Zapraszanie

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam! Właśnie zacząłem grę i próbuje zaprosić kolegę obok siebie, ale nie wiem jak to zrobić. Czy jest jakiś sposób na zaproszenie kolegi obok mnie?
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Na mapie znajdziesz "zieloną wioskę" z nazwą "zaproś znajomego".

Coś takiego:

invite_friend.png
 

DeletedUser

Guest
Dzięki! A da się zobaczyć gdzie jest najbliższa zielona wioska ?
 

dariusz92

Nowicjusz
A ja mam inne pytanie odnośnie zaproszenia.
Zaprosiłem trzech znajomych do gry, wszyscy weszli do gry z linku wysłanego emailem, lecz tylko przy dwóch pokazał mi się komunikat o dołączeniu do gry i tylko za dwóch dostałem bonus, gdzie mogę się zgłosić z tym błędem?
 

DeletedUser

Guest
A czy opcja ta jest dostępna od razu po założeniu własnej wioski, czy trzeba najpierw konkretną ilość punktów nabić?
 

DeletedUser1412

Guest
Mój znajomy nie dość że wylądował na przeciwległym krańcu świata to nie dostałem za niego nagród... Mówi się trudno
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Opcja pojawia się po kilku minutach gry.

Azog Plugawiciel napisz do supportu i podaj tam nick gracza, którego zaprosiłeś.
 

DeletedUser

Guest
dziękuję za odpowiedź
pozdrawiam

jeszcze jedno pytanie. Czy lokalizacja która się pojawiła jest stała, czy się co jakiś czas zmienia?

Ja też właśnie zaprosiłem kolegę z którym gram na innym świecie i niestety zaproszenie nie zadziałało i znalazł się daleko ode mnie...
Chciałem jeszcze innych zaprosić ale teraz to już sam nie wiem :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Gracz korzystający z zaproszenia musi założyć nowe konto. Lokalizacja na mapie może się zmienić i gracz będzie tak blisko jak to możliwe. Jednak zapełnienie prowincji może spowodować, że będzie oddalony o kilka prowincji.
 

DeletedUser1563

Guest
Witam,nie chce już zaśmiecać forum bo widzę sporo postów dałem :)

A ja mam 2 pytania

I Czy jeśli mój znajomy gra na tym samym świecie co ja,ale chcemy być bliżej siebie to mogę użyć tego ,,zaproś znajomego,, ?

II Czy da się usunąć konto ? bo mój kolega by chciał,bo w pewnym świecie znudziło mu się
 
Status
Zamknięty.
Do góry