Utrudnienie Ciągłe zacinanie się gry

Status
Zamknięty.

DeletedUser1305

Guest
Chciałbym poruszyć dość przykry dla mnie problem stabilności, który ostatnio bardzo utrudnia obsługiwanie konta, jest bardzo irytujący i zniechęcający do dalszej gry.

Przełączając się miedzy wioskami po kilku przejściach nagle wszystko staje i żeby dalej coś robić, trzeba odświeżać grę w przeglądarce - przy prawie 300 wioskach jest to po prostu strata czasu, tym bardziej, że to się dzieje cały czas, a nie raz na kilka dni. Przy innych czynnościach też takie zacięcia występują, ekrany wolno się ładują, czasami po jednym kliknięciu wysyłającym atak, wysyła się on np. po 5 sekundach, to samo przy szpiegach. Często się zdarza, że po włączeniu gry mapa jest pusta, nie raz wioski zmaterializują się po kilku chwilach, a nie raz trzeba znowu odświeżać przeglądarkę.
Dodatkowo ostatnio doszedł jakiś problem z logowaniem - trwa ono nieziemsko długo, czasami ten paseczek dochodzi do 1/4 i staje, czasami staje w połowie. W połączeniu w poprzednimi problemami, które często skutkują odświeżeniem granie staje się niemożliwe.

Dodam jeszcze, że nie można zrzucić winy na mój internet - inne gry online czy jakiekolwiek inne czynności w internecie są ok, a z TB2 nigdy nie jest idealnie, zawsze trzeba z czymś walczyć (nie mam a myśli wrogów).

Jaki jest sens wprowadzania tych wszystkich aktualizacji (akurat wiele "ulepszeń" w mojej opinii jest na minus i raczej odpycha od gry), jeżeli taka podstawowa rzecz jak ten cały silnik działa tak słabo? Może dla kogoś kto ma 5 wiosek, to nie tak duży problem, ale ludzie, którzy osiągnęli już np. ponad 100 wiosek pewnie już nie raz przeklinali twórców gry. Dodajmy do tego brak masowej rekrutacji i problem staje się jeszcze większy, bo gra przestaje polegać na atakach na innych graczy, człowiek cały czas przeznaczony dla gry musi poświęcić na bieganie po wioskach, a to mija się z celem.

Myślę, że stabilność to podstawa i bez tego choćby nie wiem jak wspaniała była gra, to graczy zawsze takie problemy będą zniechęcały. Zdecydowanie powinien to być jeden z priorytetów wraz z masową rekrutacją, jeżeli starzy gracze mają dalej gościć na serwerach TB2.
 

DeletedUser

Guest
Podbijam, gra jest w tym momencie NIEGRYWALNA....

Dzisiaj po godzinie walki o zalogowanie i załadowanie się gry niemożnosć wejścia do widoku miasta, brak możliwości wysyłania ataków, czytania raportów, nic..

I proszę nie pie**** bzdur na temat "wyczyść dane przeglądarki, bo to najczęstszy problem"

Sprawdzone dzisiaj na 3 przeglądarkach, Chrome, Mozilla i Opera. Na każdej czyszczone dane, resetowane ustawienia. Flash aktualny, Java również.

Tracicie Państwo graczy przez coś takiego. To są Tribal Wars, czy Bug Wars ?

Z poważaniem i coraz mniejszą cierpliwością

Colgate.

Edit : Kontakt z supportem na poziomie 100% - brak żadnej odpowiedzi od rana na zgłoszoną sytuację :)
 

DeletedUser1841

Guest
Dołączę się. Wszystkie praktycznie błędy zrekompensuje tzw. RADA MINISTRÓW. Minister wojny kontrolowałby wszystkie ataki i rekrutacje masową wojsk, Minister handlu zajmowałby się masowym przesyłaniem surowców.....Nawet jeśli za Korony to i tak ma sens. My nie walczymy , ale bawimy się w farmę. Ulepszanie 300 wiosek i ciągła pojedyncza rekrutacja dobija.
 

DeletedUser

Guest
Drogie Inno Games - straciliście gracza, nie ma sensu. Dziś znów od godziny próbuje załadować ekran gry, niestety bezskutecznie....

Gra ma dawać przyjemność, a nie męczyć czy powiem dobitniej wkur***.
 

DeletedUser1305

Guest
Ile ludzi jeszcze gra w TB2, to widać nawet po forum, że prawie nic na nim się nie dzieje, a jest tylko coraz gorzej.
 

DeletedUser506

Guest
Przenieśli grę na najtańsze serwery pewnie, dlatego są takie zacięcia, chcą jak najbardziej wyciągnąć od nas - graczy - pieniądze na premium ( właśnie dlatego zwiększyli czas budowy murów, aby przy kilku atakach przyśpieszać budowę za monety ), pokazuje to np. rekrutacja wojska od razu do wioski albo kupno jednostek.

Nie przypominam sobie aby w TW1 były takie cyrki jak tutaj, chociaż może się mylę, bo dawno tam nie zaglądałem. I proszę nie pisać czegoś w stylu "To nie jest druga wersja plemion, chcemy zrobić nową grę opartą na plemionach"

Zróbcie płatną rejestracje albo wprowadźcie abonament miesięczny żeby grać na serwerze :)

Graczy coraz WIĘCEJ tracicie a InnoGames i tak nic z tym nie robi, chcą jak najwięcej pieniążków wyciągnąć od nas i zamknąć interes.

To tylko moje zdanie, może ktoś się ze mną zgodzić bądź też nie.

Pozdr,
Triumf
 

DeletedUser1413

Guest
Od 20 minut próbuję zalogować się na grę ale mi nie wychodzi, właśnie w chwili w której dostaję ataki i szlachtę na wioski.

Że tak zapytam, jak żyć Panie Premierze ?
 

DeletedUser

Guest
Mam dla ciebie smutną wiadomość...
Nawet jak się zalogujesz to i tak nic nie będziesz w stanie zrobić, opóźnienia w samej grze są na ponad 15 sekund. I tu mi chodzi o same przeskoki między wioskami, wysyłanie ataków czy wsparć jest wręcz nie możliwe.
 

DeletedUser1413

Guest
To jest doprawdy, bardzo motywujące do grania na kolejnych serwerach :)
 

DeletedUser1235

Guest
również popieram tu wszystkich przedmówców bo mam 500 wiosek już i zamiast atakować przejmować wioski trace czas na budowe woja i rozbudowe budynkow a takrze na farmienie zeby mieć przynajmniej tych 10 grubaów a powiem szczerze daj mi 200 grubasów w 2 tygodnie to wykorzystam
wiec prószę was o masowa rekrutacje i masowa budowe budynków oraz o obnirzenie kosztów monet wtedy napewno gre przyspieszycie
 

DeletedUser911

Guest
Dziś z kolei problem w ogóle z wejściem na stronę:

504 Gateway Time-out
The server didn't respond in time
 

DeletedUser1888

Guest
Już 2 raz dziś gra nie działa... Dziś w nocy straciłem prze to karete gdyż nie mogłem posłać czyściocha a teraz znowu to samo.... posłałem przed chwilą 2 karete i też mi padnie... Serio...
 

DeletedUser1305

Guest
A do tego jak już ktoś wcześniej zauważył w tej grze nie da się nawet wysłać ataku na planowaną godzinę, bo występują opóźnienia lub nawet zdarza się, że atak dochodzi wcześniej niż pokazywał zegar, co przy wysyłaniu szlachty rozwala całą akcję. Jak dobrze, że nic kasy na to nie wydałem.
 

DeletedUser1888

Guest
W pierwszej części plemion przynajmniej surke zwracali za ich błąd... A tutaj będzie pewnie olewanie graczy i tyle... Jeszcze tylko brakuje żeby admin grał na jakimś świecie założył własne plemię i wojsko sobie dorabiał z nieba...

Szkoda że nawet nie ma żadnej informacji o tym że gra nie będzie działała od tej do tej... Byłoby wtedy po problemie a tak co niektórych w chu... robią.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1888

Guest
A czy ktoś zmusza Cie dogrania w ta grę?
Nie wiem do czego bijesz kolego... Każdy pewnie by wolał dostać info że coś takiego moze się zdarzyć lub nawet po tej nocce aby wstrzymać się z jakimiś akcjami bo trwają prace mające na celu przywrócić grywalność. Więc nie rozumiem twojego pytania skierowanego w moją stronę.
 

DeletedUser911

Guest
Teraz w tym dokładnie momencie, znowu nie mogę się zalogować do gry, to zaczyna być jakaś kpina.
 
Status
Zamknięty.
Do góry