Utrudnienie Ciągłe zacinanie się gry

Status
Zamknięty.

DeletedUser2247

Guest
Zgłaszałem ten problem z pół roku temu a teraz pytam kiedy gra przestanie "mulić" ??? Za miesiąc, może rok, czy nigdy? Jeżeli nie potraficie zadbać o grywalność, to ja wam dziękuję i kończę tą wątpliwą przyjemność jaką jest zabawa w TW2:/
 

DeletedUser2247

Guest
A kolejnym pytaniem będzie jakiej przeglądarki używam :D

Ostatni mój post, który będzie zarazem pytaniem do społeczności TW2. Czy komuś z was działa poprawnie gra? Znajdzie się choć jedna osoba, która odpowie twierdząco???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1565

Guest
na pl0w1 są takie lagi, że można sobie iść na herbatę przy przełączaniu wiosek, przy logowaniu masz napisane przez jaki klaster się logujesz, zmiana chyba jest co 24h
 

DeletedUser911

Guest
Jakich aspektów gry dokładnie dotyczy to "mulenie"?
To pytanie typu "przychodzi facet do lekarza z urwaną ręką, a lekarz się pyta się co pana do mnie sprowadza"
Wysłannica, Wy na prawdę nie gracie w TW2? Wejdźcie sobie i zobaczcie - społeczność graczy dość jasno od wielu miesięcy informuje Was, że gra ciągle się zawiesza,czyli nie można się zalogować do gry, że komendy wykonują się zbyt wolno np. przejście między wioskami trwa czasami 1-2 min., że wysyłamy atak i ten późniejszy wchodzi wcześniej. Czasami klika się np. uzdrawianie jednostek w szpitalu, da radę przechodzić między wioskami, ale kliknięcie w uzdrowienie jednostek nie powoduje tego. Przy masowej budowie czesto jest jakaś zwiecha, przez którą nie wchodzą komendy budowania w momencie odwieszenia nagle dodaje się kilka budów, już niekoniecznie tam gdzie chcemy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry