Brak błędu Usunięcie konta !!!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1583
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1583

Guest
Witam,
Sprawa do administracji. Przed wczoraj pisałem do supportu, żeby mi zmienili adres e-mail bo ja w grze nie mogę, ponieważ wyskakuje, że adres e-mail został już zarejestrowany, a ja to konto z tym e-mailem jakieś 2 tygodnie temu usunąłem. No i, żeby usuneli to konto i zmienili ten e-mail. Wszystko wam dokładnie i przejrzyście wytłumaczyłem. Dzisiaj wchodzę na plemiona na telefonie i wyskakuje mi, że hasło nieprawidłowe; no to wbijam na komputer i też nie mogę się zalogować. Założyłem na szybko nowe konto wpisuję swój nick w rankingu - niema, wpisuję współrzędne mojej wioski - zamieniła się w wioskę barbarzyńską - czyli usuneliście mi to główne, a nie o to co prosiłem konto. Sam przez ten link do usuwania kont nie usunąłem, a jakbym już to zrobił to powinno się anulować, bo się częstko loguję. Też nie mógł się nikt włamać, ponieważ mam bardzo silne hasło i nie loguję się na innych komputerach. Nie miałem też współgraczy. Wina leży tylko po stronie waszych pracowników, którzy nie umieją czytać tak prostych zdań. Wszystko w tickecie było wytłumaczone jak dla podstawówki. I teraz co zamierzacie z tym zrobić bo ja konto chcę odzyskać ?!!!

Przepraszam za jakiekolwiek błędy iż piszę z telefonu.

A i jeszcze: jeśli napisałem w złym dziale to przenieście, a nie usuwajcie bo wam jest szybciej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Owszem, napisał Pan, że skasował je Pan poprzez link. Co za tym idzie konto znika z systemu. Kasacja konta oznacza skasowanie całego konta z gry (ze wszystkimi danymi), a nie tylko konta e-mail. Po wysłaniu formularza odpowiedzialnego za kasację konta nie ma już odwrotu.
 

DeletedUser1583

Guest
Boże ! Napisałem, żebyście usuneli to konto, które ma ten e-mail na który chcę zmienić, a nie to główne konto ! Wszystko wam logicznie napisałem !

I pisałem, że nie usunąłem po przez link tego głównego konta tylko to konyo co ma ten e-mail na który chce zmienić!

Czyli wy musieliście usunąć to konto. Ja nawet nie wpisywałem tego e-maila do głównego konta i nic nie potwierdzałem. To konta Avertix powinno istnieć.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser438

Guest
Popraw mnie jeśli się mylę

masz dwa konta
- konto1 konto1@gmail.com konto główne na którym chcesz zmienić e-mail na to z konto2
- konto2 konto2@gmail.com konto na którym już nie grasz i chcesz odzyskać e-maila poprzez usuniecie tego konta

chcesz odzyskać e-maila konto2@gmail.com a oni zamiast skasować konto2 skasowali ci konto główne :):):)
 

DeletedUser1583

Guest
Zgadza się. Wszystko im dokładnie wytłumaczyłem.

Jeszcze mi wmawiają, że sam sobie to konto usunąłem po przez jakiś link. A nawet jeśli bym to zrobil to by mi jeszcze przyszło potwierdzenie na e-mail czy chcę tego dokonać. I jeszcze jakbym NIBY to potwierdził to i tak powinno się anulować bo pisze tam chyba, że jak się zaloguję to dezaktywacja konta zostanie anulowana, a ja się bardzo często loguję (co jakieś 20/30 min).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Z konta był już skasowany mail, jak i wszystkie dane. Wisiało jedynie w systemie. Logowanie na konto jest nadal możliwe po wysłaniu formularza dotyczącego kasacji konta, jednak po upływie pewnego czasu konta kasowane są przez system (nawet mimo ciągłego logowania).
 
Status
Zamknięty.
Do góry