Ankieta odnośnie zamknięcia Gyulai Var

Czy chcesz, aby rozgrywka została zakończona?


  • W sumie głosujących
    79
  • Głosowanie zakończone .

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Zapraszam do głosowania wszystkich graczy grających na świecie Gyulai Var.
 

DeletedUser1935

Guest
kończymy, miło było, ale czas zakończyć, ostatnie 2 miesiace to flaki z olejem.
 

DeletedUser1936

Guest
mnie gra się bardzo dobrze. Ale ja nie mam 500 wiosek i jestem na froncie z czerwonymi. Komu nudzi się bo jest Bobem Budowniczym zapraszam w moje rejony - udostępnię wioskę albo dwie i można łupić czerwonych a nie bawić się w rozbudowę swoich wioch. Hej były wodzu - wiesz o kim mowię - taki byłeś cwaniak a zmyłeś się pod koniec :)
 

DeletedUser1935

Guest
mnie gra się bardzo dobrze. Ale ja nie mam 500 wiosek i jestem na froncie z czerwonymi. Komu nudzi się bo jest Bobem Budowniczym zapraszam w moje rejony - udostępnię wioskę albo dwie i można łupić czerwonych a nie bawić się w rozbudowę swoich wioch. Hej były wodzu - wiesz o kim mowię - taki byłeś cwaniak a zmyłeś się pod koniec :)


1,3 mln pkt deff, i 2,6 pkt off. pieknie....masz się czym chwalić
 

DeletedUser1928

Guest
a że tak wypowiem się cwaniaczku gość1234555. Tak trąbiłeś i trąbisz do tej pory, że masz samych czerwonych koło siebie. Tak się składa, że przejąłem już 3 prowincje czerwonych koło ciebie i nie widziałem żebyś przejął chociaż jedną wioskę, więc się nie wypowiadaj bo dużo płaczesz, a mało robisz.
 

DeletedUser1936

Guest
Bredzisz koleś. Przejmujesz ? truposzy chyba - wiochy które zajmujesz są nieaktywnych graczy z Canabisow. Jak byli siłą siedziałeś jak mysz pod miotła i zajmowałeś barbarki Pogromco umarłych wiosek i nie mędrkuj za dużo ofiaro losu bo nie masz czym. . Poza tym tak odzywasz się do kolegi z plemienia ? Bo ma inne zdanie ? Takich gnojkow- gimbusów jak ty jest więcej. Tylko Vlad Dracul z tego plemienia zasługiwał na miano kolegi ale tez dał sobie spokój z takimi kacprami jak ty. Może to i lepiej, ze support kończy ten serwer przynajmniej uwolni ten świat od tobie podobnych !
 

DeletedUser1928

Guest
:D ale z ciebie troll forumowy. Dużo gadasz mało robisz. Prosiłeś o wsparcie i przybyłem do ciebie na front. Przejąłem prowincje, a ty nawet nie raczyłeś się odezwać. Zacząłem przejmować następne i do tej pory nie widzę abyś przejął chociaż jedną wioskę czerwonych graniczących z twoją aż jedną prowincją na froncie (niby masz tylu dookoła czerwonych) :D. Od początku przejmujesz nieaktywnych graczy i widać to po twoich mocnych punktach offowych :D. Zacząłem walkę z czerwonymi jak ty miałeś parę wiosek i siedziałeś jak mysz pod miotłą. Zapewne mam co najmniej dwa razy więcej latek od ciebie. Walczyłem właśnie z Vlad Dracul na froncie i szkoda, że odszedł (jego sprawa), a ciebie przyjęli do plemienia z litości żebyś nie został rozebrany do zera. Zlitował się nad tobą były wódz na którego tak narzekasz i żeby nie on już dawno nie byłoby cię na tym świecie, więc opanuj się człowieku i skończ ten świat na godnym poziomie i nie rób z siebie nie wiadomo jakiego wojaka bo nigdy nim nie byłeś.
 

DeletedUser1936

Guest
Nie chce mi się pisać z takimi zerami jak ty ale ad rem. Nigdy nie prosiłem o wsparcie. Z Vladem planowaliśmy akcje na Can z okolicznymi graczami ale wszyscy mieli to gdzieś - ty tez. Co do przyjęcia . Miałem propozycje od Canabisow ale Vlad mnie namawiał jakie to wasze super plemię. Błąd. Same typki jak ty- nadęte bufony z tym tasakiem na czele. Co ty wiesz o grze, przetrwaniu, zdobywaniu przestrzeni życiowej. Zaczynałem po zeszłorocznej przerwie z 2 wioskami sam jeden i dałem rady. I dałbym rady czy ze Smerfami czy z Canabisami. Już po wejściu do tego plemienia chciałem trochę pograć tak jak to robiliśmy w ExT - mianować dowódców frontów, dowódców odcinków, podzielić na drużyny skoordynować działania, stworzyć strefy deffowe i offowe, ustalić dyżury aktywności i bank deffow. . Zero. -żadnych chęci tylko zamordyzm wodza-bufona i olewanie małych graczy przez takich jak ty. Ale to pamietam jeszcze z zeszłego roku jak rozpadło się SunTzu i cześć przeszła do zwykłych Smerfow a tylko "elita" po uważaniu mogła dostąpić "zaszczytu" bycia w "lepszych" Smerfach. Już wtedy wypływali jak g. na powierzchnie tacy jak ty. Kończę z niesmakiem, ze musiałem z tobą dyskutować i wyjaśniać ale pewnie to jak rzucanie "pereł przed wieprze" Żegnam i mam nadzieje, ze w 14 świecie będziesz niedaleko :)
 

DeletedUser1946

Guest
Nie chce mi się pisać z takimi zerami jak ty ale ad rem. Nigdy nie prosiłem o wsparcie. Z Vladem planowaliśmy akcje na Can z okolicznymi graczami ale wszyscy mieli to gdzieś - ty tez. Co do przyjęcia . Miałem propozycje od Canabisow ale Vlad mnie namawiał jakie to wasze super plemię. Błąd. Same typki jak ty- nadęte bufony z tym tasakiem na czele. Co ty wiesz o grze, przetrwaniu, zdobywaniu przestrzeni życiowej. Zaczynałem po zeszłorocznej przerwie z 2 wioskami sam jeden i dałem rady. I dałbym rady czy ze Smerfami czy z Canabisami. Już po wejściu do tego plemienia chciałem trochę pograć tak jak to robiliśmy w ExT - mianować dowódców frontów, dowódców odcinków, podzielić na drużyny skoordynować działania, stworzyć strefy deffowe i offowe, ustalić dyżury aktywności i bank deffow. . Zero. -żadnych chęci tylko zamordyzm wodza-bufona i olewanie małych graczy przez takich jak ty. Ale to pamietam jeszcze z zeszłego roku jak rozpadło się SunTzu i cześć przeszła do zwykłych Smerfow a tylko "elita" po uważaniu mogła dostąpić "zaszczytu" bycia w "lepszych" Smerfach. Już wtedy wypływali jak g. na powierzchnie tacy jak ty. Kończę z niesmakiem, ze musiałem z tobą dyskutować i wyjaśniać ale pewnie to jak rzucanie "pereł przed wieprze" Żegnam i mam nadzieje, ze w 14 świecie będziesz niedaleko :)

słuchaj jak chcesz przejmować barbarki to spokojnie idż na inny świat i to sobie rób na tym etapie gry punktami bojowymi nie zaszalałeś ( zobacz na moje ) więc po prostu zagłosuj na nie i nie rób z siebie idioty bo aż żal to czytać , nie podoba się to wystąp z plemienia a ja nauczę ciebie co to wojna jest i koniec tematu
 

DeletedUser1723

Guest
A ja uważam że zdrajcy z bnt i dezerterzy tacy jak nibarak i robson powinni się jeszcze troszkę pomęczyć :)

Jestem na Nie. Wasze piksele były dla was ważniejsze od honoru - to nacieszcie się jeszcze nimi przez kolejny rok!
 

DeletedUser1928

Guest
Nie chce mi się pisać z takimi zerami jak ty ale ad rem. Nigdy nie prosiłem o wsparcie. Z Vladem planowaliśmy akcje na Can z okolicznymi graczami ale wszyscy mieli to gdzieś - ty tez. Co do przyjęcia . Miałem propozycje od Canabisow ale Vlad mnie namawiał jakie to wasze super plemię. Błąd. Same typki jak ty- nadęte bufony z tym tasakiem na czele. Co ty wiesz o grze, przetrwaniu, zdobywaniu przestrzeni życiowej. Zaczynałem po zeszłorocznej przerwie z 2 wioskami sam jeden i dałem rady. I dałbym rady czy ze Smerfami czy z Canabisami. Już po wejściu do tego plemienia chciałem trochę pograć tak jak to robiliśmy w ExT - mianować dowódców frontów, dowódców odcinków, podzielić na drużyny skoordynować działania, stworzyć strefy deffowe i offowe, ustalić dyżury aktywności i bank deffow. . Zero. -żadnych chęci tylko zamordyzm wodza-bufona i olewanie małych graczy przez takich jak ty. Ale to pamietam jeszcze z zeszłego roku jak rozpadło się SunTzu i cześć przeszła do zwykłych Smerfow a tylko "elita" po uważaniu mogła dostąpić "zaszczytu" bycia w "lepszych" Smerfach. Już wtedy wypływali jak g. na powierzchnie tacy jak ty. Kończę z niesmakiem, ze musiałem z tobą dyskutować i wyjaśniać ale pewnie to jak rzucanie "pereł przed wieprze" Żegnam i mam nadzieje, ze w 14 świecie będziesz niedaleko :)

Jak czytam takie brednie to, aż szkoda mi twoich rodziców. No trudno, albo jesteś chory albo chcesz z g... bata ukręcić. Przez tak długą grę jaką niby walczyłeś (byłem w plemieniu smerfów i w ogóle ciebie nie pamiętam, mieliśmy grupę bojową z Vladem i ciebie tam nie było, walczyliśmy na froncie z grupką osób i ciebie również tam nie było, więc gdzie byłeś? jak piszesz to niby wielce wojowałeś :D ) masz tak niewiele punktów bojowych? to dziwne :rolleyes: wojowałeś chyba z barbarkami :D no nic skończyłem rozmowę. Tak jak napisałem jeżeli jesteś chory to szkoda mi ciebie ale jeżeli nie to szkoda mi twoich rodziców. Powodzenia w walce... z chorobą.
 

DeletedUser1935

Guest
A ja uważam że zdrajcy z bnt i dezerterzy tacy jak nibarak i robson powinni się jeszcze troszkę pomęczyć :)

Jestem na Nie. Wasze piksele były dla was ważniejsze od honoru - to nacieszcie się jeszcze nimi przez kolejny rok!

Onesize. Przystąpienie do Can było największym moim błędem na tym serwie, nie pchałem sie do Was, tylko zostałem zapytany czy dołączę. Wytrzymałem w CAN raptem 2,5 miesiąca ma 14 miesiecy gry. Po miesiacu gry z Wami zobaczyłem w jakie szambo wdepnąłem. Zauwazyłem jak traktujecie ludzi z plemienia i wrogów. Napisałem ładne pozegnanie na forum. Opisałem co mi sie niepodoba i dlaczego odchodze. To ze Twój przydupas Triumfator usunął mój wpis nic na to nie poradzę. Cześć graczy przyznała mi rację pisząc na PW. Nie chciałem grać z takimi ludźmi jak triumfator czy Ty. Po miesiącu gry zoabczylem, że CAN jest kolosem na glinianych nogach, bez gry zespolowej, bez pomysłu na wygranie świata.
Twoja butność zgubiła plemie.
W smerfach spotkałem się z życzliwością, zgraniem, zapałem, zaczełą się zabawa na maksa. U was gra wygladała tak jak jest teraz od jakiś 3-4 tygodni, nuda , flaki z olejem.

To co zrobił Triumfator, rozwiązując plemie, pokazało jakim jesteście teamem i jak wygladała organizacja plemienia przez ostatnie 12 miesięcy.

AVE BSS
 
Do góry