[Leeds Castle] Poszukiwania ekipy do wspólnej gry

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1570
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1570

Guest
Witajcie! :) Z okazji zapowiedzi kolejnego serwera na TW2 postanowiłem poszukać tutaj zgrabnej ekipy, z którą będę mógł w sposób systematyczny zdobywać przewagę w grze. Najważniejsza jest dla mnie aktywność, chęć do gry i niesienia pomocy towarzyszom broni.

Swoją przygodę z TW2 rozpocząłem na serwerze Huniade, jednak po pierwszych porażkach rozkręciłem się na Igreja. Z przyczyn prywatnych musiałem porzucić tamtejszą partyjkę (w plemionach najbardziej kręci mnie zarządzanie plemionami, dyplomacja, szpiedzy itd. Dlatego traktuję tribala poniekąd jak partię szachów.). Bardzo polubiłem tę grę i teraz, wraz z nowym serwerem chciałbym zebrać ekipę, z którą będziemy mogli zabłysnąć i zasiać panikę wśród sąsiednich wiosek.

Jeżeli ktoś z was chciałby rozpocząć nową przygodę wraz ze mną/ma jakieś wątpliwości to śmiało pytajcie w tym temacie lub na wiadomości prywatnej. :)
 

DeletedUser

Guest
Siema Generale. Od Huniade nie wcześniej? :p To tak jak w umowie było ja z Polacosem robimy Polskie Lwy, a ty co zamierzasz. ;)
 

DeletedUser1166

Guest
Polskie Lwy ooo to nasza wieczna sztama więc liczę na dalszy ciąg :)
 

DeletedUser1570

Guest
Siema Generale. Od Huniade nie wcześniej? :p To tak jak w umowie było ja z Polacosem robimy Polskie Lwy, a ty co zamierzasz. ;)
W przeciwieństwie do waszego plemienia "chwilówki" mam zamiar stworzyć coś konkretnego. Po rozmowie z jednym znajomym postanowiliśmy, że uruchomimy Cannabis na kolejnym serwerze. :)
 

DeletedUser635

Guest
Siema Generale. Od Huniade nie wcześniej? :p To tak jak w umowie było ja z Polacosem robimy Polskie Lwy, a ty co zamierzasz. ;)
HA HA HA :p Dawno się tak nie ubawiłem . Znów PLW ??? Proszę was , Na wszystkich serwerach co grałem tj. 3 to wszędzie wasze plemie padało raz dwa :D Nawet pamiętam że proponowaliście mi Założyciela bo wam się nie udało i uciekacie na nowy świat :D Cóż pewnie mi teraz zarzucicie że nie gram dalem ale ja dorobiłem się top 3 w pkt i top 10 agresor na Drachenfels jak jeszcze grałem później na innych miałem po top 10 agresor ale musiałem zrobić przerwę i wracam na pełnej sile :D Generał Jak coś jestem z Tobą !
 

DeletedUser

Guest
Ja w PLW byłem na Forte de Sagres gdzie nie padło tylko wygrało ;) (Przepraszam wygrywa po fuzji jako DOMiNACJA. Żałuję, że już tam nie gram)
 

DeletedUser1580

Guest
Z przyjemnością dołączę do Ciebie, o ile będziesz chciał mieć w swoich szeregach świeżynkę, którą trzeba prowadzić za rączkę i od czasu do czasu podetrzeć nosek...
 

DeletedUser1580

Guest
Już przebieram nóżkami z niecierpliwości. Jak sądzisz, o której wystartuje nowy świat?
 

DeletedUser

Guest
No twoje przewidywania się nie sprawdził. Chodź wydaję mi się, że "Słodka tajemnica" ekipy TW2, działa na nerwy nie tylko mi...
Moim skromnym zdaniem w plemionach kiedy start jest podany z dość dużą dokładnością jest dużo lepszy niż trzymanie ludzi w niecierpliwości ponieważ trzeba mieć na uwadze iż nie każdy pracuje przy komputerze czy ma pod ręką telefon aby zarejestrować się równo ze startem, a są osoby, które chciały by tak zacząć...
 

DeletedUser1570

Guest
najwidoczniej nue nadaje się na wróżkę. Ale za to zgłosiło się do gry więcej osób niż przypuszczałem.
 

DeletedUser

Guest
Większość ludzi ma takie coś jak internet w telefonie :p
 
Do góry