Brak błędu Wioski po graczach

  • Rozpoczynający wątek marrszoo
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Zauważyłem, że wioski po graczach nie przyjmują nazwy Wioska barbarzyńska, ale zostaje im nazwa, którą gracz nadał. Nie wiem w sumie czy to tak powinno być, ale lepiej by było, jakby takie wioski nie zapamiętywały nazwy po byłych właścicielach.
 

DeletedUser

Guest
Mogłyby te wioski przyjąć standardową nazwe Wioska barbarzyńska albo po prostu Opuszczona Wioska..
Też to zauważyłem :)
 

DeletedUser41

Guest
Z jednej strony to dobrze można od razu wiedzieć że to wioska po graczu i zamiast wysłać wojo na farming posłać najpierw zwiad :) choć jak ktoś obserwuje swoją okolice to raczej będzie wiedział gdzie jest barba po graczu :) ja na początku myślałem że to jakaś barba ulepszona :)
 

DeletedUser384

Guest
Witam a ja mam inny problem dotyczacy wiosek po graczach, jesli na takiej wiosce stacjonuje wojsko(wsparcie od innego gracza) to wraz z usunieciem/rozpoczaciem na nowo gry znika te wojsko i najlepsze ze w macierzystej wiosce wojska widmo dalej te wojsko pozera prowiant
 

DeletedUser

Guest
Jesteś pewien? Tak nie powinno być, wojska stacjonujące u gracza, który zrezygnował z gry/stracił wioskę powinny być odsyłane do macierzystych wiosek - co to by był za interes, jeśli wysyłamy pełne zagrody a otrzymujący je kasuje konto - tracimy zagrodę wojska? Nie może tak być.

Jeśli zauważyłeś, że te wojsko nadal zużywa prowiant, to może jednak gdzieś jest, posprawdzaj dokładnie w menu Jednostki, moim zdaniem powinieneś je znaleźć. Jeśli nie, to chyba bedzie trzeba zgłosić błąd.
 
Status
Zamknięty.
Do góry