Zaimplementowany Przychodzące ataki/wsparcie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser793
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser793

Guest
Może i jestem ślepy, a może poprostu jest to widoczne tylko i wyłącznie w zakładce "Przegląd". Często korzystam z aplikacji moblinej i jeszcze nie wiem czy odpowiednie powiadomienie w interfejsie o nadchodzacych atakach/wsparciach jest tam wyswietlane. Jednak sama zakladka "Przegląd" na androidzie jest nieaktywna.

Proponuje dodać jakieś małe okienko podobnie jak w TW1 z licznikiem (jedna cyferka obok toporka a druga tarczki) oznaczającym nadchodzącą ilość ataków/wsparcia do naszych wiosek.

Pozdrawiam, Nirandel.
 

DeletedUser734

Guest
Albo coś takiego jak jest przy wychodzącym ataku/szpiegu/transporcie, że pokazuje linie skąd idzie wsparcie/atak i czas dojścia tak samo przy transporcie
 

DeletedUser793

Guest
Ikonka którą opisałem będzie dużo czytelniejsza. Nie przepadam za mapą z TW2 i mizernie wychodzi mi czytanie informacji z niej. Myślę że większość graczy z TW1 ma tak samo. Barcis weź pod uwagę to że mając już nawet kilkanaście wiosek zdala od siebie będziesz miał problem ogarnąć wszystkie te kreski i kropki na mapie.
 

DeletedUser

Guest
Dzisiaj akurat zauważyłem, że w wersji mobilnej widać oczywiście, że idzie atak na daną wioskę, ale nie widać kto jest atakującym i z jakiej wioski nadchodzą wojska. Wypadałoby to poprawić.
 
Do góry