Lagi

  • Rozpoczynający wątek Treu1
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Czy ta gra o poziomie grafiki praktycznie = 0
musi tak strasznie lagowac przegladarke i wlasciwie calego kompa ? Gra dopiero co wystartowala i zaraz pewnie padnie jak tak dalej bedzie cielo , prosze mi tylko nie pisac ze to wersja beta , dzis wszystkie gry sa latami w beta a to tylko z powodu mniejszej odpowiedzialnosci dla firmy .
 

DeletedUser

Guest
Ta gra nie padnie :)
Masz rację, to beta, ale to nie będzie trwało latami :p ulepszanie będzie trwało długo, to fakt, ale będzie coraz lepiej. Raz już przyśpieszono grę, chyba przy aktualizacji do 1.3
 

DeletedUser

Guest
No ja ostatnio tylko delikatnie na mapie kliknolem w celu przesuniecia to zatrzymac nie moglem , smigalo ze hej :p
marrszoo;n3949 napisał:
ulepszanie będzie trwało długo, to fakt, ale będzie coraz lepiej.
faktycznie widac po dzisiejszym update znaczna zmiane :p
 

DeletedUser537

Guest
No mi też się tnie, a przy takim zestawie jaki mam:

- Intel Core i7-4770K podkręcony do 4.2 Ghz
- GeFroce GTX 680
- Kingston DDR3 1600 Mhz
- Asus Z87 Proffesional Motherboard
- SSD Hard Drive OCZ VERTEX3

BF4 chodzi na maks detalach tu nie powinno się nic zaciąć, a tnie jak szalone kiedy oddalę trochę widok i chce przesunąć kamerę. Mam nadzieje, ze to poprawią.
 

DeletedUser

Guest
Ja mam mega kompa, wszystko chodzi na max, ale jak widać Tribal Wars 2 ma ogromneeeee wymagania !!!!! Nie ma takich komputerów od których możnabyłoby spodziewać się, że dobrze będą obsługiwały jakże zacny tytuł plemiona 2 ! To jak Tuskolandia-czary, magia.
 

DeletedUser

Guest
Dopowiem coś jeszcze, jeżeli każdy wprowadzany "update" to krok w wyjściu z BETY, to ja jestem Święty Mikołaj i wyjdę z buta w drzwi w trakcie świąt !!! Programiści haha
 

DeletedUser

Guest
Sprawdzalem z win7 , XP . UNBUNTU (Linux) , kompa nie mam z NASA czy Pentagonu ale nie jedna gre 3D mmo i fps plynnie ogarnia to chyba nie jest taki zly , widac nie dosc dobry do tej gry 2D bez specjalnych animacji ;p
To troche wstyd aby taka firma jak IG wydala taki bubel !
 

DeletedUser

Guest
Naito;n4262 napisał:
No mi też się tnie, a przy takim zestawie jaki mam:

- Intel Core i7-4770K podkręcony do 4.2 Ghz
- GeFroce GTX 680
- Kingston DDR3 1600 Mhz
- Asus Z87 Proffesional Motherboard
- SSD Hard Drive OCZ VERTEX3

BF4 chodzi na maks detalach tu nie powinno się nic zaciąć, a tnie jak szalone kiedy oddalę trochę widok i chce przesunąć kamerę. Mam nadzieje, ze to poprawią.

WOW niezły komp też takiego chce :p

Gra tnie każdemu to normalka i to nie wina kompa :)
 

DeletedUser302

Guest
Wezcie pod uwage, ze lagi gry to nie tylko Wasz sprzet ale i serwery na ktorych znajduje sie gra, polaczenie internetowe, optymalizacja gry oraz prace ktore sa prowadzone w danej chwili.

Gra jest w fazie rozwojowej, zapewne IG nie siedzi i patrzy na caly ten projekt tylko caly czas nad nim pracuje.
Po raz 10000 powtarzam - gra jest w wersji Beta, jest to wszedzie zakomunikowane wiec nie mozna oczekiwac,ze wszystko bedzie cacy. Troche pokory ludzie.
Dobrowolnie decydujecie sie na uczestnictwo w grze Beta ktora ma na celu wyeliminowanie bledow. A wiec swiadomie decydujecie sie na zaakceptowanie faktu ze gra jakies bledy ma.

Nie bronie IG, bo nic mi do tego. Po prostu jestem realista i wiem czego wymagac od niepelnego produktu.
 

DeletedUser

Guest
Na wyeliminowanie błędów był czas podczas zamkniętej Bety.
 

DeletedUser

Guest
Ludzie wydają na ten syf realne pieniądze. Na serio, aż się odechciewa logować.
 

DeletedUser

Guest
Urisiel;n4299 napisał:
Wezcie pod uwage, ze lagi gry to nie tylko Wasz sprzet ale i serwery na ktorych znajduje sie gra, polaczenie internetowe, optymalizacja gry oraz prace ktore sa prowadzone w danej chwili.
Kompy i polaczenia to my mamy dobre a reszta to juz w gestii IG

Urisiel;n4299 napisał:
Gra jest w fazie rozwojowej, zapewne IG nie siedzi i patrzy na caly ten projekt tylko caly czas nad nim pracuje.
Po raz 10000 powtarzam - gra jest w wersji Beta, jest to wszedzie zakomunikowane wiec nie mozna oczekiwac,ze wszystko bedzie cacy. Troche pokory ludzie.
Dobrowolnie decydujecie sie na uczestnictwo w grze Beta ktora ma na celu wyeliminowanie bledow. A wiec swiadomie decydujecie sie na zaakceptowanie faktu ze gra jakies bledy ma.
.
I to jest to czemu dzis gry siedza latami na tak zwanej BETA , mniejsze ograniczenie odpowiedzialnosci dla firmy i moga spac spokojnie wyciagajac Real Kase za towar nic nie warty a i prawnie mozna im naskoczyc.
 

DeletedUser

Guest
Urisiel;n4299 napisał:
Nie bronie IG, bo nic mi do tego. Po prostu jestem realista i wiem czego wymagac od niepelnego produktu.
Jeśli tak, to czemu wprost nie przyznasz racji, że ostatnia aktualizacja nie wprowadziła nic zauważalnego za wyjątkiem masy błędów?

Tak w ogóle to zostało to zgłoszone do IG? W dyskusji o aktualizacji ktoś napisał, że inne wersje językowe działają prawidłowo. Jeśli problem został zgłoszony, gdzie jest jakakolwiek informacja naszego supportu o tym fakcie oraz o tym co IG zamierza w tej kwestii: cofnąć aktualizację, czy mamy dalej się z tym męczyć?
 

DeletedUser302

Guest
marrszoo czy Ty masz ogolnie jakis problem?

Temat jest o nazwie "Lagi" a nie "Bledy/dyskusja o nowej aktualizacji" wiec dlaczego tez mialbym tutaj o niej wspominac?
 

DeletedUser

Guest
Gracze zaczynaja pisac nie na temat wiec prosze MOD-a o zamkniecie gdyz temat zostal wyczerpany , dowiedzialem sie ze wina jest po stronie IG i to mi wystarcza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry