Sabotaż uniemożliwiający grę

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser686
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser685

Guest
Goraj to sie pisze tak dla zartu :) wrzuc na luz, pozdrawiam.
 

DeletedUser696

Guest
A czy przypadkiem przy wyborze komturii nie było napisane, że sabotaż ma "niewielką" szansę na powodzenie? W takim układzie jest to tylko i wyłącznie bug i gracze mają prawo domagać się zwrotu pieniędzy.
 

rvdesti

Łucznik na koniu
Raziel Celesto;n4978 napisał:
A czy przypadkiem przy wyborze komturii nie było napisane, że sabotaż ma "niewielką" szansę na powodzenie? W takim układzie jest to tylko i wyłącznie bug i gracze mają prawo domagać się zwrotu pieniędzy.

Jeżeli już mówimy o prawię to gra znajduję się w wersji beta. Ogólne warunki handlowe, które akceptowałeś w momencie tworzenia konta mówią :

§ 2 Zawarcie umowy, bezpłatna Umowa Licencyjna
  1. 2.1 Użytkownik ma prawo zawrzeć z InnoGames umowę o darmowe korzystanie z Gier poprzez przeglądarkę lub Aplikacje (zwaną dalej „Umową Licencyjną”). Użytkownik nie ma natomiast prawa do roszczeń względem Umowy Licencyjnej ani względem korzystania z Usług oraz Usług Premium. Umowa Licencyjna może zostać wypowiedziana przez InnoGames lub przez Użytkownika w dowolnej chwili oraz bez podania przyczyn, a świadczenie Usług przerwane – również w dowolnej chwili i bez podania przyczyn.
Ogólne Warunki Handlowe

Nie ma możliwości zwrotu pieniędzy przeznaczonych na opcje premium, które kupiłeś dobrowolnie oraz byłeś informowany o tym że gra jak każde inne oprogramowanie nie jest wolne od błędów.
 

DeletedUser685

Guest
Regulamin to jedno, a oszustwo to drugie. Nieladnie jest tworzyc gre, na ktora napali sie kilkaset polakow, jakas czesc z nich bedzie "dobrowolnie" wydawac pieniadze na rozne gadzety w grze, dopalacze, i wojska, a jeden bug zniszczy ten wklad. Skad wiadomo czy te tak zwane bugi nie sa tworzone specjalnie na korzysc InnoGames? wszystko jest mozliwe.

Raziel Celesto;n4978 napisał:
A czy przypadkiem przy wyborze komturii nie było napisane, że sabotaż ma "niewielką" szansę na powodzenie? W takim układzie jest to tylko i wyłącznie bug i gracze mają prawo domagać się zwrotu pieniędzy.

no tez racja z tą szansa powodzenia. Kazdy wysyla pojedynczo sabotka, posyla go na pewna smierc nawet jezeli w wiosce obroncy nie ma szpiegow :p
wiec tutaj powinniscie to zmienic na "niewielka szansa na przezycie szpiega" a nie na powodzenie w sabotazu :D
bo sabotaz bedzie udany :D z ogromnym powodzeniem co do uszkodzen budynkow :D
 

DeletedUser

Guest
co to do tego że ma niewielką szansę udania to oczywiście błąd gry,bo przy braku szpiegów obrońcy mamy zawsze 100% udany sabotaż,ta "niewielka szansa" na przeżycie to też 100% ale tego że padnie w sabotażu,niezależnie od rezultatu.
 

DeletedUser696

Guest
a wieć to klasyfikuje się jako BUG - skoro niektóre osoby wykorzystywały to na skalę masową to powinny dostać bana za wykorzystywanie błedów gry - proste i rzeczowe - to, że Inno nie zareagowało jak należy i update poprawiający tą funkcję (chociaż i tak w znikomej formie) będzie dopiero po 2 tygodniach jak nie dłuższym okresie czasu od naduzyć tej funkcji może tylko świadczyć jak słabo zorganizowane Inno Games jest. Ja osobiście mając 14 wiosek nie miałem żadnej gildii złodziei dopóki profesjonalni gracze z PLH nie zaczęli nadużywać tego na mnie oraz moich współplemieńcach. Na początku powinna opcja być wycofana a jeżeli nie wycofana to powinny osoby te być banowane za stosowanie tego procederu.
 

DeletedUser

Guest
Nie widzę potrzeby banowania za nadużywanie sabotażu. Opcja ta jest po prostu niedopracowana, nie została też uznana przez support za bug. Poza tym bugi są z reguły wtedy, kiedy mało kto o nich wie, a w tym przypadku wiedzieli wszyscy, więc każdy mógł wypracować sobie odpowiednią taktykę. Niektórzy z tego faktu skorzystali, inni nie. Kolejny fakt jest taki, że autorzy gry całkiem szybko wzięli się za zbalansowanie sabotażu, w dodatku nie jest powiedziane, że to będzie ostatnia zmiana.

Wielu z Was nie potrafi też pogodzić się z jednym faktem: zakładając konto oświadczaliście, że zapoznaliście się z OWH i je akceptujecie. Konkretny punkt już był tu cytowany, kto czytał, zastanowił się kilka razy czy wobec tego, że to beta, to warto w ogóle grać, czy lepiej poczekać na normalną wersję. To samo dotyczy zakupu koron.
 

DeletedUser685

Guest
marrszoo podziel sie z nami Twoja wypracowana taktyka na sabotaze? :D jestem baaardzo Ciekawa :D
" a w tym przypadku wiedzieli wszyscy, więc każdy mógł wypracować sobie odpowiednią taktykę."
 

DeletedUser

Guest
destination;n5002 napisał:
OWH są takie same w przypadku bety i oficjalnej wersji.
Zgadza się, ale to nie zmienia faktu, że jak ktoś widzi napis BETA (inaczej: jakaś wersja testowa), to może postąpić tak, jak wyżej napisałem.

cwirek38;n5003 napisał:
marrszoo podziel sie z nami Twoja wypracowana taktyka na sabotaze? :D jestem baaardzo Ciekawa :D
" a w tym przypadku wiedzieli wszyscy, więc każdy mógł wypracować sobie odpowiednią taktykę."
Chodziło mi o taktykę w atakowaniu, każdy mógł stosować masowe plemienne sabotaże, stało coś na przeszkodzie? Oczywiście, że do tej pory obrony przed tym nie ma żadnej, po co więc czekać na czyjeś ataki, kiedy można zaatakować pierwszy :D
 

DeletedUser685

Guest
Taktyka w atakowaniu jest znana wielu osobom.
Taktyka w obronie jest znana nielicznym. ale ona i tak zmienia w bardzo malym stopniu caly przebieg masowego spziegowania. No ale zawsze cos tam robi :D

Myslalam ze pochwalisz sie tutaj nam jakie taktyki obrony masz :D ale widze ze Twoja taktyka to "oko za oko" :D
 

DeletedUser

Guest
Specjalnie się zalogowałem, bo rozbawiły mnie teksty o zwrocie pieniędzy.

Raziel Celesto;n4978 napisał:
A czy przypadkiem przy wyborze komturii nie było napisane, że sabotaż ma "niewielką" szansę na powodzenie? W takim układzie jest to tylko i wyłącznie bug i gracze mają prawo domagać się zwrotu pieniędzy.

przytaczając jeszcze zwrot pieniędzy, rozumiałbym to... gdyby zakupione korony nie działały: nie można było za nie kupić wojska, przyspieszyć budynków itp. ale to wszytko działa, a niektórzy z was wymagają, żeby korony dawały wam ochronę przed porażką (a czy przy zakupie ich, była taka adnotacja?? "z nami nie przegrasz" bo uważam, że nie ale niech się wypowiedzą Ci co kupili korony)
w tym wypadku sabotażu, dobra może i jest to niezbalansowane ale każdy gracz ma do tego prawo a nie tylko część osób, więc wszyscy mają równe szanse aby z tego korzystać bądź też nie
też jestem za tym aby to poprawić bo to wypacza grę w późniejszym etapie gry, gdzie dysponujemy większymi możliwościami (większą ilością wiosek)
ale tak samo korony wypaczają, grę w pewnym stopniu w porównaniu do pierwszych plemion...

więc jak niektórzy, chcą aby ta gra była taka sprawiedliwa więc, trzeba by też zakazać kupowania koron aby każdy miał takie same szanse w tej DARMOWEJ grze
 

DeletedUser730

Guest
Sabotaż działałby gdyby miał tzw. cool down czyli czas odnowienia np. na dane misto może wejść tylko 1 sabotaż na 2h i jakaś możliwość obrony np działanie kontrywiadowcze za które płacisz ale zwiększa ono pradopodobieństwo wykrycia wrogiego szpiega na jakiś tam okres czasu
 

DeletedUser1841

Guest
A ja mam inne pytanie. Skoro to dalej beta choć jest to już 12 świat jak nie lepiej to kiedy będzie normalna gra?
 

DeletedUser1169

Guest
Beta to wygodna wymówka, że to testy i bugi sie przecież zdarzają wiec po co rezygnować z tego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry