Pozbycie się wioski

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1536
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1536

Guest
Właśnie sobie chyba coś uświadomiłem...
Jeżeli dam sobie zniszczyć wioskę prawie do zera i przeciwnicy jej nie przejmą to jestem kompletnie (za przeproszeniem) w tyłku? To znaczy wioska nie do używania bo ją zniszczą w 2 ataki jak zechcą, szlachcic zużyty więc limit jest o jeden mniejszy...
Czy naprawdę można tak kogoś zablokować? Czy może jest jakiś sposób na pozbycie się wioski... w tym momencie mam 2 wioski 1600pkt zdala od reszty, jeśli ktoś mi je rozwali do np. 30pkt to jestem w tyłku bo 2 szlachty mam mniej, a jeśli by tak wszystkie wioski zniszczyli to kilkaset monet albo nawet tysięcy monet w plecy?
 

DeletedUser1444

Guest
monety zostają bez względu na utrate wiosek wybiłeś 1000 straciles wioski i tak masz 1000 wybitych tylko grubych rekrutujesz na nowo.
A to że ktoś Cię do 30 pkt zjedzie no cóż nie daj się zjechać :)
 

DeletedUser1536

Guest
monety zostają bez względu na utrate wiosek wybiłeś 1000 straciles wioski i tak masz 1000 wybitych tylko grubych rekrutujesz na nowo.
A to że ktoś Cię do 30 pkt zjedzie no cóż nie daj się zjechać :)
To co napisałeś na początku to prawie obraza dla mnie :D Co to drugiej części - gdyby to miało sens... nie będę tracił dziesiątek albo nawet setek tysięcy jednostek na wioskę która może zostać zniszczona zanim to dotrze :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry