Dyskusja dotycząca rozgrywki na San Servando

DeletedUser1913

Guest
Ja

Ale mnie się nei chce:(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26

Guest
Raczej wiemy jak beda sie nazwyac kolejne 6 swiatow choc interesuje mnie jak bedzie nazywal sie 27 swiat bo przeciez alfabetu braknie :p
 

DeletedUser2641

Guest
Chciałbym poinformować że jest punkt w regulaminie na multi-konta. Jeżeli ktoś nie przestrzega regulaminu musi ponieść konsekwencje.

Pozdrawiam, Adrian.
 

DeletedUser2658

Guest
Witam, jaka jest szybkosc tego swiata prosze panstwa?

W wiki pokazuje ze na 14 poziomie tartak ma dawac 480 surowcow a moja wioska produkuje 617 surowcow.
Nie znalazlem informacji na temat szybkosci jak i rowniez szczegolow rozgrywki wiec wydaje mi sie ze jest to odpowiednie miejsce na zapytanie.
 

DeletedUser1444

Guest
Każdy świat jest taki sam.
Z 3 miesiace temu wszedł patch który na stale zwiekszal produkcje kopalni widocznie na wiki nie aktualizują tego.
 

DeletedUser2658

Guest
Każdy świat jest taki sam.
Z 3 miesiace temu wszedł patch który na stale zwiekszal produkcje kopalni widocznie na wiki nie aktualizują tego.

Ok, dzieki :)

Pierwszy raz gram w tw2 wiec wlasnie zastanawiam sie nad bledami w wiki. Czyli rozgrywka jest teoretycznie przyszpieszona skoro zrobili wieksza produkcje. :)
 

DeletedUser1265

Guest
PS. Są może jakieś ekipy, które przymierzają się do następnego świata? Chętnie się przyłączę. Pomogę w dyplo. Daniel pokazał mi Discorda (do mnie późno docierają nowinki IT) i chciałem potestować ten voip. Zrobiłem sobie już server i chętnie go wykorzystam na potrzeby plemienia.

PS2. Najbardziej chodzi mi o solidne ekipy, których gracze chętnie korzystają z takich gadżetów jak TS. Chodzi o przerzucenie się na Discorda.

PS3. Jak ktoś chce pogadać o pomysłach w tw2, to proszę tutaj -> https://discord.gg/WBhfVYc
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2641

Guest
Zapewne jak już podales kod do rejestracji na Discord to już jest nieaktywny.

A nowy świat to jeszcze czekać a czekać ;)
 
Do góry