Dyskusja dotycząca rozgrywki na Winterstein

DeletedUser2787

Guest
Znaczenie i cel słowa jest pojęciem bardzo względnym. Wszystko zależy z jakiej perspektywy spojrzymy na zaistniałą sytuację, dlatego podtrzymuję to co napisałem wcześniej.
 

DeletedUser2293

Guest
Dr Artagnan - Gryfowie i Vandale mają wspólnego wroga SHINIGAMI
 

DeletedUser1819

Guest
Czyli widzę 3v1 się szykuje.
SHN będzie szukać także sojuszników,bądź fuzji aby jak najdłużej przetrwać na tym serwerze.
Bardzo dobrze ze czołowe plemiona chcą z nimi się bić bo nie warto z nimi wchodzić żadne sojusze przekonałem się o tym na s18.
ANO,SHN,CAN te plemiona trzeba tępić i dawać jasny sygnał o ich wyeliminowanie na każdym świecie gdzie się pojawią.
 

DeletedUser2787

Guest
Jak podgonię w pkt to przyjmie mnie ktoś ? 2h temu robiłem reset. Bo jednak to się trochę różni od Plemion i samemu mogę nie dać rady tak jak to sobie wymyśliłem. :/
 

DeletedUser1459

Guest
SHN będzie szukać także sojuszników,bądź fuzji aby jak najdłużej przetrwać na tym serwerze.
Bardzo dobrze ze czołowe plemiona chcą z nimi się bić bo nie warto z nimi wchodzić żadne sojusze przekonałem się o tym na s18.
ANO,SHN,CAN te plemiona trzeba tępić i dawać jasny sygnał o ich wyeliminowanie na każdym świecie gdzie się pojawią.

Mam nadzieję, że na jesień pokażesz ile jest warte twoje gadanie :)
 

Sierdza

Lekki kawalerzysta
SHN będzie szukać także sojuszników,bądź fuzji aby jak najdłużej przetrwać na tym serwerze.
Bardzo dobrze ze czołowe plemiona chcą z nimi się bić bo nie warto z nimi wchodzić żadne sojusze przekonałem się o tym na s18.
ANO,SHN,CAN te plemiona trzeba tępić i dawać jasny sygnał o ich wyeliminowanie na każdym świecie gdzie się pojawią.
I nie zresetujesz się po 2 tygodniach ;)
 

DeletedUser1265

Guest
Arkoid, skoro macie na nowym świecie (jako VS) soja z Husarką (jako GRY), to dlaczego szukasz zaczepki z ManUtd? Zachowaj to na świat, gdzie będziecie wrogami.

PS. Dziękuję za przybliżenie sytuacji na nowym świecie. W zasadzie, o to mi chodziło.
 

DeletedUser2787

Guest
Jak to mówią każdy winny się tłumaczy :) gdybys miał racje - szczyciłybys się, a ze nie masz, próbujesz wykazać się sprytem.
 

DeletedUser1459

Guest
Arkoid, skoro macie na nowym świecie (jako VS) soja z Husarką (jako GRY), to dlaczego szukasz zaczepki z ManUtd? Zachowaj to na świat, gdzie będziecie wrogami.

PS. Dziękuję za przybliżenie sytuacji na nowym świecie. W zasadzie, o to mi chodziło.

Widzisz to on szuka zaczepki a ja jedynie odpowiadam
 

DeletedUser1265

Guest
Gdyby Ci się chciało przeglądać forum, to mógłbyś się zorientować, że akurat historię całkiem lubię. Natomiast, długie nazwy to męcząca sprawa przy pisaniu, prawda?

Na marginesie, z tym nickiem to wybrałeś bardzo interesującą stronę konfliktu - z bardzo wielu względów. Mam pewien sentyment.
 

DeletedUser1819

Guest
Mam nadzieję, że na jesień pokażesz ile jest warte twoje gadanie :)
Moje gadanie jest poparte czynami:)

I nie zresetujesz się po 2 tygodniach ;)
Nie przypominam sobie abym się resetował na s22 i jakimkolwiek serwerze,więc nie pisz bzdur.
Pogódź się z porażką bo jak widać po odejściu mojej osoby nie poradziliście sobie na froncie ,a jak byłem waszym dowódcą to plemię funkcjonowało należycie


Arkoid, skoro macie na nowym świecie (jako VS) soja z Husarką (jako GRY), to dlaczego szukasz zaczepki z ManUtd? Zachowaj to na świat, gdzie będziecie wrogami.

PS. Dziękuję za przybliżenie sytuacji na nowym świecie. W zasadzie, o to mi chodziło.
Jestem zdziwiony,ze Monika ma sojusz,gdzie gra arkoid i pewnie będzie miał jakąś funkcje w plemieniu.Vandale czy to te same osoby czy nie już za samą nazwe powinni świecić na czerwono w dyplomacji:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1819

Guest
Niestety jak na razie tych twoich czynów nigdzie nie widać, ale cóż może jeszcze doczekam się tego aż coś pokażesz ;)
Ja ci nic nie muszę udowadniać.Jak wystartujemy na jesień i po paru miesiącach was pokonamy to na pewno nie będzie to można nazwać największym moim sukcesem (jeśli w ogóle wystartujecie:):))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry