułatwiało rozgrywkę. Teraz każda rzecz tyle kosztuje więc nie warto.

Co do wersji 1.10 ja mam nadzieje że wreszcie raporty wsparcia będą poprawnie działać.
 

DeletedUser

Guest
Urisiel Jesteś mam nadzieję poważny i inteligentny więc nie rozumiem Twojego zdziwienia i pytania.

Na każdym kroku w grze gracz jest bobmardowany nachalnymi propozycjami zakupy czegoś. Gracze którzy mają grubszy portfel szybko rozwijają się w takim tempie że nie płacąc ani złotówki nie sposób się nawet zbliżyć do takiego gracza w 1/4. Ja rozumiem że twórcy plemion muszą z czegoś żyć i pełna zgoda na to żeby były pobierane pieniądze. Tylko powinno to być na zasadzie - zapłać, a ułatwimy Ci grę, dodamy kilka features'ów a nie zapłać a będziesz kozakiem na świecie i topka gwarantowana. Takie podchodzenie do sprawy sprawia że gra jest mało ciekawa i o fair play nie może być mowy.
Dlatego powiedziałem że 'każe sobie płacić" za grę bo gdyby gracz nie zapłacił szybko skończył by grę na korzyść gracza który sumiennie wykonuje cykliczne przelewy do Inno Games.

I żeby tego było mało, to jeszcze gra naszpikowana jest licznymi błędami, a support to święte krowy którym wszystko wolno. Nie macie za grosz szacunku do graczy. Taka jest prawda.

Jesli to co napisałem jest dalej dla Ciebie za trudne, to już bardziej nie pomogę Ci zrozumieć tego co napisałem wcześniej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry