Kronborg

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witajcie!
Jak już mogliście zobaczyć 7 października powstaje nowy serwer -Kronborg.
Proszę, aby zadeklarowali się tu Ci, którzy chcą pograć w fajnej atmosferze, coś osiągnąć, a szukają plemienia.
Pozdrawiam i życzę udanej gry na nowym serwerze.
-Gadraer
 

DeletedUser1218

Guest
Witaj. Wraz z Coldens mamy zamiar stworzyć plemie na s12. Jeżeli masz ochote to możesz wystartować razem z nami :)
 

DeletedUser1218

Guest
Spokojnie towarzyszu, z juvala nikt nie ucieka! Nasza socjalistyczna wieś poszerza tylko swoje horyzonty ;)
 

DeletedUser

Guest
Witam.
Rzymianin225 ja tez jestem zainteresowany grą w nowym plemieniu na świecie 11. Jakieś zgłoszenia trzeba pisać czy szukać Ciebie i Coldens na nowym świecie.
 

DeletedUser1265

Guest
Hm, hm... Jest już info, na które czekałem. Najpewniej plemię ruszy tam pod nazwą Sowa i Przyjaciele (SiP) albo Grupa Trzymająca Władzę (GTW). Czas zacząć przygotowania :)
 

DeletedUser1382

Guest
Świetnie. Chętnie pisałbym się do rozgarniętego plemienia. Moją propozycją jest byśmy zaplanowali start we właściwym czasie i miejscu na kontynencie. Tz. jeżeli wystartujecie w jednym czasie kierunek byłby obojętny. Ja natomiast preferuje zarejestrowanie się tydzień po starcie serwera, dlatego chciałbym, abyście podali mi "kierunek rozwoju";)
 

DeletedUser473

Guest
Bardzo proszę o PW od członka godnego uwagi plemienia, które szykuje się na nadchodzący świat ;)
 

DeletedUser1218

Guest
@up

Zapraszam do przeczytania mojej wiadomości :)

Wysłannica, co wy wyprawiacie z tym startem? ludzie są przhgotowani na środę, a tu z dupy zobaczą, że serwer już trwa 3 dzień.. Takke coś powinniście ogłaszać minimum 2 dnj wcześnje, bo nie każdy zagląda o 10 rano (ogolnie codzien) na forum..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Dostaliśmy informacje o zmianie i ją ogłaszamy (dwa dni wcześniej w tym przypadku jest nierealne - InnoGames nie pracuje w weekendy, co za tym idzie wtedy nie pojawiają się zmiany, aktualizacje i inne). Zmiana startu została potwierdzona dopiero dziś z samego rana. W dużym stopniu zmiana pojawiła się ze względu na Umiejętności Plemienia, które będą dziś wprowadzane i pojawią się od razu na najnowszym świecie (Kronborg). Uważam, że lepiej ogłosić zmianę, ponieważ wtedy jest szansa, że ktoś kto szykował się na start świata zauważy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry