Naprawiony problemy po ostatniej aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1063
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1063

Guest
Po ostatniej aktualizacji gra bardzo wolno się ładuje przycina się . Sprawdzone to jest na dwóch różnych telefonach i u różnych dostawców internetu również przy użyciu WIFI
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Jak wygląda sprawa z pamięcią na telefonach? Jaka jest na nich wersja androida? Antywirus?
 

DeletedUser1063

Guest
LG7 android 4.4.2 antywirusa nie używam pamieć 2GB. Jęsłi chodzi o drugi telefon podam jutro
 

DeletedUser

Guest
Mam to samo, gra wczytuje się bardzo powoli, nie ważne czy przez wifi czy lte. Telefon HTC one, android 5.0.2, antywirus kaspersky.
Jeszcze pojawiają się informacje że jestem w trybie offline, pomimo aktywnego połączenia.
 

DeletedUser

Guest
Mam ten sam problem na kazdym telefonie nawet xperia z3 laduje sie do gry bardzo dlugo i ciagle wyskakuje komunikat ze jestem offline bezwzglednie czy korzystam z wifi czy z mobilnego internetu podczas gry wywala do pulpitu po jakims czasie albo znow laduje i wyskakuje blad polaczenia 4 razy przeinstalowywalem gre wylaczalem opcje graficzne nic nie pomagalo dodam ze duzo osob z mojego Plemienia ma ten sam problem i to po ostaniej aktualizacji roznicy tez nie robi czy logouje sie na polski serwer czy na serwer beta wszedzie to samo
 

DeletedUser945

Guest
U mnie to samo przed aktualizacją chodziło bajecznie a po aktualizacji aplikacja jakby miała problemy z połączeniem internetowym, szkoda że zaktualizowałem :/ mam nadzieje że powiadomienia push działają normalnie
 

DeletedUser1063

Guest
drugi telefon samsung galaxy sIII mini android 4.1.2. pamięc 4 GB po uruchomieniu wiesza się muli sprawia wrażenie jak by nie miał łączności z netem. Przy WiFi jest tak samo.Przed aktualizacją smigał jak miło
 

rvdesti

Łucznik na koniu
Odinstaluj aplikację, uruchom ponownie telefon oraz zainstaluj ponownie aplikację.
 

DeletedUser1063

Guest
Po przeinstalowaniu jest tak samo. to musi być jakiś błąd w aplikacji
 

rvdesti

Łucznik na koniu
Ja używam aplikacji codziennie i nie mam takich problemów. Wyłącz połączenie z siecią komórkową gdy używasz wi-fi.
 

DeletedUser1063

Guest
Wyłączyłem połączenie z siecią i jest tak samo. A jeśli nie jest to tajemnica to jakiego masz Androida. Może problem dotyczy tylko określonych wersji
 

DeletedUser1063

Guest
No i tu widzę różnicę miedzy nami mam 2 telefony jeden z androidem 4.1 drugi z 4.4 i jakoś oba jednocześnie zwolniły i zaczeły mulić po ostatniej aktualizacji
 

DeletedUser1173

Guest
U mnie ten sam problem, po aktualizacji nie da się korzystać bo cały czas nie może się połączyć... Problem występuje na telefonie z androidem 4,1 i na tablecie z androidem 4.4. Przed aktualizacją wszystko było ok. Wie ktoś jak wykonać downgroad, bo teraz nie mogę grać, gdyż nie da się połączyć...
Reinstalowałem aplikacje dwukrtonie i nic to nie dało
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
U mnie na wersji 4.3 działa bez zarzutu. Zdarzało się, że nie chciało się łączyć ale zawsze wystarczyło wyrzucić z ostatnio używanych, ponownie włączyć i bez problemu się łączyła. Tyle, że to było kilka wersji temu. Teraz takich problemów już nie ma.
 

DeletedUser945

Guest
Jednak inni piszą o podobnym problemie którego nie było przed aktualizacją, więc jednak coś tam się popsuło
 

DeletedUser

Guest
Witam. Mam ten sam problem. Sony Xperia Z3, najnowszy OS, nie rootowany. Bez antywirusa. Gra ciagle sie laduje. Czesto nawet 2-3minuty laduje zeby dzialac 10sekund normalnie i od nowa ladowanie. Nie ma znaczenia czy 3g czy 4g. Tak samo na WiFi(80MB lacze). Apka kilka razy przeinstalowywana, telefon rowniez po swiezym formacie. Wylaczone wszystkie opcje graficzne oraz muzyka.. Dziala lepiej w porannych godzinach 6-8am. Uniemozliwia jakiekolwiek synchro atakow czy robienia unikow. Sprawa zgloszona do supportu 19maja i nadal zero poprawy. Wszystko zaczelo sie po porzednim update. POMOCY!
 

rvdesti

Łucznik na koniu
Inni użytkownicy nie maja takich problemów a bynajmniej nas o tym nie informują. Zakładam że problem leży w konfiguracji Twojego urządzenia. Jeżeli masz możliwość sprawdź czy na innym telefonie ten problem też występuję. Ja obecnie używam aplikacji na dwóch telefonach i nie mam żadnych problemów z logowaniem się do gry.
 

DeletedUser506

Guest
Też mam problem z logowaniem się do gry, cały czas ładuje na necie LTE 150 mb/s i pisze że nie mam połączenia internetowego, na wifi, na pakiecie w tel , cały czas ten sam problem. Ładuje ładuje ładuje... I załadować nie może.
 
Status
Zamknięty.
Do góry