twoje konto zostalo zablokowane

  • Rozpoczynający wątek roger1985
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
czy ktos moze to wyjasnic co tu sie wyprawia, bo kolejnym rozlaczeniu gry nie moge sie juz zalogowac pisze konto zablokowane ??????????
 

DeletedUser263

Guest
j.w.

Dostałem info o problemie z połączeniem, a teraz jest napisane, że moje konto jest zablokowane ;f
 

DeletedUser

Guest
No ja mam to samo, kilka minut temu również wyskoczył mi komunikat, że moje konto jest zablokowane...
 

DeletedUser

Guest
to samo mialem ,dalem odswiez i sie juz wywalilo na amen , ma tak ktos jeszcze? naprawi sie czy co
 

DeletedUser130

Guest
U mnie to samo panowie najpeirw zawiesila mi sie gra jak zrobilem relog konto zablokowane anwet niemgoe sie dowiedziec za co..
 

DeletedUser

Guest
Spokojnie, skoro tyle osób to zgłasza to znaczy, że to nie Wasza wina, po prostu błąd gry.
 

DeletedUser130

Guest
tak tak albo tyle jest chakerów i rozbili szajke wlasnie :D Pozatym naprawia pewnie za tydzien lub 2 i niebędzie sensu grać można sobie odpuscic..
 

DeletedUser

Guest
u mnie tak samo :( najgorsze jest to że nawet jak to błąd to tracimy kilka dni gry ;/
 

DeletedUser

Guest
;powiini gre serwer caly zatrzymac i cofnac wszytsko sprzed bledu inaczej niech sobie w tylek wstawia, ciekaw jestem jak ktos kupil korony , jak takie cos mozna reklamowac , wkoncu to usluga na wszystko przysluguje prawo
 

DeletedUser

Guest
U mnie juz sie naprawilo, ale nie do konca bo do wioski wejsc nie moge
 

DeletedUser

Guest
Tia, pewnie po jednym ręcznie naprawiają.... Byłeś na 'M' to zanim do 'S' dojdą... :D
 

DeletedUser

Guest
Tak, tylko że w tamtym temacie też nikt nie był (i dalej nie jest) łaskaw wyjasnić co się dzieje (z Teamu)....
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Wyjaśnienie jest dość proste, serwery odmówiły współpracy. Obecnie objawia się to tym, że pokazuje się informacja o zablokowanym koncie.
 

DeletedUser

Guest
dlaczego nie wszyscy Użytkownicy borykają się z tym problemem....?

Albo blokujcie wszystkich...
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Nikt nie ma zablokowanego konta. Wszyscy odzyskają dostęp jak tylko serwer odzyska pełną moc.
 

DeletedUser

Guest
Powiedz nam dlaczego część Graczy ma dostęp do kont pomimo iż "serwery nie działają" ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry