Sytuacja na świecie Castel del Monte

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser210
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser210

Guest
Nowy świat... I nic po za tym się nie zmienia :) Ninj4 założył już PLH. Więc wszystko po staremu. Zapraszamy do dyskusji.
 

DeletedUser23

Guest
Ja może sobie wystartuje.. pomyślę. ;) Póki co skupiam się na s1. ;)
 

DeletedUser

Guest
a ja zaczynam w te gre i tu nowy świat no fajnie gramy :) ile tutaj dni mniej wiecej do palacu i gdzie jest ranking?
 

DeletedUser210

Guest
Ranking masz w lewym górnym rogu. A z pałacem się tak nie śpiesz :p Kilka dni i będzie.
 

DeletedUser

Guest
Niecałe półtora miesiaca i 3 serwery ? Nie no, Inno wcale nie poszło w pieniadze z tą grą. Dowód dostaję z kazdym dniem i update'm.. I niech mi nikt nie mówi, ze to kwestia zwiększenia wykrywalnosćiu bugów, bo wiem, że to lipa.
Skoro PLH istnieje to pewnie niebawem będzie "wielkim" top1 :)
 

DeletedUser

Guest
Morfelol;n2703 napisał:
Niecałe półtora miesiaca i 3 serwery ? Nie no, Inno wcale nie poszło w pieniadze z tą grą. Dowód dostaję z kazdym dniem i update'm.. I niech mi nikt nie mówi, ze to kwestia zwiększenia wykrywalnosćiu bugów, bo wiem, że to lipa.
Skoro PLH istnieje to pewnie niebawem będzie "wielkim" top1 :)

Ale Cie parzy to PLH. Przekładasz na wszystkie światy swoje smutki z s1.
 

DeletedUser

Guest
Po prostu bawią mnie Twoje jakże barwne opisy osiągnięć. Szczególnie jak po kilku dniach bycia na serwerze chrzcisz Risen jako pucybutów i masówkę samemu będąc przywódcą takiej samej masówki, by w reszcie po miesiącu przebić nas w końcu w punktach an kilka dni, ale dalej uważać, że własne plemię rozstrzelone wszędzie gdzie się da z flagą Ninj'y ;) Nie to nie jest zawiść, to chłodne ocenienie sytuacji.
Pozderki ;d
 

DeletedUser210

Guest
Ninj4 pomijając jakieś smutki itp. Na prawdę przeginasz z opisami swojego plemienia. Tobie naprawdę się wydaje że jesteś naj i plemię też jest naj.... Będziesz mógł się chwalić osiągnięciami jeśli któryś ze światów naprawdę wygracie i świat będzie zamknięty. Na tą chwilę wydaje się to moim i jak widać nie tylko moim zdaniem głupie.
 

DeletedUser

Guest
Morfelol;n2718 napisał:
Po prostu bawią mnie Twoje jakże barwne opisy osiągnięć. Szczególnie jak po kilku dniach bycia na serwerze chrzcisz Risen jako pucybutów i masówkę samemu będąc przywódcą takiej samej masówki, by w reszcie po miesiącu przebić nas w końcu w punktach an kilka dni, ale dalej uważać, że własne plemię rozstrzelone wszędzie gdzie się da z flagą Ninj'y ;) Nie to nie jest zawiść, to chłodne ocenienie sytuacji.
Pozderki ;d

O co Ci chodzi powiedz ty mi. Próbujesz non stop coś udowodnić tylko pisząc co JA robię albo czego nie robię. Ja powiedziałem co zrobiliśmy, i powiedziałem czemu uważam was za masówkę. Bo graczy których tracicie wywalacie i nowych przyjmujecie w ich miejsce - to jest masówka kiedy macie gdzieś poszczególnych graczy. Wiem jakie są u was warunki w plemieniu bo bardzo wielu graczy od was przeszło do mnie, nie mówiąc już o rozłamie który na forum próbowaliście zataić ale tamci gracze wypowiedzieli się co wyczynialiście. Władza plemienia już się zmieniała u was kilka razy - to też jest oznaka niestabilności i wielu innych rzeczy. Jak chcesz się odgryźć to odgryź się jakimś argumentem a nie "Po prostu bawią mnie Twoje jakże barwne opisy osiągnięć.", albo wyolbrzymianie "Szczególnie jak po kilku dniach bycia na serwerze chrzcisz Risen jako pucybutów" - po 2tyg was tak nazwałem :), wasze wioski wspaniale rozwijacie dla nas do przejęcia.
 

DeletedUser

Guest
To i ja przyłącze się na ten świat. 2 dni opóźnienia to nie dużo :)
Jeżeli jest ktoś w okolicach 5..|5.. i ma ochotę pograć dłużej zapraszam na PW
 

DeletedUser

Guest
Siemanko, kto przygarnie do w miarę aktywnego składu? są tutaj zasty?
 

DeletedUser

Guest
Chciałbym poinformować , że ktoś włamał się na konto ninj4 - Husaria została rozwiązana na serwerze 2 i 3.
Z jego konta wyszły niekontrolowane ataki - passy zostały zmienione - usunęliśmy korespondencję prywatną, jednak do czasu interwencji supportu Husaria nie odpowiada za ataki wychodzące i inne wynikłe z tego tytułu nieprzyjemności.
 

DeletedUser

Guest
Już po ochronie u większości graczy, są jakieś fajne ubicia lub wtopy ? Mam prośbę może ktoś podesłać linka do jakiegoś generatora map ?
 

DeletedUser292

Guest
Jeżeli chodzi o generator map to był prowadzony przez jednego z graczy TW2, lecz gdy został zbanowany za używanie skryptów zawiesił swój projekt, także aktualnie nie ma żadnego generatora mapy świata a Inno raczej nie pali się by stworzyć coś takiego.
 

DeletedUser

Guest
W żaden, Inno woli robić nowe premium niż poprawiać grę.
 

DeletedUser

Guest
Czy ktoś w końcu odpowie jednoznacznie, czy nocna ochrona kończy się o 8 czy o 7-ej? Widziałem obie wersje informacji.
 

DeletedUser41

Guest
Oto kilka ustawień tego Królestwa:
Prędkość: 1
Bonus nocny: 0-1
Wzrost wiosek barbarzyńskich: 3500
Ochrona początkowa: 5 dni
Limit członków plemienia: 200

Wiesz bonus nocny niby ma być od północy do 1 ale to tylko tak sobie admin napisał więc nic to nie znaczy :) najlepiej zapytaj w plemieniu o której się im włącza i wyłącza bo bonus możesz trafić u gracza nawet i o 14 a dowiesz się o tym w raporcie :):)
 
Do góry