Brak błędu Pisanie wiadomości prywatnych.

  • Rozpoczynający wątek MaryjaPanna
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam, zwracam się z prośbą o pomoc, gdyż nie mogę napisać wiadomości prywatnej do nikogo. Gdy próbuję wstukać cokolwiek, jakąkolwiek literę nie wyświetla się ona. Wiadomość jest cały czas pusta nie ważne jakie próby nie byłyby użyte. Cytaty i inne 'możliwości' z paska na dole nie działają. Nie mam pojęcia czy jest to problem z przeglądarką czy z czymś zupełnie innym. Dodam, że używam najnowszej wersji Opery. Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu lub jakiekolwiek wskazówki. Z góry dziękuję.
 

DeletedUser

Guest
To ja trochę na offtopie, chciałbym zauważyć, że śmiechem na sali jest to iż limit znaków w poście na forum to 1000, a już wiadomości to 8000. Ktoś, kto wyznaczał te limity albo był mocnym kacu, albo akurat zostawił dziecko przed komputerem.
 

DeletedUser

Guest
marrszoo tak, email został potwierdzony.
jkvuky myślę, że screen nie jest konieczny gdyż okno wiadomości wygląda normalnie, jedyny problem w tym, że nie mogę napisać w samej wiadomości nawet jednej litery.
Mogę sobie bić w klawisze lecz w ogóle nic się nie zmienia, wiadomość cały czas jest pusta. Oczywiście jeżeli dalej będziesz chciał screena oczywiście go zrobię i wstawię.
Dodam że nie pojawia mi się nawet kursor (ta pionowa kreska występująca przy pisaniu).
W razie gdybyście potrzebowali więcej informacji proszę po prostu napisać.
Z góry dziękuję, za każdą pomoc. Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Nie mam możliwości sprawdzić pod operą jak to wygląda... Na pewno są gracze używający tej przeglądarki i jakby było coś nie tak, daliby znać... Jedyne co mi przychodzi do głowy, to to, że Operę można przedobrzyć z jakimiś ustawieniami.

No nic, więc trzeba po kolei:
- wyczyścić ciasteczka i pamięć podręczną przeglądarki (nie mylić z historią)
- zakładam że obsługa JavaScript jest włączona - sprawdź
- zdarzało się, że jakiś mało znany czy nietypowy antywirus albo firewall blokował niektóre elementy gry
- sprawdź czy w przeglądarce nie ma przypadkiem włączonego serwera proxy
- jeśli powyższe nie pomoże, sprawdź czy to samo będzie pod Firefoxem lub Chrome - IE nie ufam więc nie polecam :D
 

DeletedUser

Guest
mam opere i wszystko mi działa tylko optymalizacja tego jest okropna
 

DeletedUser

Guest
Husariaxx;n2478 napisał:
mam opere i wszystko mi działa tylko optymalizacja tego jest okropna
Na Twoim miejscu wypróbowałbym inne przeglądarki.
Na razie gra ma działać i wyzbyć się błędów, optymalizacja zajmą się nieco później.
 
Status
Zamknięty.
Do góry