Sytuacja na świecie Gyulai Var

DeletedUser

Guest
Łepcio a powiesz mi gdzie moge znalesc informacje kiedy dokladnie rusza nowy swiat? chodzi mi o dokladna date powstania nowego swiata?moze wiesz? jesli nie wiesz to moze podaj informacje gdzie moge sie czegos takiego dowiedziec ?
 

DeletedUser109

Guest
Możesz to sprawdzić chyba tylko na forum, Ogłoszenia i tam szukasz informacji o otwarciu konkretnego świata. W grze chyba takiej informacji nie znajdziesz
 

DeletedUser

Guest
Łepci ja nie mam czasu na to ;) praca,praca i praca.Ja bede wchodzil na forum kilka razy w tygodniu i licze na ciebie ze dasz mi tu znac o starcie nowego swiata ;) bo na pewno jestes duzo bardziej na biezaco.
 

DeletedUser

Guest
Black od Death jest zwykłą masówką. Najprawdopodobniej się rozwiąże po tym, jak już będzie miał 250 k. Powiedział to Kamil.98.
 

DeletedUser

Guest
Nie. Od graczy dowiedziałem się prawdy (byli gracze Black of Death, którzy byli ogarnięci).
 

DeletedUser26

Guest
Ale tu są masówki 190 graczy ciekawe ile wspolpracuje ze sobą :) na plemionach to puszczajac synchro w 1s wbija klina a tu nie ma szans takiego synchro puscic.
 

DeletedUser1265

Guest
Planujecie z Onesize'em odpalić CAN na jakimś kolejnym świecie czy pilnujecie pl7?
 

DeletedUser1404

Guest
raczej pilnuja pl7? a czemu się intereujesz się akurat Can?
 

DeletedUser1667

Guest
witam all :) jednak po długiej dynastii CAN można rzec że się posypało tam, pozdro :) mam nadzieję że nie macie mi za złe ^^
 

DeletedUser506

Guest
Aktualnie CAN gra na s12, przez "nowości" wprowadzone przez INNO do gry, gra na pl7 straciła sens bo zmieniła się zupełnie taktyka
 
Do góry