Nowe światy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser438
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser438

Guest
Witajcie chciałbym zacząć dyskusje na temat nowych światów gry według mnie zbyt szybko się one pojawiają świat Drachenfels powstał 25 dni temu a jeśli weźmiemy pod uwagę graczy od 500 pkt to jest ich 5,228 każdy nowy świat zabiera wielu graczy z starszych światów wiem źe tak było zawsze ale jeszcze kilka takich światów a będziecie grać po 2,000 graczy na świat jak nie mniej nie patrzcie na to źe jest 30,000 kont bo większość tych kont nawet się nie wybiło z 31 pkt co oznacza źe nawet nie wybudowali ani jednego budynku są to albo multi konta do farmienia albo konta robione by trafić obok znajomego

myślę źe nowi gracze a w szczególności ci co mieli styczność z pierwszą częścią plemion mogą śmiało zaczynać na starszych światach nie trzeba co praktycznie miesiąc dla nich nowego świata otwierać

jeśli myślicie źe to głupie zaczynać na starszym świecie to wam tylko napisze źe ja rozpocząłem grę na s1 50 dni temu 31 października a świat gry ma jakieś 110 dni więc jestem stratny 60 dni a mam 328 miejsce z 123.847 pkt może do top 1 mi wiele brakuje ale w koło mam wielu graczy co grają po 30 dni dłużej a ich stan punktowy wynosi niecałe 30.000 podobnie z wojem wielkim plusem startowania na starszych światach jest to źe w około są wioski barbarzyńskie po 1.500 pkt + więc z surowcami nie ma problemu wystarczy wejść do dobrego plemienia w okolicy i grać

jest to moja opinia na temat nowych światów gry zapraszam do dyskusji bo patrząc na statystyki wystarczy zrobić krótki spis ile kont nie przebiło się przez np.100 pkt na nowym świecie po 3 dniach sprawdzić ponownie i wychodzi źe graczy jest naprawdę już mało
 

DeletedUser

Guest
wg mnie niemałym problemem są także wioski graczy które dawno temu powinny być wioskami barbarzyńskimi ale nie są,przez to taka wioska wogóle się nie rozwija nikt nie ma z niej pożytku ale jest na mapie bo tak.
 

DeletedUser20

Guest
No niestety, ale teraz wyobraźcie sobie, że te wszystkie wioski
 

DeletedUser

Guest
Pamiętaj, że jest to wersja beta i światy mają duże ograniczenia co do liczebności ich populacji...
 
Status
Zamknięty.
Do góry