Opinie Dyskusja - InnoGames TV

DeletedUser1487

Guest
Co do ko konkursu to przedziwnie skonstruowane pytanie dla mnie. No bo oryginalna nazwa jednostki dla mnie jako mniej doswiadczonego gracza to jest albo nazwa z przed jakiejs aktualizacji albo oryginalna nazwa w jezyku tworcow gry. Czyli bodajze niemieckie tlumaczenie. Z kolei odpowiedz oznaczona na zielono, tez daje swoje.

Co do eventtu urodzinowego, niby spoko aczkolwiek troszeczke latwizna. Wydaje mi sie, ze osoba ktora ogarnia pomysly i jest to jej praca zarobkowa powinna jednak wiecej dac z siebie. Nie mowie tu o pomysle w stylu : dajmy wszystko za darmo, - raczej cos ciekawszego co wymagaloby i skupilo wiecej Naszej uwagi.
 

DeletedUser438

Guest
Ten radar w plemionach trochę dziwny można w nim zobaczyć gdzie idzie szlachta i gdzie leci fejk a gdzie off :)
 

DeletedUser911

Guest
Jest coś o TW2 ciekawego? Bo nie wiem, czy opyla się włączać głośniki.
 

DeletedUser2641

Guest
Szczerze mówiąc obejrzałem pierwszy raz tego typu odcinek, jestem w szoku fajnej zajawki ludzi którzy to nagrywają chodzi mi o przebrania i cały czas uśmiech widać że robią coś co kochają fajne eventy swoim czasem grałem w Forge of Empire ale to nie gra dla mnie może za jakiś czas spróbuje w Elvenar chociaż z tego co widziałem jest to gra typu FOE. Czekam na odcinek z TW2 :) Co do eventów z odcinka fajna opcja z różami i maską :)

Pozdrawiam i do usłyszenia, Adi
 

DeletedUser2641

Guest
Jestem ciekaw co do nowej epoki "Oceanicznej Przyszłości" no i bynajmniej nie będę słuchać że kumpel nie ma co robić :)
Dzięki Wam ! :D :)

Ogólnie odcinek MEGA :) niby są to ogólnie nagrywane odcinki ale widać że ludzie wkładają serce w to co robią :)

Pozdrawiam!, Adrian :)
 

DeletedUser1412

Guest
Kolejny miesiąc z zaniedbanymi tribal warsami 2 na to wygląda;) Ciekawe czy niedługo całkiem sobie ten produkt odpuszczą skoro brak nowych pomysłów na poprawę rozgrywki i na zdobycie nowych graczy.
 
Do góry