Utrudnienie Ciągłe zacinanie się gry

Status
Zamknięty.

DeletedUser1168

Guest
Wy sobie zartujecie z tymi randomowymi przerwami w grze ? Przeciez to psuje rozgrywke i miesza w Planach ogranijcie to ku***. Za 5 minut mam wyslac atak a od 10 minut gra mi sie zaladowac nie chce. To nie pierwszy raz takie cos sie dzieje.
 

DeletedUser

Guest
Dzisiaj to jest jakiś dramat z tą grą, róbcie tak dalej a niedługo zostaną same szare wioski po graczach...
 

DeletedUser

Guest
hej nie loguje mnie gra, ciągle błędy z połączeniem, ciągle dzisiaj problemy
 

DeletedUser1218

Guest
Sugeruję przeczyścić pamięć podręczna, wymienić telefon i zakupic 3500 koron. Wtedy gra ruszy. Nie ma innego sposobu..
 

DeletedUser1235

Guest
co sekundę zrywa łącze nie da się wejść

dobrze ze 1500 atakow udało mi sie wysłać przed padnieciem serwera
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1723

Guest
Więcej opcji premium i skoku na kase a mniej dbania o serwery , optymalizację i zwykłych graczy :)
 

DeletedUser1305

Guest
Niby dziala, ale na telefonie nie pokazuje w wiioskach jednostek, ktrore tam na bank sa, bo rekrutacja ciagle trwa.
 

DeletedUser1854

Guest
Podbijam gra ścina i wiesza się co chwilę, trzeba odświeżać stronę co chwilę a i tak to nie pomaga :/
 

DeletedUser911

Guest
Również podbijam. Czasami wejście w coś zajmuje tyle czasu, że zapomnę, co chciałem zrobić. Np teraz, dokładnie w tym momencie gra tnie niemiłosiernie. Swoją drogą, to ktoś kiedyś sprawdzał jakie ilości informacji gra przesyła. Mam neta 30M, może bez rewelacji, ale na grę przegladarkową powinno chyba starczyć. Czasami żona mówi, że jak jest włączona gra, to internet strasznie zwalnia.
 

DeletedUser1235

Guest
moim zdaniem za duzo informacji komputer musi pobierac z gry i na odwrót
jak maptrze 30 mb zżera pamięci operacyjnej a bez gry 1/10 tego

i znowu gra nie dziala
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1305

Guest
Tragedia jest, grać się nie da tak to muli, przejść przez 100 wiosek i puścić rekrutację, to tylko wkurzyć się można. Dzięki, że coś z tym robicie...
 

DeletedUser1235

Guest
popieram kolege kuna co 70 wiosek musze robic odśwież
 
Status
Zamknięty.
Do góry