Przekazany Masowe bicie monet-pomysł

  • Rozpoczynający wątek papik15rog
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Wpadłem na pomysł, aby do masowego bicia monet, dodać opcję wyboru konkretnych wiosek np deffowych. Nie ukrywam, że ułatwiło by to znacznie wybijanie monet, cały czas robię to manualnie bo masowe bicie jest mało przydatne. Dzieje się tak, bo w wioskach offowych non stop produkuje wojsko i szkoda wydawać surowce na monety, a w defowych praktycznie w każdej pełna zagroda i nie robię nic wiecej jak bicie monet, więc gdybym w masowym biciu monet mógł sobie ustawić tylko wioski defowe, to w kilka sekund wybił bym monety, co normalnie zajmuje mi wiele czasu ze względu na dużą liczbę wiosek do obskoczenia.

Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie pomysłu, pozdrawiam :)
 

DeletedUser

Guest
Pomysł bardzo dobry, powinien być właśnie filtr, który umożliwiłby pokazywanie tylko wiosek z odpowiednimi grupami (w tym przypadku defowych). Jestem jak najbardziej za.
 

DeletedUser

Guest
Ogólnie wspaniałym pomysłem byłaby możliwość przeglądania wiosek tylko z poszczególnych grup. No i oczywiście rekrutacja masowa, jak to było w plemionach 1.
Osobiście nie pogardziłbym też możliwością dodania większej ilości szablonów ogólnie oraz do poszczególnych wiosek (mam już pełno a znalazłem pomysły na kolejne) :)
 

DeletedUser

Guest
Co do masowego bicia monet - osobiscie mi wystarczy tylko, zeby ow wioski byly ustawione w kolejnosci alfabetycznej tak jak jest na androidzie.
 

DeletedUser866

Guest
Popieram pomysł, jak również chciałbym dodać od Siebie możliwość odznaczenia wioski w której nie chcielibyśmy aby wybijane były monety bo np. zbieramy na farmę a przy 100 wioskach jest to cięzkie do ogarnięcia a jak wiadomo nie można cofnąc wybijanie monet.
 

DeletedUser537

Guest
Również jestem za filtrem z grupami. Nie raz o tym się mówi, że by się przydało.
 

DeletedUser20

Guest
Podbijam pomysł, przydałoby się też dodanie sortowania wiosek alfabetycznie...
 

DeletedUser1305

Guest
Przydałoby się wprowadzić taką opcję jak z masową darowizną, aby można było wybrać jedną grupę wiosek , z których surki chcemy przeznaczyć na bicie monet, bo np. zagroda już pełna itp.
 

DeletedUser1235

Guest
tez by bylo fajnie jak by bylo msowe bicie monet tylk w wioskach gdzie jest pelna zagroda
 
Do góry