Opinie Dyskusja - InnoGames TV

DeletedUser

Guest
Kto wziął udział w konkursie gdzie do wygrania był Galaxy Tab 4? :)
 

DeletedUser20

Guest
Testowałem :)

Fajny pomysł, bo dzięki temu mniej graczy będzie przejmować wioski barbarzyńskie tylko przejdzie od razu do przejmowania wrogów. Mam taką nadzieję przynajmniej. ;) Poza tym w każdej prowincji będzie dużo więcej wiosek, przez co nie trzeba będzie daleko szukać czegoś do przejęcia. No i jest szansa, że gdy przejmiemy czyjąś główną wioskę, to zdąży nam jeszcze jako bonus rozwinąć tę drugą, którą również będziemy mogli przejąć :D

Jedyny minus jest taki, że co 10 zadań, które trwają od 1 do 8 minut (z przewagą tych krótszych) następuje kilkunastogodzinna przerwa, tak aby najwcześniej skończyć budowę drugiej wioski po 5 dniach od startu. Więc nie ma sensu się śpieszyć, bo i tak większość graczy będzie miała drugą wioskę w tym samym momencie.

A i jeszcze to, że gdy pojawi się już na mapie to trzeba od zera ją rozbudowywać (ratusz 1lvl, koszary 1lvl, itd).
 

rvdesti

Łucznik na koniu
Zgadzam się ta przerwa między kolejnymi zadaniami jest zbyt długa, zwłaszcza ta pierwsza. Z tego co wiem na drugą wioskę również ma być ochrona 5 dni tak było to zapowiedziane w ostatnim odcinku InnoGames TV.
 

DeletedUser188

Guest
Ochrona 5 dniowa tej wioski w początkowym momencie jet dość praktyczna.
Ogólnie fajny pomysł i to doda trochę kopa do gry, ponieważ w kazdej prowincji będzie więcej wiosek i bardziej wyrównane szanse.
 

rvdesti

Łucznik na koniu
Kropeq10;n9577 napisał:
A i jeszcze to, że gdy pojawi się już na mapie to trzeba od zera ją rozbudowywać (ratusz 1lvl, koszary 1lvl, itd).

Z tego co wiem i zauważyłem gdy ukończysz już wszystkie zlecenia i wioska pojawi się na mapie to ma już ratusz na poziomie 2, surowce, farmę, magazyn, koszary oraz plac na poziomie 1.
 

DeletedUser20

Guest
1 czy 2 level ratusza wszystko jedno, ważne że od nowa trzeba co chwila zaglądać, a zanim koszary się na jakiś porządny poziom podniesie to z rekrutacją wojska jest słabo.
 

DeletedUser1065

Guest
Także testowałem i mam nadzieję , że w kolejnym świecie będzie ta opcja możliwa :)
 

DeletedUser473

Guest
Nareszcie... Tryb współpracy :) Kiedy wejdzie u nas? Z następną aktualizacją?
 
Do góry