Pytanie.

DeletedUser2914

Guest
Witam, jestem nowym graczem. Chciałbym się dowiedzieć jakie budynki budować aby bylo 'dobrze' mam 240pkt. Mam 50 monet i nie wiem co z nimi zrobić, jakieś poropozycje?
Dziękuje i pozdrawiam.

Ps: Mile widziane porady.
 

DeletedUser2749

Guest
No to staraj sie jak najszybciej zbudowac akademie i trzymaj rekrutacje wojska 24/7
 

DeletedUser2329

Guest
Eco możesz podbić do 20 bo czasami budowy jeszcze jakoś to sensownie ułożone jest, ale nie jest ono najważniejsze. Najważniejsza jest farma, magazyn i koszary. Te ostatnie podbić do 21 jak najszybciej, żeby odblokować wszystkie typy jednostek, magazyn w miarę potrzeb, żeby surowce się nie marnowały, farma wiadomo. Gdzieś w międzyczasie tawernę do 7 podnieść, dla 3 szpiegów (optymalna pod względem kosztów ilość szpiegów) i mur minimum 15 poziom. Przy 2 wioskach wymiana surowców już ma znaczenie, więc i 20 lvl rynku byłby jak znalazł. A bez rozwoju daleko nie zajdziesz, więc i akademia by się przydała, a do tego jeszcze ratusz do 20 trzeba podnieść. Jednymi słowy - przerąbane :D I pamiętaj - wojsko musi się produkować 24/7. Wymiksuj to, i wyjdzie jakieś uniwersum.
 

DeletedUser2804

Guest
. Mam 50 monet
Monety są do "kupowania" Szlachciców. Pewnie masz Korony.

Musisz wysyłać farmę (atakować wioski barbarzyńskie) non-stop :)
Dzięki temu przypływ surowców będzie znacznie większy.

Jako pierwszy budynek który powinieneś mieć jako cel to Akademia, a co za tym idzie Ratusz na 20 lvl, a co za tym idzie dalej to sam zobaczysz, że Farma i Magazyn na odpowiednim poziomie będą do tego potrzebne.

To otworzy Ci drogę do podbijania kolejnych wiosek, ale do tego konieczne będą Koszary z odpowiednim poziomem. Kilka rad w tym wątku już masz wiec do dzieła :) Gdzieś na forum znajdziesz poradniki dla początkujących, na youtubie też tego trochę jest.

Miłego grania.

PS Zapamiętaj, że w pewnym etapie rozwoju, ta gra będzie wymagała od Ciebie umiejętnego zarządzania czasem!
 
Do góry