Dyskusja na Temat Stanu Gry na Polskich Serwerach

DeletedUser2800

Guest
No to Ciebie oskarżać o bota do szpiegowania to już jest przegięcie! Przecież Ty.... sam jesteś botem :D
Krzysiu gadamy bo grać nie można, to się nudzi nam :D
 

DeletedUser3177

Guest
Wiecie co Misiaki :( liczyłem na was :/ LiA? Plemię jak każde inne, przy pobycie w LiA l, mając znajomych w wrogim plemieniu nauczyłem się że nie taki diabeł zły jak go malują ^^ nawet jesli to co mówią o LiA jest prawda ( a mam co do tego wątpliwości) to BoS i BnT też nie są swiete bo wszyscy znają wszystkich, a z czego korzysta jeden to chce mieć i drugi, i tak to się kręci od pierwszego świata, ludzie się mieszają i wymieniają "skillami". Patrzą do innych nie zaglądając do siebie, co sami mają na podwórku :D wyobraź sobie przyjacielu że nasz kolega Marbo oskarżył mnie o bota do szpiegowania ^^.
Co do gry dalej się zwiesza i wywala z apki, zróbcie coś z tym trzymam za was kciuki ^^ nie bądźcie GF ^^
to już cała stara ekipa gra przeciwko sobie ;/ nie ma po co wracac do gry
 

DeletedUser2508

Guest
W żadnym przypadku nie są to groźby. Jest to obietnica składana przez techników graczom oraz supportowi.
Nie jest to pierwszy projekt, który boryka się z takim problemem i zapewne nie ostatni. Nie zmienia to faktu, że poprzedni projekt z jakim miałam okazję współpracować perfekcyjnie poradził sobie z podobną sytuacją. Miejmy nadzieję, że i w tym przypadku historia lubi się powtarzać.

To tak tylko dopytam. W jakim czasie problem (przypominam, że wątek dotyczy głównie tragicznej stabilności gry na serwerach pl) został rozwiązany w poprzednim projekcie i ile lat (tak, tak jestem niepoprawnym optymistą ;) jeszcze minie zanim zostanie usunięty tutaj?
 

Sierdza

Lekki kawalerzysta
To tak tylko dopytam. W jakim czasie problem (przypominam, że wątek dotyczy głównie tragicznej stabilności gry na serwerach pl) został rozwiązany w poprzednim projekcie i ile lat (tak, tak jestem niepoprawnym optymistą ;) jeszcze minie zanim zostanie usunięty tutaj?
Skoro jest to KOLEJNY projekt to znaczy ze pewnie zanim zdązyli to załatać to projekt zdązył umrzeć :D Nie zdziwił bym się gdyby tu było tak samo
 

DeletedUser2603

Guest
Czy ktoś mi powie dlaczego na apce co kilkanaście minut wywala mi komunikat że Tribal Wars przestał działać? O ile jakiś czas temu to się nie zdarzało o tyle teraz jest to nagminne i podczas oglądania YT albo przeglądania internetu wyskakuje...
 

DeletedUser1967

Guest
Czy ktoś mi powie dlaczego na apce co kilkanaście minut wywala mi komunikat że Tribal Wars przestał działać? O ile jakiś czas temu to się nie zdarzało o tyle teraz jest to nagminne i podczas oglądania YT albo przeglądania internetu wyskakuje...
Po aktualizacja z 14 grudnia, co miala cos tam naprawiać (jak zwykle). A wywala zawsze, nawet jak się z telefonu nie korzysta..
 

DeletedUser2603

Guest
Dalej nie działa tak jak należy... eh no tak wiem, wiem wy macie weekend! ^^ czekaj, słyszałem to gdzieś już :O @Wyslannica znasz może Celes z GF a może Ty nią jesteś :O bo śpiewacie tak samo :D
 

DeletedUser3177

Guest
gdybym teraz chciała wrócić do gry to nie mam jak bo nawet sie zalogować nie moge xD cyrk xD
 

DeletedUser1819

Guest
TW2 to najlepsza gra w historii dlatego tak długo tą cudowną grę gram:p:p
Tu wszystkie chwyty są dozwolone ,skrypty,boty itp.Każdy oszust może spać spokojnie bo wie ze uniknie kary postaci bana.
Na dodatek nad wszystkim czuwają nasi wspaniali "nie opóźnieni umysłowo" technicy,którzy pracują w pocie czoła aby wyeliminować wszystkie błędy (LAGI)jakie powstały na naszym podwóreczku:D:D
Coś przeczuwam ,ze kolejny serwer zapowiada sie epicko i padnie rekord w liczbie grających graczy:):)

Cieszmy się ,ze forum dobrze funkcjonuje bo możecie przynajmniej tu się wypłakać nad tragicznym stanem gry.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser594

Guest
Tu wszystkie chwyty są dozwolone ,skrypty,boty itp.Każdy oszust może spać spokojnie bo wie ze uniknie kary postaci bana.
Czytaj regulamin..jasno jest napisane ,że to nie jest dozwolone i bany się posypią. Zresztą Wysłannica cały czas o tym trąbi...Więc nie rozsiewaj takich kłamstw ,bo później jaki nowy gracz Ci uwierzy ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1819

Guest
Czytaj regulamin..jasno jest napisane ,że to nie jest dozwolone i bany się posypią. Zresztą Wysłannica cały czas o tym trąbi...Więc nie rozsiewaj takich kłamstw ,bo później jaki nowy gracz Ci uwierzy ...
Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
Co mi po regulaminie skoro większość graczy,która gra na polskich serwerach gra na wspomagaczach.Najlepszym przykładem jest tu gracz Bomberpoland na którego są dowody ze łamie regulamin i co z tego,skoro support nic mu nie zrobił a on się śmiał nam w prosto twarz.
Więc drogi kolego proszę cie nie pisz mi o regulaminie czy tez o "rozsiewaniu kłamstw" bo to co pisze jest rzeczywistością.
 

DeletedUser594

Guest
Kilka dni temu jeden kolega napisał że skoro ktoś ma lagi to powinien zainwestować w nowy pc. Oczywiście wielkie poruszenie ,Hejty ,udowadnianie że to nie wina Pc skoro inne gry bardziej wymagające chodzą mu na 60 fps. Nikt nie zrozumiał że to sarkazm.Tutaj podobnie. Lepiej się spinać :c
Ps. Bomberapoland kojarzę i to do niego nie podobne aby korzystał z wspomagaczy. Jeśli suport mu nic nie zrobił to znaczy że twoje zarzuty sa leciutko naciągane c:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry