Szybsze farmienie

sternik69

Nowicjusz
Szacowny Zespole Radości z innogames,
ostatnio brodziłem po nowym świecie i na swojej wędrówce natrafiłem na jednego gościa, który zbudował 6 wiosek tak szybko, że pomyślałem, że pewnie ma rosyjskiego bociana na etacie, przemycającego drewno przez granicę. Naprawdę, to jak zbudował te wioski, nim zdążyłem nawet pomyśleć o nazwie dla mojej pierwszej - dla mnie to jak gwiezdny skok. Jak czytacie ten tekst to pan pookie ma już tych wiosek z 12. słownie dwanaście.
Zastanawiam się tylko, czy ten facet, poza mikroplatnościami, nie dostał przypadkiem zestawu mistrza wklejania wiosek. albo on jest ekspertem od budowy, albo ma magiczny pilocik od strony administracyjnej gry. albo łaska prezydenta dudu
czy mikrotransakcje tu dają jakąś specjalną szkoleniową szkołę? Bo dla mnie budowanie wiosek to jak malowanie ogrodu, a ten kolo robi to jak Picasso po paru kieliszkach. stawia te chaty ze wskazującym palcem na prostacie(zamiast w dupie zeby było ciekawiej). nie jest to wygodna pozycja a i tak pan pookie odwala kawał dobrej roboty.Chętnie dowiem się, jak być jak ci inni, gdzie mogę pobrać te tajemnicze boty zanim moi oponenci zdążą zbudować kolejne dziesięć wiosek. Bo przecież zawsze warto iść z duchem czasu, a ten czas to teraz, a nie za dziesięć wiosek temu. z góry dziękuję za pomoc
 

dorota9

Nowicjusz
Też chętnie przeczytam odpowiedz na tą sprawę i na pytanie jak można w ciągu jednej sekundy wysłać 6 [sześć ] ataków.
 
Do góry