Dyskusja na Temat Stanu Gry na Polskich Serwerach

DeletedUser2307

Guest
Witam, Jak Wszyscy wiemy sytuacja techniczna na Polskich serwerach jest okropna.
Taka Petycja, a w zasadzie Apel dało by się coś z tym wkońcu zrobić ?


:( Taka Dygresja.
Po co tłumić ? Może lepieć dać się wyszaleć ? A może jeszcze lepiej na zasadzie Kija z Marchewką ? ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Nie jeden już szalał, a teraz płacze. Warto pamiętać, że każdy kij ma dwa końce. Obecnie zuchwałość wielu graczy sięga zenitu i większość z nich uważa się za bezkarnych. Wkrótce dowiemy się kto zostanie z marchewką, a komu dostanie się kijkiem :)

PS. technicy serdecznie dziękują za wszelkie podesłane boty oraz skrypty.
 

DeletedUser3149

Guest
Kto płacze ?:) Ludzie których zbanowalaś się śmieją z Waszej bezsilności, gdzie jedyną "bronią" jaką macie są bany które każdy jeden potrafi przejść ( o ile są to te na forum ). Nie chodzi tu o zuchwałość etc, ale jak mamy oceniać Was jako ludzi / pracowników czy jakkolwiek Was nazwać skoro ludzie dają Wam wszystko na tacy co jest dostępne od xxx czasu, a Wy jedyne co potraficie odpowiedzieć to to co widzimy wyżej + rozdać parę banów ( swoją drogą argumentacja / długość itp itd jest niedorzeczna :) ). Wasze wkrótce to może będzie przy setnym świecie, wątpię by to było wcześniej,a techników macie tak wspaniałych, że z jednym małym błędem bawią się latami, więc coś takiego zrobią może w przyszłym wieku... ;) Chociaż mam nadzieję, że się mylę, bo wykrycie czegoś takiego jest łatwiejsze niż wam się wydaje ;)

PS - Następnym razem zamiast usuwać posty, banować ludzi itp itd - oczekujemy jako gracze wyczerpującej odpowiedzi, a nie splunięcia po raz tysięczny w twarz.
 

DeletedUser2307

Guest
Nie jeden już szalał, a teraz płacze. Warto pamiętać, że każdy kij ma dwa końce. Obecnie zuchwałość wielu graczy sięga zenitu i większość z nich uważa się za bezkarnych. Wkrótce dowiemy się kto zostanie z marchewką, a komu dostanie się kijkiem :)

PS. technicy serdecznie dziękują za wszelkie podesłane boty oraz skrypty.

Przecież to jest normalne, że hejt był, jest i będzie...
Różnicą jest funkcjonwanie gry na dośc dobrym poziomie, a na okropnym gdzie po 5h nie można na konto wejść. I każdy dokładnie wie czym to jest spowodowane.. Bez Mydlenia Oczu...
Chyba każdemu zależy, żeby rozgrywka była na jak równieższym poziomie w przyjaznej atmosferze :)
 

DeletedUser2730

Guest
Nie jeden już szalał, a teraz płacze. Warto pamiętać, że każdy kij ma dwa końce. Obecnie zuchwałość wielu graczy sięga zenitu i większość z nich uważa się za bezkarnych. Wkrótce dowiemy się kto zostanie z marchewką, a komu dostanie się kijkiem :)

PS. technicy serdecznie dziękują za wszelkie podesłane boty oraz skrypty.

To podlega pod groźby, a groźby sa karalne. Ponadto Support ma obowiązek byc neutralnie nastawiony do wszystkich graczy bezwzględu na ich przeszłość

A technicy niech naprawde wezmą sie do roboty bo jesli są technikami to powinni szybciej działać niż gracze znajdować Bota :)

Dodam jeszcze, że świadomość tego że technicy nie znaja zwrotów światowych które pojawiają sie niemal wszędzie i technicy nic nie umieją... żenada. Spokojnie można więc stwierdzić ze rozmowa z Supportem to jest loteria, zalezy od jego poczucia humoru albo czy może ktos komus złą lub że dobra i kawe poda :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
W żadnym przypadku nie są to groźby. Jest to obietnica składana przez techników graczom oraz supportowi.
Nie jest to pierwszy projekt, który boryka się z takim problemem i zapewne nie ostatni. Nie zmienia to faktu, że poprzedni projekt z jakim miałam okazję współpracować perfekcyjnie poradził sobie z podobną sytuacją. Miejmy nadzieję, że i w tym przypadku historia lubi się powtarzać.
 

DeletedUser3149

Guest
Na naszym kochanym Bemowie znajdę 100 osób które zrobią to w ciągu godziny jeżeli dacie im dostęp, ale Ci to zrobią troszkę dłużej... o ile zrobią :)

Chwalmy Pana, poradzili sobie perfekcyjnie. To czemu tutaj tego nie robią ? A no tak, zajmuje to zbyt dużo czasu i ciągle nad tym pracują :DDD
 

DeletedUser3150

Guest
Ehhhh historia równiez zatacza koło. Juz raz się z czymś takim spotkaliśmy. Co z tego wynikło. Nic wciaz mamy boty wciaz są to TE SAME boty.
 

DeletedUser2307

Guest
Sprawe botów napewno da się załatwić bez problemu technicznie :) Mam porównanie jak grałem w Clash of Clans, topka też narzekała na tak zwanego "Moda" to Supercell wykosił go bardzo szybko :) Gorzej ze stabilnością samych serwerów bo ten problem wraca odwiecznie, dla mnie to powinien być priorytet Supportu i Techników.
Gra cierpi na tym bardzo, nie oszukujmy się graczy ubywa :( I widocznie dopóki źrodełko $ jest w miare stabilne przez zapaleńców, nic w kierunku pozyskania nowych graczy lub utrzymania starych nie jest robione ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3150

Guest
Gra umiera a Inno ją dobija aby skupić się na innych grach. $$ płyna w miare stabilnie więc czekamy az ludziom sie zniudzi
 

DeletedUser26

Guest
Sam fakt ze zrobienie konta i zresetowanie daje barbke jest bez sensu...
Powinna zostać dodana możliwość usuniecie konta i po tym 1 tygodniu powinna postawac barbka a przeniesienie nie powinno dawać takich korzyści.
Gra do końca nie umiera bo jeszcze gra sporo gracz.
Ci na botach kiedyś się przejadą wierze w to że administracja się ogarnie w sumie na plemionach dopiero po 7 latach ogarneli się bo uczciwy gracz dostawal blokade konta a ktos kto gral na skryptach gral dalej.
 

DeletedUser2735

Guest
zatrudnijcie dobrego informatyka, a gra bedzie plynnie chodzic a nie za przeproszeniem laikow, nawet jak co moge polecic
 

DeletedUser2603

Guest
Ja mam dziwne deja-vu grając w gry od Gameforga i Inno :O a może to jeden i ten sam wydawca? :O
 

DeletedUser2799

Guest
Witam serdecznie. Zalogowałam się dzisiaj po jakimś 10 razie( szału można było dostać). Ale po zalogowaniu praktycznie wszystko się wieszało. Nie mogłam odpowiadać na wiadomości ( gdzie w moim przypadku jest to wręcz niebezpieczne. Mam dziesiątki wiadomości codziennie, sprawy do pozałatwiania etc).W dodatku planowanie działań wojennych leży. Kareta na mnie nasłana i jak tu bronić nie mówiąc już o klinowaniu co do sekundy?
Proszę o naprawienie serwerów, z góry serdecznie dziękuję.
 

DeletedUser2603

Guest
Bartez Ty nie miaucz i zbieraj ekipę :D dawajcie na Zipser :D
 

DeletedUser2214

Guest
Cerber, a Ty to chyba zapomniałes bajkę o chacie...
tak w ogóle to nie wiem po co Wy gadacie tutaj na takie sprawy, macie nadzieję, że sie czegoś dowiecie? że to coś naprawi..?
w suppie to tylko wiedzą jak popsuć rozgrywkę komuś, jakoś nie spotkałem sie z choćby jedną próbą naprawy. lagów, przesunięc w czasach i innych czarów, o których nawet nie chce sie wspominać
najlepiej w to nie grać tak jak my i mieć swięty spokój, bo na przyjemności w tej grze to juz raczej miejsca ni ma
slyszalem Ceruś ze w LiA jestes? pozdro 600 xd

Ja się chetnie zgłoszę na informatyka, tylko proszę dać mi czas na naostrzenie siekiery
 

DeletedUser2603

Guest
Wiecie co Misiaki :( liczyłem na was :/ LiA? Plemię jak każde inne, przy pobycie w LiA l, mając znajomych w wrogim plemieniu nauczyłem się że nie taki diabeł zły jak go malują ^^ nawet jesli to co mówią o LiA jest prawda ( a mam co do tego wątpliwości) to BoS i BnT też nie są swiete bo wszyscy znają wszystkich, a z czego korzysta jeden to chce mieć i drugi, i tak to się kręci od pierwszego świata, ludzie się mieszają i wymieniają "skillami". Patrzą do innych nie zaglądając do siebie, co sami mają na podwórku :D wyobraź sobie przyjacielu że nasz kolega Marbo oskarżył mnie o bota do szpiegowania ^^.
Co do gry dalej się zwiesza i wywala z apki, zróbcie coś z tym trzymam za was kciuki ^^ nie bądźcie GF ^^
 
Do góry