Zaimplementowany Nazwy wiosek (koordy)

  • Rozpoczynający wątek marrszoo
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Zgaszam to jako błąd, nie jako pomysł, ponieważ jest to błędem. Projektanci gry nie pomyśleli, że różni gracze mogą nazwać swoje wioski tak samo, co w efekcie utrudnia i wyszukiwanie i pisanie postów lub PW w grze.
Screen przedstawia próbę wyboru wioski o nazwie Wiocha - pojęcia nie mam, którą mam wybrać.



Możliwość podawania w tym przypadku wiosek w postaci koordów (a system już niech sobie z nich nazwę zrobi) jest wymagana!
Konieczność operowania koordami w różnych miejscach gry była już zgłaszana, nadal nie ma w tej kwestii żadnego oddźwięku. Za to mamy kupowanie jednostek za korony, wyszukiwarkę po koordach zamiast mapy świata i jeszcze kilka niepotrzebnych udogodnień.

Liczę na poparcie społeczności graczy w tej kwestii (im więcej odpowiedzi, tym lepiej), a od polskiego zespołu obsługi gry, że ten fakt zgłoszą jako potrzeba pierwszej konieczności, bo nie ma co ukrywać, że takie ułatwienie znacznie poprawi humory wielu graczy zawiedzionych dotychczasowymi wpadkami i działaniem gry.

Dziękuję.
 

DeletedUser501

Guest
Popieram, bardzo popieram(specjalnie założyłem konto żeby poprzec)
 

DeletedUser

Guest
Zdecydowanie tak! Bez możliwości wpisania kordów ciężko będzie zaplanować większe działania, przydzielić wiochy do ataku itp.
 

DeletedUser41

Guest
Popieram w 100% to jest gra strategiczna plemiona chcą organizować już większe akcje ale są ku temu poważne utrudnienia bez mapy nie można określić jakie położenie ma wrogie plemię a dla osób organizowanie ataków jest na tyle trudne że często nie można w prost sposób rozpisać kto kogo atakuje tylko trzeba się grzebać na ślizgającej mapie z tym :) szkoda że twórcy gry nie zauważyli problemów jakie wynikną z zamienienia koordynatów na nazwy wiosek to jest wielki błąd bo każda wioska ma tylko 1 koordynaty i nie mogą już występować takie same zaś nazwę wioski każdy może podać jaką tylko chcą :)
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście popieram, mam ten sam problem ze znalezieniem odpowiedniej wioski.
 
Do góry