Porażka

  • Rozpoczynający wątek Złodziej zapalniczek
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jestem starym graczem plemion przenioslem sie tutaj bo tam juz za duzo bylo wznowien i mam zasadnicze dwa pytania na ta chwile..
1.Dlaczego uzywamy okreslen czasu i jak widze tutaj jezyka angielskiego bedac w Polsce?
Czyzby fala imigrantow z Anglii nas zalała?
2..Czemu oczekujac do 3 w nocy nad puszczeniem atakow po raz enty nie mozna sie zalogowac,zrozumiem jesli beda jakies uprzedzenia o pracach...
3. Ciagle bledy i zawiechy kiedy to sie wreszcie skonczy ?
 

DeletedUser

Guest
Też próbuję się zalogować, miałem posłać wojo i lipa :(
 

DeletedUser

Guest
Probuje od godziny kolego takze bez zludzen porannych niespodzianek u wrogow z naszymi atakami to juz nie bedzie....
 

DeletedUser

Guest
no i? przeciez to samo bylo niedawno- ile czasu Wam to zajmie?!
 

DeletedUser

Guest
Ojj zajmie czasami mam wrazenie ze ci technicy to tak jak za starej neostrady :)
Na powaznie blad za bledem a tu juz czasu troche minelo ,nikt by sie czepial gdyby to byl miesiac albo dwa,ale panowie dajcie zaczac grac wreszcie,za monety jak za zboze a plynnosci gry dalej jak nie bylo tak i nie ma
 

DeletedUser

Guest
1. Błąd został zgłoszony i prawdopodobnie podczas jednej z najbliższych aktualizacji zostanie on naprawiony.
2. Ponownie pojawił się problem z serwerem. Został on już rozwiązany, a tymczasem deweloperzy szukają przyczyny tego błędu. Jak nie trudno się Wam domyślić każdy błąd ma swoją przyczynę, lecz znalezienie jej czasami nie jest wcale takie łatwe jak to się może wydawać.
3. Gdyby to było zależne od nas to najlepiej aby skończyły się one już wczoraj. Niestety my nie mamy na to żadnego wpływu. Pozostaje nam jedynie czekać i ewentualnie zgłaszać wszelkie napotkanie błędy.

@Złodziej zapalniczek
Technicy generalnie odpowiadają za działanie gry, więc jak coś się popsuje to oni są taką doraźną pomocą.
Natomiast za całą grę odpowiadają deweloperzy.
 

DeletedUser

Guest
Złodziej zapalniczek;n6399 napisał:
Ojj zajmie czasami mam wrazenie ze ci technicy to tak jak za starej neostrady :)
Na powaznie blad za bledem a tu juz czasu troche minelo ,nikt by sie czepial gdyby to byl miesiac albo dwa,ale panowie dajcie zaczac grac wreszcie,za monety jak za zboze a plynnosci gry dalej jak nie bylo tak i nie ma


Nikt ci nie każe grać z koronami, nawet się dziwię, że są osoby, które ładują kupę kasy w koronki w grze, która jest w fazie otwartej bety gdzie są bugi mniejsze czy większe. :)
 

DeletedUser

Guest
Uwierz kolego ze nie wydalem na to nawet zlotowki po prostu probowalem zarysowac sytuacje...
 
Status
Zamknięty.
Do góry