Serwery Inno - czyli ankiet czas

  • Rozpoczynający wątek Rozpoczynający wątek DeletedUser1967
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia

Jak oceniacie dzisiejsze działanie gry?

  • [OSTROŻNIE] Bardzo dobrze!

    Głosy: 2 6,9%
  • Dobrze!

    Głosy: 0 0,0%
  • Przeciętnie

    Głosy: 1 3,4%
  • Źle...

    Głosy: 3 10,3%
  • Bardzo źle

    Głosy: 9 31,0%
  • A to działa?

    Głosy: 20 69,0%

  • W sumie głosujących
    29
Nie wiem jak wy, ale ja podziekuje za taka gre. Support zlewa krytyke graczy i kasuje ich posty. Nawet jezeli skasuja te barby to i tak jest to nie sprawiedliwe, ci co mieli je podnosem nafarmili sie tak czy inaczej ...
 
nadal jest tragedia od godziny 11.30 zmienilo sie tylko to ze mozna sie zalogowac nie lubie marudzic ale mamy godzine 19.06 to kupa czasu 7.5 h licze ze suport zrekompesuje nam gracza jakos ta usterke
 
Hajs sie musi zgadzać ale żeby postawić gierke na lepszych serwerach to już nie :D
 
lApVmmk.jpg

Przez ostatnie 9 dni nie grałem w ogóle + nie jestem obeznany w nowych światach poza Zipserem. O co chodzi z tworzeniem barbar ?
 
Przez ostatnie 9 dni nie grałem w ogóle + nie jestem obeznany w nowych światach poza Zipserem. O co chodzi z tworzeniem barbar ?
Chodzi głównie o ten pasek na północnym wschodzie, ale takie cuda odwaliły się również na 28 (najpierw północny zachód, później wszędzie) i na norweskim świecie, 23 chyba :)


Nowy dzień, nowe wyzwania :eek:
Może dziś coś zdziałają restarty
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Powrót
Do góry