Przekazany Powiadomienia aplikacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20

Guest
Myślę, że w ustawieniach powiadomień push aplikacji powinna pojawić się opcja włączenia powiadomień dźwiękowych i wibracji urządzenia. Zwłaszcza w przypadku ataków takie coś jest przydatne.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Propozycja jak najbardziej na plus.

Niestety jak już napisałam w poprzednim temacie musimy uzyskać aprobatę większego grona graczy.
 

DeletedUser1218

Guest
Na Twoje życzenie:

Ja również uważam, że przy atakach powinna być opcja włączenia powiadomień głosowych. Będąc na praktykach nie jestem w stanie zaglądać non stop na telefon, a taka opcja pozwoliłaby obudzić nawet w nocnym ataku, by mieć czas na reakcję obronną.
 

DeletedUser

Guest
Uważam że czegoś takiego nie powinno być, bo to da przewagę osobom grającym poprzez aplikację na telefonie w stosunku do tych którzy grają tylko na przeglądarce.
 

DeletedUser1184

Guest
Jest to ciekawa opcja, ale nie będzie ona dobra dla niektórych graczy. Grałem w grę gdzie za powiadomienia trzeba było płacić (normalną kasą). Jako użytkownik tamtej gry byłem znacznie słabszy od osób, które wykupowały to :/ Tutaj będzie podobnie z tymi co nie grają na tel. Będą znacznie w tyle.
 

DeletedUser20

Guest
Z tego co pamiętam jak grałem w Grepolis to tam były takie powiadomienia i nie trzeba było płacić. Poza tym był też chyba jakiś skrypt, który włączał alarm w razie ataku w przeglądarce.

Ale w grach tego typu nie da się zrobić dla wszystkich sprawiedliwych warunków. Niektórzy są często online, bo mają taką pracę i mogą grać, a inni mają aplikacje na telefon i pilnują kont jadąc do pracy. A jeszcze inni logują się raz na dwa dni i są farmami :)
 

DeletedUser473

Guest
"(...) nie da się zrobić dla wszystkich sprawiedliwych warunków. Niektórzy są często online, bo mają taką pracę i mogą grać, a inni mają aplikacje na telefon i pilnują kont jadąc do pracy (...)"
Totalnie się zgadzam! Dotknąłeś sedna sprawy.

Jestem jak najbardziej za pomysłem takich powiadomień.
 
Do góry