Zaimplementowany Opuszczone wioski

  • Rozpoczynający wątek antek1521
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam jest bardzo duzo opuszczonych wiosek ponizej 500 punktów których nikt nie chce przejmowac i jest straszny smietnik moze byłoby dobrym pomysłem zeby one były przekształcane w wioski barbazynskie po jakims czasie gra by była bardziej przejzysta
 

DeletedUser

Guest
Już to opisywaliśmy na forum kilka razy. W zasadach przeczytasz, że konta z koronami nie są usuwane, więc takie wioski po prostu sobie będą, aż autorzy gry zdecydują o innych warunkach autokasowania nieaktywnych kont.
 

DeletedUser

Guest
problemem tych kont są korony,bo twórcy do dziś nie potrafią rozróżnić darmowych koron od płatnych i takie wioski będą jeszcze dłuuuuuugo nieusuwalne przez to.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Technicy pracują nad rozwiązaniem problemu. Tymczasowym rozwiązaniem jest otrzymanie Koron po potwierdzeniu e-maila.
 

DeletedUser

Guest
Wyslannica;n4514 napisał:
Technicy pracują nad rozwiązaniem problemu. Tymczasowym rozwiązaniem jest otrzymanie Koron po potwierdzeniu e-maila.
Chyba nie przeczytałaś dokładnie tego tematu, nie chodzi o brak koron, ale to że są one na porzuconych kontach, dlatego ich wioski nie stają się barbarzyńskie a ich punkty wahają się od 33 do nawet 500.
 

DeletedUser

Guest
To powinno zostać to tak rozwiązane: jeśli przez miesiąc nikt nie zalogował się na konto to wysyłane jest ostrzeżenie na email dotyczące logowania, tam powinna być zarazem opcja o możliwość usunięcia konta. Jednak jeśli w przeciągu kolejnego miesiąca nikt się nie zaloguje to konto idzie do kasacji i zamienia się w wioskę barbarzyńską i dostosowuje się punktowo do innych wiosek.
 

DeletedUser41

Guest
Według mnie najprościej jest usuwać konta po 30 dniach jak ma być a to dlatego ze korony i tak są przypisane do konta gracza jeśli gracz gra na innym świecie to nic nie straci :) a nawet jak nie gra a wróci do gry to i tak wybierze nowy świat

inaczej by było jak by miał korony tylko przypisane do jednego świata bo to strata ale jak na konto to śmiało kasować po 30 dniach nieaktywności można nawet zrobić ze bez koron 30 dni a z koronami 60 dni i już a nie bawienie się ze kto zatwierdzi emaila ( oczywiście do tego już zaraz email sprzedany dla spamerów reklam ) jak to tylko działa na nowych graczy

można nawet ustawić ilość pkt gracza poniżej 100 pkt po 30 dniach a od 101 pkt 60 dni można tak to zrobić ale jak ich tam 30 siedzi i rozmyślają kilka dni jak to zrobić jak to zrobić a tu gracze wchodzą i w sekundę już maja 100 pomysłów :) ale wiecie jak to jest trzeba to tak zrobić by jeszcze zarobić chodzi mi o emaile dla kumatych :)
 

DeletedUser

Guest
To powinno być tak że miasto się usuwa i zostaje barbarzyńskie, a konto będzie dalej aktywne tylko trzeba będzie zacząć gre od nowa :) bo teraz z tymi wioskami jest syf na mapie
 

DeletedUser

Guest
Konto i tak zostanie, chodziło mi raczej właśnie o usunięcie konta na świecie, podobnie to działało w wcześniejszych plemionach.
 

DeletedUser

Guest
marrszoo;n4528 napisał:
Chyba nie przeczytałaś dokładnie tego tematu, nie chodzi o brak koron, ale to że są one na porzuconych kontach, dlatego ich wioski nie stają się barbarzyńskie a ich punkty wahają się od 33 do nawet 500.
Marrszoo raczej Ty nie przeczytałeś jej wypowiedzi, dużo osób tworzyło konta, i nie grała wcale, dlatego tez ma 'korony na koncie'. Jakby trzeba było potwierdzić maila, aby dostać korony, byłoby dużo mniej takich wiosek, dlatego napisała ze to tymczasowe wyjście i ze technicy już pracują nad pozbyciem się tego problemu na dobre.

PS. Marrszoo, z cały szacunkiem, ale czasami mam wrażenie ze piszesz na tym forum, tylko żeby popisać, często nawet nic sensownego nie wniesiesz, tylko odpisujesz 'bo tak'.
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie wystarczylaby opcja "porzuc wioske" - kosztowaloby nas - graczy - to troche czasu i surki na szlachte - ale sami bysmy mogli te nieaktywne wioski zmieniac w barby, a Wy nie musielibyscie kombinowac co z tymi koronami. Proste i skuteczne.
 

DeletedUser

Guest
Mam kolo siebie to samo wioski po 50 pkt,gdzie nikt nie zaglada...
To nie ma najmniejszego sensu
 
Do góry