Opinie Walentynkowa Gwendolina

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Walentynki już blisko! Pomóż Paulowi zdobyć serce Gwendoliny.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu oraz do podzielenia się opiniami na temat Walentynkowego wyzwania Gwendoliny!

Skomentuj wydarzenie już teraz. Więcej informacji w tym temacie.
 

DeletedUser2379

Guest
Kocham Gwendolinę . Uwielbiam ten dreszczyk emocji w co trafię ;-) To najprzyjemniejsza chwila w tej grze XD
 

DeletedUser2641

Guest
Oh, oh, oh.
Dzisiaj zagrałem pierwszy raz i na dzień dobry trafiłem sam środek :) :) :) ( x15 wymiana natychmiastowa)

Coś pięknego :) hehehe

Pozderki, Adrian
 

DeletedUser911

Guest
Czy jak wylosuje się dwóch szlachciców, to zużywa monety jak się ich przywoła? Czy są to szlachcice za free?
 

DeletedUser2329

Guest
Czy jak wylosuje się dwóch szlachciców, to zużywa monety jak się ich przywoła? Czy są to szlachcice za free?
Podbijam. Czy grubasy uzyskane w ten sposób są uwzględniani w postaci monet w akademii? Jeśli by ich dodać, a potem stracić, to pula grubasów powiększy się o 2, czy zostanie jaka była?
 

DeletedUser944

Guest
Podbijam. Czy grubasy uzyskane w ten sposób są uwzględniani w postaci monet w akademii? Jeśli by ich dodać, a potem stracić, to pula grubasów powiększy się o 2, czy zostanie jaka była?

Grubasy dochodzą normalnie do puli wojska jakie stacjonuje w wojsku.
Np. Miałeś zrobionych 3 szlachciców na 4 10/15 monet. Dodając dwóch szlachciców pula monet się nie zmienia.
Jeżeli ich stracisz to tracisz tych dwóch definitywnie.

Mam nadzieję, że rozjaśniłem temat ;)
 

DeletedUser2329

Guest
Czyli z wioskami to samo - strata wioski zajętej z ich udziałem = brak zwrotu grubego?
 

DeletedUser2335

Guest
"W tej edycji mamy dla Was ekskluzywny przedmiot w grze Gwendoliny - Szczodry sezon, a także jeszcze jedną niespodziankę!"

Ta niespodzianka to ci szlachcice, czy coś przeoczyłem?
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
"W tej edycji mamy dla Was ekskluzywny przedmiot w grze Gwendoliny - Szczodry sezon, a także jeszcze jedną niespodziankę!"

Ta niespodzianka to ci szlachcice, czy coś przeoczyłem?

Tak, niespodzianką są szlachcice.


Dyskusja odnośnie gry Gwendoliny powinna odbywać się w tym temacie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry