Brak błędu Limit szlachciców w akademii a monety

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1198
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1198

Guest
Witam,

mam problem z limitem szlachciców w akademii. Wybiłem 10 monet, co teoretycznie pozwala mi na zrekrutowanie 4 szlachciców, w myśl reguły, każdy następny nowy szlachcic wymaga dodatkowej monety (1+2+3+4)=10.

No więc mam dziesięc monet, lecz mój limit szlachciców akademii to nadal 1 z 1. Jednego szlachcica mam w posiadaniu, ale system nie pozwala mi rozpocząć rekrutacji kolejnego. Co robię zle? czy jest to błąd systemowy?

pozdrawiam,
Sartogh

bug jak nic,

w chwili obecnej, system zmienia limit dopuszczalnych szlachciców w akademii tylko wtedy, kiedy na przemian wybijasz monety i rekrutujesz nowego szlachccia, na zasadzie:
1. wybijasz monete
2. rekrutujesz
3. wybijasz 2 monety, limit sie updateuje,
4. rekrutujesz,
5. wybijasz 3 monety, limit sie updateuje
i tak dalej,

w moim przypadku, kiedy wybilem sobie 10 monet od razu, limit sie nie zupdateowal po zrekrutowaniu 1 szlachcica, czeka az wybije kolejna porcje, w moim przypadku 5 monet :(

da sie to poprawic? oddac mi surowce za 9 niewykorzystanych monet?

pozdrawiam,
Sartogh
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Po pierwsze edytuj swój post jeśli chcesz coś dodać, a po drugie zgłoś się z tym problemem poprzez system supportu.

EDIT:
Jednak ten problem da się rozwiązać tutaj. Nie ma tutaj żadnego błędu. Co więcej wykorzystałeś monety. W końcu przejąłeś 2 wioski. Co za tym idzie 1 moneta i pierwszy szlachcic zostali wykorzystani, tak samo kolejne dwie monety i drugi szlachcic. 3 monety i trzeci szlachcic siedzi sobie grzecznie u Ciebie w wiosce.

Są dwie zależności jedna to "Szlachta (aktualnie / maksymalnie)" 1/2 co oznacza, że jeszcze możesz rekrutować jednego szlachcica (wtedy będzie 2/2), na którego produkcję wydałeś 4 monety (to łącznie daje 10 monet, czyli tyle ile wyprodukowałeś).

Druga zależność to "Monety niezbędne do osiągnięcia kolejnego limitu Szlachty", tutaj masz 10/15. To oznacza, że do wyszkolenia 5 Szlachcica potrzebujesz jeszcze 5 monet.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser1198

Guest
Dziękuje za info Wyslannica,

rozumiem wiec, ze szlachcic po skutecznym przejęciu wioski nadal zostaje na stanie akademii? Nie zwalnia miejsca, tak jak chociażby szpieg który zostaje zabity?

Hmm, to miałoby sens. W moim przypadku 1 szlachic (1 moneta) poszedł na drugą wioskę, drugi szlachcic (2 monety) poszedł na 3 wioskę, 3 szlachcic (3 monety) siedzi w akademii, i slot na 4 szlachcica (4 monety) się właśnie odblokował...

ok, rozumiem, myślałem ze szlachcic wykorzystany zwalnia miejsce, a rekrutacja nowego zaczyna się od tylu monet, za ile byl zrekrutowany ostatni wykorzystany. Duże utrudnienie, ale z drugiej strony, gracze z większym stażem mając możliwość łatwiejszego rekrutowania szlachty zajmowaliby osady jedna po drugiej... no nic... radze sobie z tym co mam..

btw: a jak to jest w przypadku zabitego szlachcica? zwalnia się miejsce i rekrutuje nowego na warunkach zabitego i za tyle samo monet? czy moze zabity szlachcic nie zwalnia miejsca, a nowy na jego miejsce musi zostać wcześniej opłacony nowym limitem wybitych monet?

pozdrawiam,
Sartogh
 

DeletedUser20

Guest
Można przyjąć, że po prostu ten szlachcic zostaje w wiosce i nią zarządza, dlatego nie zwalnia się limit. :)

btw: a jak to jest w przypadku zabitego szlachcica? zwalnia się miejsce i rekrutuje nowego na warunkach zabitego i za tyle samo monet? czy moze zabity szlachcic nie zwalnia miejsca, a nowy na jego miejsce musi zostać wcześniej opłacony nowym limitem wybitych monet?

Zwalnia miejsce, nie musisz wybijać żadnych monet, wystarczy, że wydasz surowce na rekrutację kolejnego szlachcica. Podobnie jest gdy stracisz wioskę, wtedy zwalnia się jedno miejsce na szlachcica i możesz przejąć inną wioskę bez konieczności wybijania kolejnych monet.
 
Status
Zamknięty.
Do góry