Naprawiony Premia nocna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser41
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser41

Guest
Witam już powoli tracę cierpliwość czy któryś z adminów może wyłączyć ten bonus całkowicie skoro nie działa dobrze !!!! własnie kolejny raz trafiłem na gracza który ma włączony bonus nocny a jest 5:32 w Polsce zapewne wielu graczy w szczególności nowych sie zapyta dlaczego zaraz wam odpowiem w tej grze premia nocna włącza sie niby od 23 do 1 w nocy ale nie czasu polskiego tylko od strefy czasowej gracza wiec każdy z waszych ataków może trafić na takiego gracza który aktualnie ma bonus i zamiast siły wroga walczyć z 185% premia będą walczyć jak w moim przypadku z 370% silą ja w tym ataku straciłem niewiele ale ktoś może stracić o wiele więcej

http://zapodaj.net/46df6dd7830f8.jpg.html

i teraz ciekawostka wczoraj atakowałem go rozbiłem mu ponad 1500 toporów i 500 lk walczył z 185% premia a dzisiaj ten sam atak i walczy z 370% czyli mogę sie spodziewać ze kolejnym razem jak będę chciał wybić wojo i zebrać trochę surki to rozbije swoje wojo o jego 10 pików i 5 mieczy :)

aktualnie mam bonus nocny a jest 7:18 w Polsce ( a jeszcze z tydzień temu bonus włączał mi sie od 6 rano ) ciekawe który pierwszy rozbije sie na mnie kiedy będę miał bonusik :) dodam ze nie pokazuje podczas wysyłania ataku informacji ze gracz aktualnie posiada aktywny bonus
 

DeletedUser

Guest
Temat był już poruszany na forum i to bodajże przez Ciebie, więc proszę abyś nie zakłada kolejnego tematu w tej sprawie.
 

DeletedUser41

Guest
Ok a to źe zmieniając na swoim komputerze strefę czasową na taką w której aktualnie jest bonus nocny i tym samym aktywowanie bonusu to nie jest według was błąd który ktoś może wykorzystać ciekawe czy macie narzędzia do wykrycia tego ??? ja nawet nie będę tego dalej testował bo skoro jestem olewany to sobie sami dalej testujcie zacznijcie od tego czy po takiej zmianie jest to tylko sama ikonka czy bonus naprawdę działa ja już znam wynik testu a wam dobrze zrobi poznanie troche lepiej mechaniki tej gry :)

napisałem do supportu wiadomość mam nadzieje że kasacja mojego konta pójdzie wam sprawnie chciałbym mieć to już za sobą wpadnę za kilka miesięcy pobawić się
 

DeletedUser210

Guest
Przy zmianie strefy czasowej oczywiście pojawia się ikona bonusu nocnego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry