Naprawiony Znikający depozyt surowców

  • Rozpoczynający wątek Kennzi2
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jak w temacie, wróciłem po początkowej fazie gry (etap gdzie miałem już zadanie zrobienia 10 lub 12 poziomu surowców, więc max kilka godzin od startu) gdy ją (grę) szybko zostawiłem a po miesiącu jak wróciłem do gry to wioski już nie miałem... Spoko, strata niewielka, tylko zadania robie od momentu gdzie skończę a nie od nowa, jakoś to przeżyję. Ale wkurza mnie ze po ponownym rozpoczęciu zabawy mój depozyt surowców poleciał na księżyc i nigdzie nie mogę go znaleźć... Jak wyskoczy podpowiedź że mam dostępne/skonczone zadania to mogę wejść w depozyt, a tak to na mapie go nie widzę, pewnie jest na drugim końcu mapy... Przy okazji szukanie wiosek na telefonie jest tak przyjemne jak podcieranie się papierem ściernym... gruboziarnistym... Bo coś takiego nie istnieje na telefonie, nawet w tam upośledzone formie jak w przeglądarce komputerowej

Dołączam screen na którym pokazuje że nigdzie nie widać depozytu

Nie wiem czy udało mi się wrzucić zdjęcie (trochę słaby i zawodny mam tu internet) to zrobię to jeszcze raz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1413

Guest
Depozyt powinien być obok Twojej poprzedniej lokalizacji wioski. Na pc będzie widoczny z listy wiosek.
 

DeletedUser

Guest
Nie mam dostępu do pc... Jestem w szczerym polu i pilnuje placu, grać mogę tylko na telefonie... Pc nie widzę od kilku tygodni i szybko nie zobaczę... Cudownie widzieć że aplikacja jest po całości olewana i kopana przez twórców...
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Najlepiej będzie jak zgłosisz się poprzez system supportu i tam opiszesz problem. Zapewne uda się "znaleźć" Depozyt.
 
Status
Zamknięty.
Do góry