Dyskusja dotycząca rozgrywki na Zipser Burg

DeletedUser1459

Guest
Lajki mówią,ze wysyłają je wyłącznie Lwy,które już nie istnieją na tym serwerze:D

Zależy dla kogo.Na lionsach robią wrażenie na innych bardziej ogarniętych już tego wrażenia nie robią.
Jak widać dużo osób, które do Lia nie należy też uważa te memy za fajne :D
 

DeletedUser1819

Guest
Scone, Axu, pangur ban, nedstark
Scone i pangur ban- byli gracze BOS,którzy założyli wlasne plemię pod nazwą Urażone ego,więcej nie trzeba dodawać.

Axowaty- nie raz rozmawiał na Ts z Fighterem i grali razem w kabanosach,więcej nie trzeba dodawać.

Jedynie Ned Stark zalicza się do osób neutralnych.
 

DeletedUser1459

Guest
To zdecyduj się raz używasz przymiotnika " ogarnięci " raz natomiast " neutralni ". Zdecyduj się, więc jaką klasyfikacją podążasz :p
 

DeletedUser1819

Guest
To zdecyduj się raz używasz przymiotnika " ogarnięci " raz natomiast " neutralni ". Zdecyduj się, więc jaką klasyfikacją podążasz :p
Już cie wyjaśniłem i wszystko ładnie opisałem
Dyskusję uważam za zamkniętą:)
 

DeletedUser1967

Guest
Scone i pangur ban- byli gracze BOS,którzy założyli wlasne plemię pod nazwą Urażone ego,więcej nie trzeba dodawać.

Axowaty- nie raz rozmawiał na Ts z Fighterem i grali razem w kabanosach,więcej nie trzeba dodawać.

Jedynie Ned Stark zalicza się do osób neutralnych.

Ciekawe dlaczego założyliśmy je.. pomyślmy... moze dlatego że komuś czasami odwala ładnie (tak lekko ujmując)
Wiesz, jak wybierać między złem a złem, to już lepiej nie wybierać nic :p

Ps. jak byłem w bos też takie memy lubiłem, bo to fajna odskocznia, raz jedni, raz drudzy :D

Pss. nie napisałeś na czerwono o_O
 

DeletedUser1819

Guest
Ciekawe dlaczego założyliśmy je.. pomyślmy... moze dlatego że komuś czasami odwala ładnie (tak lekko ujmując)
Wiem coś o tym.Miałem okazje z ty gościem gracz na s25 tylko,ze tam szybko zaczął się poddawać jak zacząłem z ekipą go rozbierać i przeprowadzać zabójcze akcje,to nagle odechciało mu się gry i uciekł na s26:D
Wiesz, jak wybierać między złem a złem, to już lepiej nie wybierać nic :p
Zawsze pozostaje jeszcze jedna opcja jak na ten moment i na pewno najlepsza BNS
 

DeletedUser1967

Guest
Wiem coś o tym.Miałem okazje z ty gościem gracz na s25 tylko,ze tam szybko zaczął się poddawać jak zacząłem z ekipą go rozbierać i przeprowadzać zabójcze akcje,to nagle odechciało mu się gry i uciekł na s26:D

Zawsze pozostaje jeszcze jedna opcja jak na ten moment i na pewno najlepsza BNS

Ale właśnie to jest jedno z tych zeł (ale dziwnie to brzmi) dlatego Ego jest jedynym spokojnym miejscem :D
 

DeletedUser395

Guest
dd3942b93f16c.png.html
11223299_wdzbomber.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2354

Guest
Scone i pangur ban- byli gracze BOS,którzy założyli wlasne plemię pod nazwą Urażone ego,więcej nie trzeba dodawać.

Axowaty- nie raz rozmawiał na Ts z Fighterem i grali razem w kabanosach,więcej nie trzeba dodawać.

Jedynie Ned Stark zalicza się do osób neutralnych.
ale dobra czekaj nie rozumiem teraz , co masz na mysli mowiac ze rozmawialem z Danielem , przeciez Fighter zakonczyl swiat w NoN nie w Can wiec hmmmm , wlasnie nic nie trzeba dodawac jak to ujales ; ]

co do mema smieszny byl , nie polajkowalem go z racji tego ze zrobil go czlowiek z Lia wiec nie probuj przedstawiac jakiejs swojej dziwnej wizji ...

myslalem ze zakonczyles juz gre i bedzie juz spokoj na forum , no ale coz znowu mnie meczysz :D
 

DeletedUser2929

Guest
Wy dalej chyba nie ogarniacie ze nie jestem zadnym czlowiekiem "LiA" ba nigdy w nim nie gralem, za to przeciwko na s1 owszem XD
 

DeletedUser4047

Guest
witam.
mialem sie nie udzielac na forum ale obecna sytuacja mnie do tego zmusila.

wiec pare slow wyjasnien, odnosnie swiata Zipser Burg. bnt przybylo tutaj, zeby wygrac z lia. lubimy wyzwania, zebralem mocna ekipe no i zaczelo sie. tak sie zlozylo, ze na swiecie rozpoczelo gre rowniez bos. roni zagadal, zebysmy wspolnie osiagneli nasz cel. zgodzilem sie, gdyz przyszlismy jako bnt tylko i wylacznie z jednego, wyzej wyienionego powodu. umowilismy sie, ze po pokonaniu lia laczymy sie w jedno plemie i zamykamy swiat.

a wiec mielismy sojusz z BoS. roznie bywalo, wiele razy traktowali nas, BnT, jak gowno. jednak wykazalem sie niebianska cierpliwoscia. pomyslalem sobie: dla wspolnego dobra, musze. dobrnelismy razem prawie do konca, jako sojusznicy. pewnie zostaly ze 3 tygodnie do zamkniecia swiata. az tu taka niespodzianka. Danny, moj Brat, top 1 agresor, ktory zdobyl pkt bojowe wylacznie na wrogu, zadal wodzowi BoS pytanie: skad wodzu bomberze zdobyles w 2 godziny tyle pkt off, co ja w 2 miesiace? bomber cos tam odbeknal na odczepne, po czym powiedzial, ze zdobyl to na lia. Danny, ktory chcial sie po prostu nauczyc jak tak szybko i skutecznie niszczyc wroga, poprosil bombera o raporty z atakow. oczywiscie, co bylo do przewidzenia, bomber tych raportow nie mial. mial tylko te, gdzie wrzucone do barbarki wojo jego i jego mulciakow pada pod zmasowanymi atakami jakze wielkiego wojownika bombera. no ale tych nie chcial udostepnic. moze nie lubi sie chwalic. Danny nazwal to zachowanie frajerskim. juz raz Dannemu odebrano agresora, tez wlasnie w ten sposob. bomber zaczal sie denerwowac. zylka mu wyskoczyla, spora. napisal do Dannego, zeby sie zamknal. Danny napisal, ze wielki wodz bomber to frajer. no i bomber naduzyl wladzy, wyrzucil Dannego z plemienia. jako, ze takie zachowanie w moich oczach jest bezczelne, chamskie, prostackie i dziecinne, odszedlem z plemienia a za Dannym i mna poszli ludzie, ktorym ta krzywa akcje wodza bos tez nie spasowala.

co dalej? a no bomber dal wodza kropkowi (kolejny pyszny wodz bos, pozal sie Boze...). kropek jak gdyby nigdy nic pisze, zebysmy wracali. ze on tu jest wodzem teraz, ze nalezy zapomniec o sytuacji i wygrac ten swiat. zero skruchy, zero przepraszam, zero czegokolwiek. krotko powiedzialem: dajcie mi tarcze i zakonczymy swiat, masz moje slowo. zbyt wiele razy mnie zawiedliscie. nawiasem jak dochodzilo do fuzji, to mielismy sie tarczami wymieniac. zeby ludzie widzieli, ze wodz bos jest rowny wodzowi bnt, taka o pokazowka. nie dostalem tarczy ani razu. zmienili sobie wodza po moim przejsciu tam i powiedzieli, ze to nie z tym wodzem sie umawialem i nie bedzie tarczy. dobra, machanlem reka, nic mi po tej tarczy. no wiec, kropek na moja propozycje powiedzial, ze nie bedzie zadnej tarczy i ze mozemy wrocic bez tego, taki laskawy, milosierny wodz. no i tak ustalilismy tydzien na zerwanie pona. bylo to w niedziele, w poniedzialek kropek skruszony,przestraszony, poszedl po rozum do glowy i napisal, ze przystaje na propozycje. zaproponowal, zebym wzial tarcze a on, bomber i roni (gracz, ktorego mozna okreslic jako totalne dno, on wie dlaczego) odejda z plemienia. oczywiscie dalej nie bylo propozycji ze strony rady bos, zeby bomber przeprosil za swoje dziecinne zachowanie. zgodzilem sie oczywiscie na te warunki, przez wzglad na moich ludzi oraz na ludzi BoS, ktorzy nie maja pojecia, ze rzadzili nimi polmozgi. wygrali wojne z lia razem z nami, wiec nalezal im sie w nazwie plemienia wyraz: bos. jednak poprosilem tez kropka o spelnienie dwoch warunkow, w sumie banalnych. gramy uczciwie o topke, zarowno global jak i agresora. a wiec bomber nie bije juz woja w barbach, ktore bos by mu na zawolanie znow tam poslalo a andriusza i ja nie zbieramy wiosek wspolplemiencow oraz kropka/bombera czy roniego, ktorzy pewnie te wioski by dali andriuszy, zeby skonczyl jako top1. i wiecie co? bylo to nie do spelnienia przez bos... nie mogli nawet na koniec wykazac sie uczciwoscia... zaproponowalem czysta walke, uczciwy pojedynek, zeby nie bylo tak jak na innych swiatach, gdzie ktos, kto zaslugiwal na topke, przegrywal na dzien czy dwa dni przed koncem, bo jakis typ wbil sobie kilka mln agresora i skoczyl z top 20 na top1 czy inny typ wzial ostatniego dnia 20 wiosek po 11k pkt od mulciaka swojego lub od kolegi i wygral swiat rowniez nieuczciwie.

no i stalo sie. dobrnelismy do takiej sytuacji, ze wszystkim z bnt odechcialo sie gry z bos, pewnie na zawsze. zal mi tylko tych osob z bos, ktore dalej wierza we wszystkie slowa wielkich radnych tego plemienia (tfu) i bez zadnych dowodow wierza slepo we wszystko, co im owi radni powiedza. Wam, szarym zolnierzom bos, dziekuje za pomoc w pokonaniu lia. dobrze walczyliscie, bez Was bysmy tego nie wygrali. za to radni bos, coz, napisali, ze to oni wygrali ten swiat a nas zaprosili do plemienia, zeby przyspieszyc jego zakonczenie. jak widac kultura i szacunek a kultura i szacunek to zupelnie co innego dla bos a co innego dla bnt i sne, ktore odegralo spora role w wygraniu tego swiata.

dno i zenada bos. nigdy nie mialem przyjemnosci grac z takimi ludzmi. z wiekszym (i to duzo) szacunkiem odnosza sie do mnie wrogowie, niz wy, jako "sojusznicy", mieliscie w zwyczaju.

wiec tak, poniewaz nigdy z Danielem sie nie obrazalismy i zawsze jeden do drugiego mial szacunek, postanowilismy (jako bnt/sne) zakonczyc ten swiat wlasnie z lia po jednej stronie. radni lia odnosili sie do nas (mimo wojny) z szacunkiem (znacie to slowo bombery?). postanowilismy sie za ten szacunek odwdzieczyc. no i oczywiscie lia ma Swoje porachunki z bos od dawna, wiec niech sie chlopaki troche pobawia na koniec :) to Ich ostatni swiat, pod tym szyldem na pewno. wiec radujcie sie razem z bnt/sne :) ustalilismy pare warunkow z Danielem. m.in. ze zmiany nazwy plemienia nie bedzie. pozostajemy do konca bnt/sne. nie bylo z tym zadnego problemu oczywiscie.

wam za to bomberki moge obiecac, ze jak sie jeszcze spotkamy na jakichs swiatach, to bedziecie od razu u mnie kolorkiem czerwonym. watpie, ze ta sytuacja was czegos nauczy. macie za malo w glowach, niestety. jednego wam nie mozna odmowic: wiernych zolnierzy. slepych ale wiernych. to jedyny plus tego, co do tej pory osiagneliscie jako bos czy tam pod innymi tagami.

a wiec pragne serdecznie podziekowac wszystkim, ktorzy przyczynili sie do neiuchronnej wygranej tego swiata przez bnt/sne. Danielowi gratuluje mocnej ekipy. latwo nie bylo ale za to teraz jest :)

zdrovko.

a jeszcze jedno: zaproponowalem graczom, ktorzy nie chieli walczyc i zmienic plemienia na bnt/sne, zeby doszli do nas pod koniec swiata i dostali koronki za wygrana. przyczyniliscie sie do wygranej, zasluzyliscie na nagrode. propozycja pozostaje aktualna. oby do zobaczenia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry