Zaimplementowany Sugestie dot. forum

DeletedUser

Guest
Kilka moich spostrzeżeń.
1) Większy limit wprowadzanych znaków.
2) Przy kolorowaniu poszczególnych słów panel z kolorami się nie zamyka po kliknięciu w kolor. Jaśniej: zaznaczam tekst, wybieram kolor i panel nie zamyka się zasłaniając pozostałe słowa do "pokolorowania". Za każdym razem muszę go zamykać ręcznie po wybraniu koloru. Dobrze jakby zamykał się automatycznie. Niby drobnostka, a bardzo by ułatwiła modyfikację postów.

Jak wpadnie mi coś to głowy to napiszę.
3) Edycja tekstu (pogrubianie, kursywa, kolorowanie) sprawiają, że odejmowane są dodatkowe znaki. Każda literka pogrubiona albo pokolorowana liczona jest podwójnie, zaś przy jednoczesnym pogrubieniu i pokolorowaniu potrójnie.
 

DeletedUser

Guest
4) Myślę, że to dość ważne z punktu widzenia moderatora: na forum brakuje możliwości przenoszenia postów, oraz całych tematów w inne działy forum.
 

DeletedUser20

Guest
Zgadzam się ze wszystkimi uwagami, coś ode mnie:

- ta rozwijana Lista Forum jest kiepskim rozwiązaniem (choć lepszym od tego co było poprzednio). Moim zdaniem okno forum powinno być większe, żeby było widać wszystkie działy na jednym pasku, bądź "zawijały się" tak, że drugi rząd byłby pod pierwszym.

- jednocześnie przydałaby się ikonka w którym dziale jest nowa wiadomość, teraz trzeba przeglądać wszystkie działy, żeby znaleźć nowy post

- myślę, że cała nazwa plemienia/gracza/wioski przy użyciu bb-codes powinna być pogrubiona lub napisana inną czcionką. sama ikonka przy kilku członowej nazwie może mylić.

- informacja o edytowaniu też mogłaby być napisana mniejszą czcionką i np kursywą, żeby łatwiej było ją ominąć wzrokiem.
 
Do góry