Najnowsze treści autorstwa wiktor wielki

  1. Konkurs Konkurs - wykreślanka

    mam nadzieje że tak może być chyba że trzeba wypisać słowa
  2. Konkurs Zagadka matematyczna

    wynik ostatniego zadania to 26
  3. Dyskusja dotycząca rozgrywki na Zipser Burg

    oj kolega nie rozumie sensu a dyskutuje Mi nie chodzi o szare wioski barbażyńskie , który raczej każdy przejmuje wcześniej czy później , mi chodzi o inne szare np gracza LIA jasia który miał ponad 60 wiosek--rozbudowanych na max w większości i zamiast je zostawić skasował konto wskutek czego...
  4. Dyskusja dotycząca rozgrywki na Zipser Burg

    Nie do końca jest tak że miał być łatwy bo ktokolwiek się decydował na to wiedział a przynajmniej powinien wiedzieć i przypuszczać że to będzie ciężki świat --nawet o tym na wcześniejszych światach pisaliśmy że jeśli dojdzie do takiej wojny to będzie krwawa konfrontacja bo wielu chciało utrzeć...
  5. Dyskusja dotycząca rozgrywki na Zipser Burg

    Hejka ja mój odcinek frontu też nie mogłem narzekać jakoś się broniłem z sukcesami tak myśle --wczora z wieczora mnie naszło i napisałem do moich czerwonych wrogów tych z którymi walczyłem --efekt między innymi kaj mi pogratulowal mi że znowu trafił na kogoś z kim było warto walczyć --miłe...
  6. Dyskusja dotycząca rozgrywki na Zipser Burg

    Ile już tych procent macie
  7. Dyskusja dotycząca rozgrywki na Zipser Burg

    Hehe Skril już może być za późno --żart
  8. Dyskusja dotycząca rozgrywki na Zipser Burg

    no fajnie wam przybywa ale jeszcze nie wygraliście mapy robią zajebisre wrażenie ale to nie jest koniec świata na marginesie pytanko ile jeszcze wam brakuje do ogłoszenia dominacji
  9. Dyskusja dotycząca rozgrywki na Zipser Burg

    a po ostatniej aktualizacji to już całkiem żenada --3-4 ataki i i trzeba odświeżać coraz gorsza ta gra a szkoda bo kilka lat fajnie sie grało ale to już było i nie wróci więcej
  10. Dyskusja dotycząca rozgrywki na Zipser Burg

    oj tam czasem jak was czytam to aż się nie chce prawda taka że to suport pozwolił na korzystanie z botów na tym świecie masa grających nawet nie wiedziała na początku co to są boty --po obu stronach były używane i zawsze będę ale tutaj to już na masową skale i niestety to pogrąży tą grę
  11. Przekazany Odznaczenia

    i co cisza nadal w temacie a wydaje się pomysł fajny
  12. Przekazany Odznaczenia

    Popieram
Do góry