Brak błędu Limit szlachciców

  • Rozpoczynający wątek ilumix
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Opis błędu: Po wybudowaniu drugiej wioski otrzymałem 2 złote monety i myślałem, że gdy dobiję jeszcze jedną monetę będę mógł mieć 2 szlachciców w myśl zasady; 1 szlachcic = 1 moneta, 2 szlachcic = 2 monety itd., natomiast w Akademii mam napisane, że 2 szlachcic ma mnie kosztować 6 złotych monet.
Czyżby system został zaktualizowany a informacje podane na wiki są niepoprawne lub ja czegoś nie zrozumiałem?
Przeglądarka oraz jej wersja: Firefox 39.0
Miejsce wystąpienia:
Igreja de Sao Roque
 

rvdesti

Łucznik na koniu
Tak jak na screenie widać obecnie posiadasz już jednego szlachcica oraz dwie wioski więc na 4 szlachcica łącznie trzeba mieć 6 monet. Z każdym wyprodukowanym szlachcicem koszt kolejnego wzrasta.
 

DeletedUser

Guest
Dziękuję za odpowiedź, po prostu nie wiedziałem, że na dwie pierwsze wioski zostało już zużytych dwóch szlachciców, ale widzę że system liczenia jest zupełnie inny niż na tej stronie;
https://pl.wiki.tribalwars2.com/index.php?title=Akademia#Monety
tak więc czy mógłbym prosić o informację o ile wzrasta koszt produkcji kolejnego szlachcica? Chyba że te informacje zostaną wkrótce zaktualizowane na wiki?
 

rvdesti

Łucznik na koniu
Czyli koszt pierwszego szlachcica to łącznie 1 moneta zaś koszt drugiego szlachcica to łącznie 3 monety 1( wyprodukowana wcześniej)+2(nowe zaś koszt kolejnego już łącznie 6 wyprodukowanych czyli 3 +3

Czyli to samo co jest na twoim screenie.
 

DeletedUser

Guest
Teraz już rozumie, po prostu tutaj jest to inaczej opisane niż w Plemionach. Temat można zamknąć i przenieść do kosza. Dziękuję.
 
Status
Zamknięty.
Do góry